Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Nové zájezdy na Srí Lanku

Prožijte exotiku Cejlonu

Tropické vůně čajových plantáží, stáda divokých slonů, dechberoucí příroda, dávné příběhy opředené mýty a legendami… Exotika, na kterou se nezapomíná. Cejlonský ráj vás dostane – Srí Lanku musíte zažít.

Náš průvodce vás provede jako místní a nic vám tak neunikne. Fascinující výhledy z „Pevnosti v oblacích“, želví farma, ajurvédské lázně, starobylé chrámy, pláže lemované palmami – dostaňte Srí Lanku pod kůži!

 

Nové zájezdy na Srí Lanku Srílanské sběračky čajových lístků
Nové zájezdy na Srí Lanku Unikátní monolitická socha Buddhy v chrámu Polonnaruwa
Nové zájezdy na Srí Lanku Lví skála Sigiriya a její panorama
Nové zájezdy na Srí Lanku Město Polonnaruwa je na seznamu světového dědictví UNESCO
Nové zájezdy na Srí Lanku Stádo slonů v NP Minneriya
Nové zájezdy na Srí Lanku Zlatá socha Buddhy v Dambulle
Nové zájezdy na Srí Lanku Chrám Buddhova zubu v Kandy
Nové zájezdy na Srí Lanku Vodopád Ramboda
Nové zájezdy na Srí Lanku Čajové plantáže u Nuwara Eliya
Nové zájezdy na Srí Lanku Hortonské pláně
Nové zájezdy na Srí Lanku Městečko Galle
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Poslední 2 volná místa!

Jedinečný poznávací zájezd, během kterého zažijete Srí Lanku s průvodcem, který je tu jako doma. Projdete se národními parky Horton Plains a Minneriya, zhlédnete úchvatné buddhistické chrámy, paláce i největší město Kolombo, užijete si projížďku na slonech a džípem, nádherné pláže, želví farmu… Prožijte s námi exotiku, na kterou se nezapomíná – prožijte Srí Lanku!

Pobyt na Maledivách s plnou penzí v Paradise Island 4*+

Exotický pobytově poznávací zájezd, během kterého poznáte Srí Lanku jako nikdo jiný, náš průvodce vám ukáže utajená místa a navíc zrelaxujete na Maledivách. Zhlédnete národní parky Horton Plains a Minneriya, úchvatné buddhistické chrámy i největší město Kolombo, užijete si projížďku na slonech a průzračné moře. Prožijte s námi pravou exotiku Srí Lanky a Malediv!

Užijte si ty nejlepší dny svého života na Srí Lance! Vybírat můžete ze zájezdů na téma Novinky. Ať už hledáte dobrodružství, poznání a nebo relax, v našich poznávacích zájezdech Srí Lanka najdete vše. Během cest se můžete těšit na plno nových zážitků, nových lidí a zkušeností.

Nebojte se s námi procestovat svět! Začít můžete například na Srí Lance, kde na vás čeká až 2 zájezdů. Všechny poznávací zájezdy na Srí Lanku mají zajištěn bohatý program, profesionálního průvodce a klidné ubytování v případě vícedenních zájezdů. Pokud si vybere zájezd jednodenní, nevěšte hlavu, o nic nepřijdete ba naopak. Během jednoho dne uvidíte toho tolik, že na to budete vzpomínat dlouho.

Poznávací zájezdy „Novinky“ jsou skvělou volbou jak strávit volné chvíle. Poznejte krásy Srí Lanku pěkně z blízka! Vybírat můžete až z 2 zájezdů, mezi něž patří To nejlepší ze Srí Lanky + NÁRODNÍ PARKY + TROPICKÉ PLÁŽE (letecky z Prahy).