Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Riga letecky z Prahy

Poznejte krásku z Pobaltí

Cestovatelská touha je tady. Přemýšlíte, kam vyrazit? Nechte se inspirovat a objevte lotyšský klenot Pobaltí. Za půvaby Rigy vás vezmeme letecky z Prahy, o nejlepší zážitky se postará náš průvodce, který je tu jako doma.

Secesní Staré město, sředověké kamenné domy, toulky rižskými uličkami, posezení v kavárničkách… Čemu dáte přednost? Prožívejte, vnímejte, ochutnávejte – zažijte kouzelnou Rigu jako nikdo jiný. 

Riga letecky z Prahy Panorama města
Riga letecky z Prahy Historické centrum Rigy
Riga letecky z Prahy Křivolaké uličky ve městě Riga
Riga letecky z Prahy Pohled na Rigu
Riga letecky z Prahy Ve středověkých uličkách narazíte na krásná zákoutí
Riga letecky z Prahy Starověký hrad ve městě Sigulda
Riga letecky z Prahy Nový hrad ve městě Sigulda
Riga letecky z Prahy Národní park Gauja
Riga letecky z Prahy Pláž lázeňského města Jurmaly
Riga letecky z Prahy Staré středověké ulice v Rize
Riga letecky z Prahy Švédská brána do starého města
Doprava:
Letecky (z Prahy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Prodloužený víkend v Pobaltí s průvodcem, který vás provede nejkrásnějšími místy Rigy a okolím jako nikdo jiný. Projdete se secesním Starým městem, zhlédnete Rižský dům a posedíte v kavárničkách. Pohodově naladěni se pak vydáte za krásami „lotyšského Švýcarska“ a do národního parku Gauja. Cestujte s námi bez starostí a zažijte Lotyšsko, na které se nezapomíná!

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Rigy. Během svých cest po Pobaltí získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Riga, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do  letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit Pobaltí letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Prahy. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Riga, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Riga z Prahy. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Rigy patří například To nejlepší z Rigy + OKOLÍ (letecky z Prahy). Vyberte si poznávací zájezd do Pobaltí, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!