Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Víkendové zájezdy do Krakova

Zažijte město legend

Dříve rezidence králů, dnes výspa polské kultury. Oblíbená meta cestovatelů. Krakow. Historie na Visle. Vydejte se po stopách bájného Kraka! Za víkendovými zážitky vás naším busem odvezeme z Prahy a Brna.

Poznejte středověké město ve svátečním! Dominantní sídlo Wawel i věčně rušný Rynek Glowny. Melodii hejhalice. A mrazem vyzdobené věže zdejších kostelů. Zažijte advent ve společenství studentů, umělců a víry!

Krakov: Největší zajímavosti

Víkendové zájezdy do Krakova Proslulá Sukiennica a hrad Wawel
Víkendové zájezdy do Krakova Panorama města Wroclaw
Víkendové zájezdy do Krakova Koňský povoz na náměstí v Krakově
Víkendové zájezdy do Krakova Krakovský rynek
Víkendové zájezdy do Krakova Pohled na hrad Wawel
Víkendové zájezdy do Krakova Opevněná gotická brána Barbakán
Víkendové zájezdy do Krakova Uličky historického centra v Krakově
Víkendové zájezdy do Krakova Pohled na staré město Wroclaw
Víkendové zájezdy do Krakova Wroclawský rynek
Víkendové zájezdy do Krakova Sošky trpaslíků najdete po celém městě
Víkendové zájezdy do Krakova Wroclawská radnice
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Víkendový zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého objevíte zajímavosti Krakowa a Wroclawi. Zhlédnete wroclawské Staré město, projdete se po Tumském ostrově i krakowskou promenádou pod hradem Wawel a nevynecháte ani Rynek Glowny se slavnou Sukiennicí. Připravte se na skvělé zážitky ze sousedství a poznejte s námi Krakow i Wroclaw!

  • Polsko
  • Poděbrady, Hradec Králové nebo Praha
  • hotel
  • snídaně

Víkendový zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého objevíte zajímavosti Krakowa a Wroclawi. Zhlédnete wroclawské Staré město, projdete se po Tumském ostrově i krakowskou promenádou pod hradem Wawel a nevynecháte ani Rynek Glowny se slavnou Sukiennicí. Připravte se na skvělé zážitky ze sousedství a poznejte s námi Krakow i Wroclaw!

  • Polsko
  • Brno, Olomouc nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Zažijte Polsko s nejlepšími průvodci! Již 1 622 cestovatelů s námi Polsko navštívilo.

Každý den může být jedinečný a plný nových zážitků. S Radynacestu.cz máte možnost prozkoumat téměř celý svět křížem krážem, objevovat nové kultury, památky nebo navštívit zajímavé atrakce. Stačí si vybrat poznávací zájezd z naší nabídky a dobrodružství může začít!

Všechny naše poznávací zájezdy do Polsko mají zajištěn bohatý program a profesionálního průvodce, který se o vás po celou cestu bude starat. Pokud budete mít jakýkoliv problém, nebojte se na něj obrátit, vždy rád poradí a vyjde vám vstříc.

Poznávací zájezdy Krakov nebo tematické poznávací zájezdy „Na víkend“ vás provedou těmi nejlepšími místy, na které můžete v tak krásném městě, jako je Krakov, narazit. Vyzkoušet můžete například velmi oblíbený zájezd To nejlepší z Krakowa + WROCLAW (autobusem z Prahy).

Kromě výběru z různých témat si můžete zvolit také zájezdy dělané na míru přímo pro vaši skupinu. Program je udělán přesně tak, aby si jej užil každý účastník zájezdu.