Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Edinburgh letecky z Bratislavy

Mýty opředený Edinburgh

Obdivujete skotskou historii? Projděte se Edinburghem! Paměť skotské metropole sahá až do starověku. Skvostné stopy dávných vládců nebo tempo dnešní doby? Majestátní velkoměsto svojí krásou ohromí.

Proslulá Rosslynská kaple i muzeum skotské whisky. Středověká Royal Mile spojující hrad a zámek. Sídlo zdejší monarchie nebo gregoriánské „nové město“. Do centra vzdělanosti a kultury odlétáme z Bratislavy!

Edinburgh: Největší zajímavosti

Edinburgh letecky z Bratislavy Hrdý Edinburgh
Edinburgh letecky z Bratislavy Krása i drsnost skotské přírody
Edinburgh letecky z Bratislavy Katedrála v St. Andrews
Edinburgh letecky z Bratislavy Železniční most Forth Bridge
Edinburgh letecky z Bratislavy Panoramatický pohled na Edinburgh
Edinburgh letecky z Bratislavy Rosslynská kaple
Edinburgh letecky z Bratislavy Majestátní Edinburský hrad na skále
Edinburgh letecky z Bratislavy Královské botanické zahrady vč. skleníků
Edinburgh letecky z Bratislavy Staňte se znalci skotské whisky
Edinburgh letecky z Bratislavy Historický Palace Scone
Edinburgh letecky z Bratislavy Pobřeží městečka St. Andrew
Doprava:
Letecky (z Bratislavy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Neobyčejný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Edinburghu. Druhé největší skotské město vás pohltí historií i tepající kosmopolitní atmosférou. Navštívíte proslulou Rosslynskou kapli, univerzitní St. Andrews, palác Scone s jeho zahradami i sídlo královny Holyrood Palace. Vydejte se s námi na cestu skotskou historií a poznejte Edinburgh!

  • Skotsko
  • Bratislava
  • hotel 2* nebo 3* v Edinburghu
  • snídaně

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Edinburghu. Během svých cest po Skotsku získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Edinburgh, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do Skotska letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit Skotsku letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Bratislavy. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Edinburgh, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Edinburgh z Bratislavy. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Edinburghu patří například To nejlepší z Edinburghu + HOLYROOD PALACE (letecky z Bratislavy). Vyberte si poznávací zájezd do Skotska, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!