Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Skotsko letecky z Bratislavy

Skotsko a Irsko v jednom

Poznejte hned dvě hrdé krajiny. V Edinburghu ochutnáte atmosféru města i místní whiskey a navštívíte známou Rosslynskou kapli. Během jednodenního výletu uvidíte i univerzitní město St. Andrews či historický Stirling.

Nebo si vychutnejte Irsko i Skotsko najednou. Nejprve vás provedeme irskou metropolí a překvapíme pohádkovým výletem k ledovcovým jezerům. A pak se vydáme na cestu skotskou historií.

Skotsko letecky z Bratislavy Sídlo skotské královské rodiny
Skotsko letecky z Bratislavy Hrdý Edinburgh
Skotsko letecky z Bratislavy Krása i drsnost skotské přírody
Skotsko letecky z Bratislavy Katedrála v St. Andrews
Skotsko letecky z Bratislavy Železniční most Forth Bridge
Skotsko letecky z Bratislavy Panoramatický pohled na Edinburgh
Skotsko letecky z Bratislavy Rosslynská kaple
Skotsko letecky z Bratislavy Majestátní Edinburský hrad na skále
Skotsko letecky z Bratislavy Královské botanické zahrady vč. skleníků
Skotsko letecky z Bratislavy Staňte se znalci skotské whisky
Skotsko letecky z Bratislavy Historický Palace Scone
Doprava:
Letecky (z Bratislavy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Neobyčejný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Edinburghu. Druhé největší skotské město vás pohltí historií i tepající kosmopolitní atmosférou. Navštívíte proslulou Rosslynskou kapli, univerzitní St. Andrews, palác Scone s jeho zahradami i sídlo královny Holyrood Palace. Vydejte se s námi na cestu skotskou historií a poznejte Edinburgh!

  • Skotsko
  • Bratislava
  • hotel 2* nebo 3* v Edinburghu
  • snídaně

Skotsko je země, která určitě stojí za vidění. Právě zde pořádáme řadu zájezdů a eurovíkendů, díky kterým tuto zemi blíže poznáte a užijete si naplno, co vám nabízí včetně jejích překrásných míst či atrakcí. V současné době nabízíme až 1 poznávacích zájezdů do Skotska letecky. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Skotsko patří například To nejlepší z Edinburghu + HOLYROOD PALACE (letecky z Bratislavy). Věříme, že si Skotsku zamilujete a budete se zde rádi vracet. Ovšem doporučujeme navštívit i další krásné země, nejen Skotsku. 

Na vybrané místo vás dopravíme například letecky. Samozřejmě záleží na vašich preferencích. Vydejte se s námi za poznáním s poznávacími zájezdy z Bratislavy a dalších měst České republiky, ale i Polska a Slovenska. Bratislava a další města se pro vás stanou začátkem dobrodružství, odpočinku a příjemně strávených dní, které stojí za to. Naše poznávací zájezdy do Skotska z Bratislavy jsou pro všechny milovníky cestování a nových dobrodružství.

Poznávací zájezdy letecky do Skotska jsou vhodné pro všechny, pro rodiče s dětmi i pro seniory. Po příjezdu a v průběhu celého pobytu se pak můžete těšit na skvělé ubytování, na jehož výběru si dáváme opravdu záležet.  Příjemná lokalita a dobrá dostupnost do centra města vlakem, autobusem nebo metrem jsou samozřejmostí. Zde budete moci snadno nabrat sílu na další poznávání krás a pořádně se zrelaxujete. Naši zkušení průvodci vám budou plně k dispozici v průběhu celého pobytu a zajistí pro vás nezapomenutelnou dovolenou plnou netradičních zážitků, úžasných památek a tradičních specialit.

Užijte si volné chvíle na maximum, užijte si Skotsku s námi! Stačí si vybrat poznávací zájezdy Skotsko, sbalit a vyrazit.