Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy na průvody čertů z Ostravy

Když čert hraje první housle

Stále stejný příchod Vánoc? Zajeďte si do Rakouska! Zdejší mocní krampusové víří advent po staletí! Ve městě i na vesnici běží trestat lstivé duše. Nevěříte? Seznamte se s nezapomenutelnou alpskou tradicí!

Průvod čertů v plném lesku. Lesní, skalní, bažinatí, na každém si oko smlsne. Plameny a zápach síry. Halas, řinkot, pevné metly. Nebojte se satanášů. Na rohatou podívanou v Salzburgu či Retzu vyrážíme z Ostravy.

Rakouské průvody čertů: Největší zajímavosti

Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Jedinečné ručně vyřezávané masky
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Vánoční strom u vídeňské radnice
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Fantastické ručně vyřezávané masky
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Průvod čertů je jedinečný zážitek
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Zahřejte se vídeňským punčem
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Pověstní rakouští čerti
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Nechte se zlákat skvělým cukrovím
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Vánoční trh na náměstí v Retzu
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Hrozivé masky čertů v Retzu
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Vyberte si z mnoha suvenýrů
Zájezdy na průvody čertů z Ostravy Překrásné vánoční ozdoby
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánoční Vídně, navštívíte moravské historické Znojmo a užijete si průvod čertů ve vinařském Retzu. Zhlédnete barokní klenot Karlskirche i slavnou Albertinu a vychutnáte si dvojitou porci vánočních trhů. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc, nenechte si ujít čerty Krampuse a poznejte adventní Vídeň!

Každý poznávací zájezd z Ostravy z kategorie Průvody čertů má zajištěn bohatý program, ve kterém najdete také dostatek prostoru pro vlastní program. Během zájezdu budete mít po ruce zkušeného průvodce, který se o vás postará, vše vám ukáže a vysvětlí. Doprava je zajištěna buď autobusem nebo letecky, přičemž na váš vždy čeká příjemný kolektiv o maximálně 25 lidech.

Nabízíme jednodenní i vícedenní poznávací zájezdy "Průvody čertů" s ubytováním v příjemném prostředí, kde naberete dostatek sil na další den zájezdu. Vybírat můžete až z 1 zájezdů ze sekce „Průvody čertů“. Ihned po odjezdu z Ostravy se můžete těšit na plno nových zážitků, které na vás čekají na každém rohu.

Nabízíme eurovíkendy a poznávací zájezdy pro rodiny s dětmi, pro páry i pro seniory. Na své si přijde každá věková skupina. Mezi oblíbené poznávací zájezdy patří například Adventní Vídeň + PRŮVOD ČERTŮ V RETZU (autobusem z Ostravy). S námi můžete prozkoumat celý svět!