Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Estonsko autobusem

Objevte mýtické Estonsko

Země důvěrně známá a přesto vzdálená. Na seznamu UNESCO má hned několik měst, přírodních krás má na rozdávání a jedině tady vám za zpěvu folklórních písní připraví úhoře, co se rozplývá na jazyku.

Busem vás vezmeme do Tallinu a tam už pochopíte, proč se mýtickému městu přezdívá „středověká metropole Evropy“. A pobaltské plněné knedlíky s pivem? Zkrátka jako doma a přesto tisíce kilometrů daleko!

Estonsko autobusem Vstupní brána do města Tallinn
Estonsko autobusem Pohled na město Vilnius
Estonsko autobusem Historické centrum města Vilnius
Estonsko autobusem Tallinn – hlavní město Estonska
Estonsko autobusem Tallinn je zapsán na světového dědictví UNESCO
Estonsko autobusem Historické centrum Rigy
Estonsko autobusem Křivolaké uličky ve městě Riga
Estonsko autobusem Písečný poloostrov Kurská Kosa
Estonsko autobusem Malebné rybářské domky ve vesnici Nida
Estonsko autobusem Křížový vrch v Lotyšsku
Estonsko autobusem Gotický hrad v Kaunasu
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Nevšední poznávací zájezd s průvodcem, během kterého objevíte to nejlepší z Pobaltí. Uvidíte největší zajímavosti Litvy, Lotyšska a Estonska. Ve Vilniusu se projdete Starým městem a navštívíte písečný poloostrov Kurská Kosa. Vychutnáte si historickou Rigu i středověký Tallin a zastavíte se na Křížovém vrchu. Vydejte se do míst, která berou dech, a zažijte s námi Pobaltí!

  • Pobaltí
  • Brno, Olomouc nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

S námi se můžete podívat až na konec světa! Začít můžete například v Pobaltí. Prozkoumat můžete pěkně zblízka zákoutí Estonska a další destinace této nádherné země a odnést si tak nezapomentelné zážitky a krásné vzpomínky. Nabízíme poznávací zájezdy do Pobaltí za relaxací, objevováním památek i přírodních krás nebo poznávací zájezdy s návštěvou velkolepých kulturních atrakcí.

Ať už zvolíte dopravu autobusem  či jinou, vždy na vás bude čekat milý kolektiv čítající maximálně 25 lidí. Po celou dobu zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará a zajistí, že vše proběhne tak, jak má a vy si svůj zájezd užijete na plno. Poznávací zájezdy Estonsko autobusem vám zajistí plno nezapomenutelných okamžiků a zkušeností.

Během pobytu budete ubytování v klidném hotelu, kde přes noc naberete dostatek sil na další skvělý den. Pobaltí je nádherná země plná možností, kam se podívat. Neotálejte a pusťte se s námi za dobrodružtvím a novými zážitky, které zde čekají. Vybírat můžete až z 1 eurovíkendů a poznávacích zájezdů do Pobaltí autobusem. Vyzkoušet můžete jeden z oblíbených zájezdů To nejlepší z Pobaltí (autobusem).