Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Estonska

Objevte mýtické Estonsko

Země důvěrně známá a přesto vzdálená. Na seznamu UNESCO má hned několik měst, přírodních krás má na rozdávání a jedině tady vám za zpěvu folklórních písní připraví úhoře, co se rozplývá na jazyku.

V Tallinu pak odhalíte, proč se mýtickému městu přezdívá „středověká metropole Evropy“. Víte, že v Pobaltí se ve velkém jí plněné knedlíky a zapíjejí se pivem? Zkrátka jako doma a přesto tisíce kilometrů daleko!

Poznávací zájezdy do Estonska Vstupní brána do města Tallinn
Poznávací zájezdy do Estonska Pohled na město Vilnius
Poznávací zájezdy do Estonska Historické centrum města Vilnius
Poznávací zájezdy do Estonska Tallinn – hlavní město Estonska
Poznávací zájezdy do Estonska Tallinn je zapsán na světového dědictví UNESCO
Poznávací zájezdy do Estonska Historické centrum Rigy
Poznávací zájezdy do Estonska Křivolaké uličky ve městě Riga
Poznávací zájezdy do Estonska Písečný poloostrov Kurská Kosa
Poznávací zájezdy do Estonska Malebné rybářské domky ve vesnici Nida
Poznávací zájezdy do Estonska Křížový vrch v Lotyšsku
Poznávací zájezdy do Estonska Gotický hrad v Kaunasu
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nevšední poznávací zájezd s průvodcem, během kterého objevíte to nejlepší z Pobaltí. Uvidíte největší zajímavosti Litvy, Lotyšska a Estonska. Ve Vilniusu se projdete Starým městem a navštívíte písečný poloostrov Kurská Kosa. Vychutnáte si historickou Rigu i středověký Tallin a zastavíte se na Křížovém vrchu. Vydejte se do míst, která berou dech, a zažijte s námi Pobaltí!

  • Pobaltí
  • Brno, Olomouc nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Prozkoumejte s námi zákoutí Estonska a objevte nejkrásnější místa této oblasti. Všechny poznávací zájezdy do Pobaltí mají zajištěn bohatý program, aby účastníci  poznali co nejvíce z Pobaltí a každý si našel to své. V programu je také vyhraněn dostatek volného času pro procházky, návštěvy zdejších restaurací a nákupy suvenýrů.

Během svých cest můžete vidět tamější památky, přírodní krásy a zdejší kulturu. Po Pobaltí vás provede zkušený průvodce, který vám bude k dispozici již od začátku zájezdu. Můžete se tedy na něj obrátit po celou dobu vaší cesty. Ubytování je zajištěno v klidném a pohodlném hotelu s blízkým napojením na komunikaci. Nabízíme poznávací zájezdy do Estonska, na které jen tak nezapomenete.

Jakmile budete nasyceni krásou Estonska, můžete se vydat i do dalších kouzelných destinací této půvabné země. Nabízíme až 1 poznávacích zájezdů Estonsko s bohatým programem do Pobaltí a okolí, například To nejlepší z Pobaltí (autobusem). Vyberte si poznávací zájezdy Estonsko a zažijte nová dobrodružství!