Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Salzburg z Ostravy

Advent u všech rohatých

Advent s chutí historie. Salzburg. Cukřenka uprostřed kopců. Oslaďte si před Vánoci. Seznamte se s městem oděným do slavnostního roucha. S naším spolehlivým průvodcem navštívíte ta nejkrásnější místa.

Zažijete řinčivé Krampuslaufy s děsivými škraboškami pekelníků. Malebné uličky, skladatelův rodný dům  i Hohensalzburg ve vánočním. Sváteční pochoutky či Mozartovy koule. Vezmeme vás z Ostravy!

Adventní Salzburg: Největší lákadla

Adventní Salzburg z Ostravy Pověstní rakouští čerti
Adventní Salzburg z Ostravy Salzburg leží na řece Salzach
Adventní Salzburg z Ostravy Zimní pohled na Český Krumlov
Adventní Salzburg z Ostravy Dominantou města je zámecká věž
Adventní Salzburg z Ostravy Historické domy v Českém Krumlově
Adventní Salzburg z Ostravy Ochutnejte tyrolský špek
Adventní Salzburg z Ostravy Punč nesmí chybět...
Adventní Salzburg z Ostravy Marcipánové dobroty
Adventní Salzburg z Ostravy Potěšte své blízké...
Adventní Salzburg z Ostravy Nenechte si ujít průvod čertů...
Adventní Salzburg z Ostravy Masky pověstných čertů jako živé...
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého si užijete předvánoční Salzburg. Uvidíte Mozartův rodný dům, zahrady zámku Mirabell, vychutnáte si vánoční trhy a navíc sváteční Český Krumlov a Jindřichův Hradec s největším mechanickým betlémem na světě. Prožijte s námi kouzlo českých i rakouských Vánoc, poznejte adventní Salzburg i krásy českých měst!

Hledáte poznávací zájezdy Salzburg z Ostravy? Tak to jste tu správně! Rady na cestu vám přináší nabídku plnou eurovíkendů a poznávacích zájezdů s odjezdem z Ostravy, během kterých si užijete plno zábavy, načerpáte dostatek energie a odnesete si plno nových vzpomínek.

Všechny vícedenní poznávací zájezdy do Rakouska mají zajištěné klidné ubytování v příjemné lokalitě, kde můžete přes noc nerušeně odpočívat a těšit se na další skvělý den. V případě jednodenních zájezdů o vás bude stejně dobře postaráno. Během celého poznávacího zájezdu do Salzburgu budete mít po ruce průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit.

Užijte si volné chvíle podle sebe a odcestujte s námi do jedné z nejzajímavějších zemí, a to Rakousko! Vybírat můžete z mnoha tematických zájezdů, mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy „Advent patří například Adventní Salzburg + KRÁSY JIŽNÍCH ČECH (autobusem z Ostravy).

S námi a našimi poznávacími zájezdy do Salzburgu si můžete užít volné chvíle v té nejlepší společnosti a na těch nejkrásnějších místech naší Země.