Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Madrid letecky z Ostravy

Nalaďte se na Španělsko

Lákají vás nové zážitky? Bavíte se rádi? Zkuste to jako pravý Madriďan – zapomeňte na práci a užívejte si. Den je delší než noc a o tom madridském to platí dvojnásob. Královské centrum Španělska vás pohltí.

Náš průvodce se vyzná. Z madridských skvostů vám tak nic neunikne – důmyslný rytíř Don Quijot, slavná býčí aréna, galerie Prado… To musíte vidět. Poznejte s námi pulzující metropoli spolehlivě a bez starostí!

Madrid letecky z Ostravy Madridská katedrála Almudena
Madrid letecky z Ostravy Královský palác v Madridu
Madrid letecky z Ostravy Muzeum Prado
Madrid letecky z Ostravy Pohled na bulvár Gran Via
Madrid letecky z Ostravy Překrásné náměstí Cibeles
Madrid letecky z Ostravy Největší madridský park Retiroje
Madrid letecky z Ostravy Madridská býčí aréna patří k hlavním turistickým lákadlům
Madrid letecky z Ostravy Kybelina fontána v Madridu
Madrid letecky z Ostravy Španělsko člověk musí nejen vidět, ale i ochutnat
Madrid letecky z Ostravy Katedrála Almudena v Madridu
Madrid letecky z Ostravy Centrum města Toleda
Doprava:
Letecky (z Ostravy)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Madridu + TOLEDO (letecky z Ostravy – Krakova)

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madridu. Zhlédnete královský palác a proslulé galerie, zastavíte se ve slavné tržnici San Miguel i u stejně slavné sochy Dona Quijota. Nevynecháte býčí arénu a budete obdivovat historické památky úchvatného Toleda. Vychutnejte si s námi španělskou atmosféru a poznejte Madrid!

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Madridu. Během svých cest po Španělsku získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Madrid, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do Španělska letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit Španělsku letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Ostravy. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Madrid, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Madrid z Ostravy. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Madridu patří například To nejlepší z Madridu + TOLEDO (letecky z Ostravy – Krakova). Vyberte si poznávací zájezd do Španělska, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!