Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Švýcarsko autobusem

Letem světem Švýcarskem

Vezmeme vás busem k hornímu toku Rýna a odtud začne naše cesta po evropských a světových „nej“: největší vodopád v Evropě, nejstrmější zubačka na světě, nejbohatší město, nejslavnější sýry…

…uvidíte Rýnský vodopád, ochutnáte pravou švýcarskou čokoládu i proslulé sýry a fotku trojice alpských velikánů jinde nepořídíte. Navštívíte nejkrásnější švýcarská města a nasajete vůni čarokrásné alpské přírody.

10 důvodů, proč navštívit Švýcarsko

Švýcarsko autobusem Pohled na Eiger
Švýcarsko autobusem Bernský Medvědí park
Švýcarsko autobusem Orloj na bernské věži Zytglogge
Švýcarsko autobusem Neodmyslitelná švýcarská čokoláda...
Švýcarsko autobusem Světoznámé švýcarské sýry
Švýcarsko autobusem Slavný Kaplový most v Luzernu
Švýcarsko autobusem Zubačka jedoucí na Pilatus
Švýcarsko autobusem Burácející Rýnský vodopád
Švýcarsko autobusem Středověký hrad v Thunu
Švýcarsko autobusem Panoramatický pohled na Luzern
Švýcarsko autobusem Úchvatný výhled z hory Pilatus
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší ze Švýcarska (autobusem)

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze Švýcarska. Navštívíte Luzern s Kaplovým mostem, nejbohatší město Evropy – Curych, metropoli Bern, největší evropský vodopád a pokocháte se výhledem na alpské velikány v regionu Jungfrau. Dáte si výbornou švýcarskou čokoládu a sýry Gruyère. Pojeďte s námi a ochutnejte Švýcarsko!

  • Švýcarsko
  • Plzeň, Brno, Praha nebo Ostrava
  • hotel
  • snídaně

Cesta vlakem z Täsch do Zermattu a zpět v ceně

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, který vás provede Švýcarskem jako nikdo jiný. Navštívíte Luzern s Kaplovým mostem, středověký Sion, největší evropský vodopád a pokocháte se výhledem na „nejkrásnější“ evropskou horu Matterhorn. Projedete se lodí po Ženevském jezeře a vláčkem do Zermattu. Pojeďte s námi a zažijte Švýcarsko, na které se nezapomíná! 

Navštivte Švýcarsku a odpočiňte si od každodenního stresu. Poznejte krásná neznámá zákoutí nebo obdivujte světoznámé památky. Není nic krásnějšího, než si užívat poznávací zájezd nebo eurovíkend právě ve Švýcarsku. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější poznávací zájezdy {coc_name} patří To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN (autobusem). Možností je ale hodně. V současné době pořádáme 2 poznávacích zájezdů do Švýcarska .

Samozřejmostí je pohodlné ubytování v hotelu s příjemným okolím, kde načerpáte sílu na další dny plné dobrodružství a neopakovatelných zážitků. Během poznávacích zájezdů Švýcarskoautobusem ovněž se můžete těšit na příjemnou společnost. Malé skupiny lidí, maximálně o 20-25 lidech, jsou předpokladem skvělého kolektivu a nových přátelství i mimo tuto dovolenou.

Vydejte se za krásami úžasných destinací podle toho, jak je vám to nejpříjemnější, třeba autobusem. Záleží jen na vás, jaký způsob dopravy si vyberete. Především chceme, abyste byli maximálně spokojení, pak budeme spokojení i my.

Až si naplno užijete Švýcarsku, budeme se těšit, že s námi navštívíte a dobře poznáte i další země. Cestování je krásné především proto, že na světě je spousta nádherných míst, která stojí za to. Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů, který vám bude nejvíce vyhovovat.