Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Zájezdy za přírodou do Slovinska

Snová krajina Slovinska

Všechny odstíny modré nahoře i dole a tisíce barev mezi nimi. Nebe se odráží na hladině místních jezer a řek a pevnina okolo se s ohledem na roční období barví všemi patry duhy. Snovou krajinou Slovinska vás provedeme od soutěsky Vintgar, přes vodopád Savica, jezero Bohinj, přes lázeňskou oblast okolo hradu Bled až po krásy hlubin země – Postojnské jeskyně. 

Příroda in natura – skutečné zážitky, to je Slovinsko!

Zájezdy za přírodou do Slovinska Soutěska Vintgar
Zájezdy za přírodou do Slovinska Jeskyně Postojna v krasové oblasti
Zájezdy za přírodou do Slovinska Pohled na jezero Bled
Zájezdy za přírodou do Slovinska Bohinjské jezero
Zájezdy za přírodou do Slovinska Cesta lanovkou na horu Vogel
Zájezdy za přírodou do Slovinska Predjamský hrad
Zájezdy za přírodou do Slovinska Panorama Lublaně
Zájezdy za přírodou do Slovinska Centrum města Lublaně
Zájezdy za přírodou do Slovinska Tradiční zákusek Kremna Rezina
Zájezdy za přírodou do Slovinska Jezero Bled
Zájezdy za přírodou do Slovinska Pohled na jezero Bohinj
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Příjemný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte krásy nedotčeného Slovinska. Navštívíte jezera Bohinj a Bled, Triglavský NP, budete se kochat vyhlídkou na vrcholky Julských Alp z hory Vogel, sedla Sleme i hradního vršku nad jezerem Bled. Zhlédnete unikátní Postojnské jeskyně i Lublaň. Pojeďte s námi do země netušených možností a zažijte Slovinsko!

Vstup do termálních bazénů v Moravských Toplicích v ceně zájezdu

Relaxační poznávací zájezd s průvodcem, který vás zkušeně a spolehlivě provede krásami Slovinska. Navštívíte jezera Bohinj a Bled i náherné Škocjanské jeskyně. Projdete se soutěskou Vintgar i jedinečnou pasteveckou osadou Velká Planina. A na závěr si užijete relax v termálních lázních v Moravských Toplicích. Prožijte s námi Slovinsko od přírody až po wellness!

  • Slovinsko
  • Ostrava, Olomouc nebo Brno
  • hotel
  • snídaně

Užijte si ty nejlepší dny svého života ve Slovinsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Příroda. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Slovinsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například ve Slovinsku, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Slovinska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Příroda“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Slovinska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší ze Slovinska + WELLNESS (autobusem).