Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-18 hod.+420 608 261 719Napište nám

Sportovní zájezdy

V pohybu

Velké metropole žijí sportem stejně jako vy! Baví vás cyklistika? Rádi sledujete přímé přenosy utkání a zápasů nejrůznějších sportů od rugby, fotbalu až po tenis? Pojeďte s námi za velkolepými stadiony, nejlepšími kurty a sportovními kluby nebo do centra dění závodů ve světě! Potěšit umíme všechny, kdo žijí pohybem.   

Pojeďte fandit s námi!

Sportovní zájezdy Zlaté kopačky Lionela Messiho
Sportovní zájezdy Gaudího Parc Güell
Sportovní zájezdy Salamander - naleznete v Parku Güell
Sportovní zájezdy Gaudího Casa Batlló v Barceloně
Sportovní zájezdy Parc de la Ciutadella v Barceloně
Sportovní zájezdy Gaudího velkolepá Sagrada Familia
Sportovní zájezdy Vítězný oblouk v Barceloně
Sportovní zájezdy Slavný fotbalový stadion Camp Nou
Sportovní zájezdy Tunel pro fotbalisty na stadioně Camp Nou
Sportovní zájezdy Gaudího Casa Milà
Sportovní zájezdy Typické suvenýry z Barcelony
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a zúčastníte se zakončení nejznámějšího cyklistického závodu Tour de France. Nevynecháte Eiffelovu věž, katedrálu Notre-Dame a navštívíte dějiště tenisové French Open. Vydejte se s námi na cestu francouzskou historií, poznejte Paříž a zažijte finále Tour de France!

  • Francie
  • Praha
  • hotel 2* nebo 3* v Paříži
  • snídaně

Hledáte speciální zájezd přesně na míru pro vás? Zájezdy za dobrodružstvím, pobytem u moře nebo zájezd za kulturním zážitkem? Myslíme na všechny, a proto jsme pro vás připravili nespočet tematických zájezdů, ze kterých si odnesete jen ty nejlepší vzpomínky.

S námi můžete navštívit země po celém světě, obdivovat tamější krajinu, navštívit zdejší zajímavosti, zúčastnit se kdejaké akce nebo jen odpočívat a nabírat energii. Připravili jsme pro vás různé kategorie poznávacích zájezdů, například poznávací zájezdy Sport.

Užíjte si své volné chvíle přesně podle sebe. Ze sekce Sport můžete vybírat až 2 různých zájezdů, ve kterých každý najde to své. Poznávací zájezdy jsme také přizpůsobili jednotlivých skupinám zákazníků, jako jsou rodiny s dětmi nebo senioři, aby si každý mohl užít dovolenou na plno a přesně podle svých představ.