Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Adventní Vídeň autobusem z Prahy

Setkáme se před radnicí

Očekávání, napětí a ještě trocha posvátného tajemství. Nejkrásnější období v roce. Čas, ve kterém by nikdo neměl zůstat sám. Advent. Prožijte jej s námi. Vydejte se s námi do slavnostně zářící Vídně!

Historie na Dunaji v adventním hávu. Hofburg, Státní opera i dóm sv. Štěpána na pozadí pestrých vánočních trhů. A navíc neodolatelně  přitažlivé pekelné průvody! Za zimními dojmy míří náš autobus z Prahy.

Adventní Vídeň: Největší lákadla

Adventní Vídeň autobusem z Prahy Svátečně oděná Vídeň
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Vánoční strom u vídeňské radnice
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Trhy na Maria-Theresien-Platz
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Hlavní trhy před vídeňskou radnicí
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Na trzích je bohatý výběr dekorací
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Barokní klenot Karlskirche
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Vánoční výzdoba v ulicích
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Nevynechejte návštěvu kaváren
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Vídeň má spoustu památek
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Vánočně vyzdobený Belvedere, palác Evžena Savojského.
Adventní Vídeň autobusem z Prahy Palác Evžena Savojského pod sněhovou pokrývkou.
Doprava:
Autobusem (z Prahy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
Adventní Vídeň (autobusem z Prahy)

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z rakouské metropole a zažijete její předvánoční atmosféru. Zhlédnete barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. Vychutnáte si tradiční vánoční trhy s punčem, cukrovím, marcipánem i pečenými kaštany. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

Poznávací zájezdy do Rakouska? U nás ano! Připravili jsme pro vás pestrou nabídku poznávacích zájezdů a eurovíkendů do celého světa, včetně Rakouska. A abyste si to užili na maximum, vytvořili jsme tematické zájezdy. Poznávací zájezdy „Advent“ vám poskytují možnost vybrat si zájezd přesně na míru pro vás.

Všechny naše poznávací zájezdy do Rakousko mají zajištěn bohatý program, během kterého se určitě nudit nebudete (jen pokud byste sami chtěli). Těšit se můžete také na zkušeného průvodce, který vám rád zodpoví vaše dotazy, a který vás provede těmi nejkouzelnějšími místy daného města.

Navštívit můžete například Vídeň, město, které nabízí hned několik možností trávení volného času. V nabídce poznávacích zájezdů do Vídně máme 1 zájezdů, které čekají jen na vás. Kromě místa a tématu zájezdu si můžete zvolit také dopravu. Ať už si vyberete poznávací zájezdy Vídeň autobusem nebo jiný druh dopravy, vždy na vás bude zkušený průvodce, který se vám bude věnovat ihned po odjezdu.

Vyberte si z naší pestré nabídky poznávacích zájezdů z Prahy to pravé ořechové a vyrazte s námi do světa. Mezi velmi oblíbené patří zájezd Adventní Vídeň (autobusem z Prahy).