Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Pobaltí letecky z Prahy

Tajemný trojúhelník Pobaltí

Panenská příroda, jantarové šperky, legendami a mýty opředená středověká města… Trojice zemí tisíce tváří, kde půjdete ve stopách minulosti i současnosti v jediné chvíli. Neobjevený kout Evropy odkrývá své poklady.

Pohodlně, spolehlivě a bez starostí vás vezmeme letecky z Prahy za poznáním utajených míst Pobaltí. Secesní kráska Riga, lotyšské Švýcarsko, národní parky… S průvodcem, který vás provede jako místní.

Pobaltí letecky z Prahy Staré město a řeka Daugava v Rize
Pobaltí letecky z Prahy Historické centrum Rigy
Pobaltí letecky z Prahy Křivolaké uličky ve městě Riga
Pobaltí letecky z Prahy Pohled na Rigu
Pobaltí letecky z Prahy Ve středověkých uličkách narazíte na krásná zákoutí
Pobaltí letecky z Prahy Starověký hrad ve městě Sigulda
Pobaltí letecky z Prahy Nový hrad ve městě Sigulda
Pobaltí letecky z Prahy Národní park Gauja
Pobaltí letecky z Prahy Pláž lázeňského města Jurmaly
Pobaltí letecky z Prahy Staré středověké ulice v Rize
Pobaltí letecky z Prahy Švédská brána do starého města
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Pobaltí je země, která určitě stojí za vidění. Právě zde pořádáme řadu zájezdů a eurovíkendů, díky kterým tuto zemi blíže poznáte a užijete si naplno, co vám nabízí včetně jejích překrásných míst či atrakcí. V současné době nabízíme až 1 poznávacích zájezdů do letecky. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Pobaltí patří například To nejlepší z Rigy + OKOLÍ (letecky z Prahy). Věříme, že si Pobaltí zamilujete a budete se zde rádi vracet. Ovšem doporučujeme navštívit i další krásné země, nejen Pobaltí. 

Na vybrané místo vás dopravíme například letecky. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Vydejte se s námi za poznáním s poznávacími zájezdy z Prahy a dalších měst České republiky, ale i Polska a Slovenska. Praha a další města se pro vás stanou začátkem dobrodružství, odpočinku a příjemně strávených dní, které stojí za to. Naše poznávací zájezdy do z Prahy jsou pro všechny milovníky cestování a nových dobrodružství.

Poznávací zájezdy letecky do jsou vhodné pro všechny, pro rodiče s dětmi i pro seniory. Po příjezdu a v průběhu celého pobytu se pak můžete těšit na skvělé ubytování, na jehož výběru si dáváme opravdu záležet.  Příjemná lokalita a dobrá dostupnost do centra města vlakem, autobusem nebo metrem jsou samozřejmostí. Zde budete moci snadno nabrat sílu na další poznávání krás a pořádně se zrelaxujete. Naši zkušení průvodci vám budou plně k dispozici v průběhu celého pobytu a zajistí pro vás nezapomenutelnou dovolenou plnou netradičních zážitků, úžasných památek a tradičních specialit.

Užijte si volné chvíle na maximum, užijte si Pobaltí s námi! Stačí si vybrat poznávací zájezdy Pobaltí, sbalit a vyrazit.