Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do města Sopoty

Polsko (Sopoty)

Poznávací zájezdy do města Sopoty Kouzelné přímořské letovisko Sopoty
Poznávací zájezdy do města Sopoty Městské domy jsou charakteristické nejen pro Gdaňsk
Poznávací zájezdy do města Sopoty Sopoty jsou vyhledávanou destinací pro letní dovolenou
Poznávací zájezdy do města Sopoty Secesní vily jsou lákadlem města Sopoty
Poznávací zájezdy do města Sopoty Písečný výběžek do moře, tzv. Helská kosa
Poznávací zájezdy do města Sopoty Helská kosa je vyhledávána především kvůli svým plážím
Poznávací zájezdy do města Sopoty Romantické rybářské městečko Wladyslawowo
Poznávací zájezdy do města Sopoty Písečné duny Łebské Sahary
Poznávací zájezdy do města Sopoty Hradby a stará čtvrť města Grudziadz
Poznávací zájezdy do města Sopoty Staré město v Toruni
Poznávací zájezdy do města Sopoty Socha toruňského rodáka Mikuláše Koperníka
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Prodloužený víkend s fundovaným průvodcem, během kterého objevíte krásy severního Polska. Navštívíte města slavného Trojměstí – Gdaňsk a Sopoty, projdete se po plážích na Helské kose nebo Łebské Sahaře. Zhlédnete středověké Wladyslawowo, Grudziadz a historickou Toruň, zapsanou na seznamu UNESCO. Vydejte se s námi prožít Polsko jako nikdo jiný!

Polsko se pyšní nádhernou krajinu a okouzlujícími památkami, které stojí za to navštívit. S námi se můžete těšit na nezapomenutelné zážitky a prozkoumávání největších krás tamější země. Nabízíme poznávací zájezdy do Polska pro rodiče s dětmi, pro seniory a další zájmové skupiny. Sopoty je město plné památek a tajemných koutů. Se zkušeným průvodcem, který vám ukáže ty nejkrásnější pamětihodnosti a prozradí ty nejzajímavější historky, zažijete opravdová dobrodružství a shlédnete obdivuhodná místa, které toto město nabízí. 

Ať už se rozhodnete pro poznávací zájezdy do města Sopoty nebo do jiného města Polska, po celou dobu budete v milém a sympatickém kolektivu. Kromě nezapomenutelných zážitků, suvenýrů a desítek vyfocených fotografií si tak můžete odnést i nová přátelství. Všechny poznávací zájezdy do Polska mají zajištěné ubytování v příjemném prostředí poblíž centra a s blízkým napojením na komunikaci. Součástí bohatého programu je i dostatek volného času pro vlastní procházky, návštěvy restaurací či nákupy upomínkových předmětů.

Vybírat můžete z 1 skvělých poznávacích zájezdů do města Sopoty a okolí. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Sopoty patří například To nejlepší ze severního Polska + TORUŇ (autobusem z Ostravy). Procestujte s námi Polsku a prozkoumejte všechny krásy světa! Všechny potřebné služby za vás zajistí naši zkušení průvodci, kteří jsou vám k dispozici od začátku zájezdu až po příjezd do vaší domoviny.