Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
Pobytově poznávací

Pobytově poznávací zájezdy do Španělska

Španělsko na jiný způsob

Kanárské ostrovy nebo Baleáry? Láká vás návštěva některé z autonomních oblastí Španělska? Poznejte tradice a mentalitu obyvatel přímořských oblastí a následujte jejich pohodové tempo.

Tenerife s množstvím turistických lákadel, Mallorka s maurskou historií či slunná Andalusie? Podlehnete osobitosti hornaté krajiny i plážím s nekonečnou hladinou. Na samém cípku horké Jižní Evropy.

Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Pláž Playa de Las Americas
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Pláž Playa de Las Teresitas
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Lyceum Taoro v La Orotava
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Budova Auditoria v městě Santa Cruz
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Ostrov La Gomera
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Symbol Tenerife strom Dragon tree
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Kostel Panny Marie v Santa Cruz
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Kanárský ráj – ostrov La Gomera
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Národní park Teide
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Krásné městečko Orotava
Pobytově poznávací zájezdy do Španělska Půvabný zelený ostrov La Gomera
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Ostravy – Krakova)

Výlet na ostrov La Gomera v ceně zájezdu

Pobytově poznávací zájezd s průvodcem za krásami Kanárských ostrovů. Uvidíte to nejzajímavější z Tenerife a ostrova La Gomera. Užijete si moře a letovisko Puerto de la Cruz, vydáte se do národního parku se sopkou Pico del Teide, Kolumbova San Sebastianu, Orotavy i hlavního města Santa Cruz. Nechejte se s námi unášet španělskými rytmy a ochutnejte Tenerife!

Pobytově poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Andalusie a zrelaxujete na plážích Costa del Sol. Zavítáte do městečka Antequera, prohlédnete si starobylou Córdobu, býčí arénu v Malaze i Rondě. Budete obdivovat přírodní park El Torcal a užijete si průzračné moře. Vydejte se s námi za poznáním i odpočinkem a zažijte atmosféru Andalusie!

Zažijte Španělsko s nejlepšími průvodci! Již 686 cestovatelů s námi Španělsko navštívilo.

Užijte si ty nejlepší dny svého života ve Španělsku! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Pobytově poznávací. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Španělsko najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například ve Španělsku, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy do Španělska mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Pobytově poznávací“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Španělska pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší z Andalusie + MOŘE (letecky z Bratislavy).