Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy za přírodou Skandinávie

Hřejivá krása Skandinávie

Skandinávie, to zdaleka není 365 dní sněhu v souvislé vrstvě, ale tisíce zážitků z lidmi nedotčených divů přírody. Pohlédněte do nekonečných dálek z úpatí hor a vyhlídek, zastavte se za zvuku mohutných vodopádů a pokochejte se divokostí trojice severských přátel – Norska, Švédska a Dánska.

Půvab, ze kterého mrazí… Příjemně!

10 věcí, pro které stojí za to vydat se do Skandinávie

Zájezdy za přírodou Skandinávie Vyhlídka "kazatelna" Preikestolen
Zájezdy za přírodou Skandinávie Budova norského parlamentu v Oslu
Zájezdy za přírodou Skandinávie Frogner Park
Zájezdy za přírodou Skandinávie Staré hanzovní domy v Bergenu
Zájezdy za přírodou Skandinávie Malebné kopcovité uličky Bergenu
Zájezdy za přírodou Skandinávie Významné přístavní město Bergen
Zájezdy za přírodou Skandinávie Detail ledovce Jostedalsbreen
Zájezdy za přírodou Skandinávie Největší norský fjord Sognefjord
Zájezdy za přírodou Skandinávie Pohled na Oslo z přístavu
Zájezdy za přírodou Skandinávie Věhlasná "trolí cesta"
Zájezdy za přírodou Skandinávie Hrady z kamenů jsou rozesety turisty snad všude
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z Prahy)

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější ze západního Norska a norské metropole Osla. Budete obdivovat úchvatné fjordy, projedete nejdelším silničním tunelem světa a stanete na vrcholu Trolí stezky. Zhlédnete skanzen a také olympijské můstky v Lillehameru a krásy Osla. Putujte s námi historií i přírodou a prožijte Norsko na vlastní kůži!

Výjimečný poznávací zájezd, během kterého zažijete to nejzajímavější ze západního Švédska a hlavních metropolí Norska a Dánska. Budete obdivovat barevné domky v Kodani, kouzelné rybářské vesničky v provincii Bohuslän, krásy Osla i Göteborgu. A švédská ostrovní krajina vás jednoduše dostane. Putujte s námi historií i přírodou a poznejte Skandinávii jako nikdo jiný!

Zažijte Skandinávie s nejlepšími průvodci! Již 176 cestovatelů s námi Skandinávie navštívilo.

Užijte si ty nejlepší dny svého života v Skandinávii! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Příroda. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Skandinávie najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například v Skandinávii, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Skandinávie mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Příroda“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Skandinávie pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší ze západního Švédska + KODAŇ + OSLO (letecky z Prahy).