Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Poznávací zájezdy do Ayutthaye

Tajemství zaniklého města

Pojeďte s námi odhalovat možnosti cestování i mnohé záhady. Jedou z největších je jistě starobylé město Ayutthaya, které se doslova přes noc stalo z centra říše městem duchů, které dnes střeží čtyři stovky chrámů.

Tajuplná asijská kuchyně bude další z našich objektů hodných prozkoumání spolu s jednou z nejexotičtějších činností v Thajsku, jízdou na slonech! Archeologická naleziště, krypty, klášter… co ještě by vás nalákalo? 

Poznávací zájezdy do Ayutthaye Tajuplný chrám v Ayutthaye
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Královský palác a Wat Phra Kaeo
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Chrámy a Waty v tajuplném městě Ayutthaya
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Ležící Buddha ve městě Ayutthaya
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Pozlacení Buddhové ve Watu v Bangkoku
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Mniši v Bangkoku
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Romantický pohled na řeku Chao Phraya v Bangkoku
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Projížďka na slonu
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Modlící se mniši v Bangkoku
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Proslulý most přes řeku Kwai
Poznávací zájezdy do Ayutthaye Dívka prodávající jídlo na plovoucích trzích
Doprava:
Nerozhoduje

Doprava

Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Přímý let z Vídně do Bangkoku i zpět

Jedinečný exotický zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte krásy a zajímavosti Thajska. Metropoli Bangkok, tajemnou Ayutthayu, starověké Kanchanaburi či plovoucí trhy v Ratchaburi. Zhlédnete majestátní chrámy, projedete se na slonech, projdete se národními  parky, vyzkoušíte thajské masáže a ochutnáte zdejší kuchyni. Začněte balit kufry – vyrážíme zažít Thajsko!

Jedinečný exotický zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte krásy a zajímavosti Thajska. Metropoli Bangkok, tajemnou Ayutthayu, starověké Kanchanaburi či plovoucí trhy v Ratchaburi. Zhlédnete majestátní chrámy, projedete se na slonech, projdete se národními  parky, vyzkoušíte thajské masáže a ochutnáte zdejší kuchyni. Začněte balit kufry – vyrážíme zažít Thajsko!

Thajsko se pyšní nádhernou krajinu a okouzlujícími památkami, které stojí za to navštívit. S námi se můžete těšit na nezapomenutelné zážitky a prozkoumávání největších krás tamější země. Nabízíme poznávací zájezdy do Thajska pro rodiče s dětmi, pro seniory a další zájmové skupiny. Ayutthaya je město plné památek a tajemných koutů. Se zkušeným průvodcem, který vám ukáže ty nejkrásnější pamětihodnosti a prozradí ty nejzajímavější historky, zažijete opravdová dobrodružství a shlédnete obdivuhodná místa, které toto město nabízí. 

Ať už se rozhodnete pro poznávací zájezdy do Ayutthaye nebo do jiného města Thajska, po celou dobu budete v milém a sympatickém kolektivu. Kromě nezapomenutelných zážitků, suvenýrů a desítek vyfocených fotografií si tak můžete odnést i nová přátelství. Všechny poznávací zájezdy do Thajska mají zajištěné ubytování v příjemném prostředí poblíž centra a s blízkým napojením na komunikaci. Součástí bohatého programu je i dostatek volného času pro vlastní procházky, návštěvy restaurací či nákupy upomínkových předmětů.

Vybírat můžete z 2 skvělých poznávacích zájezdů do Ayutthaye a okolí. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy Ayutthaya patří například To nejlepší z Bangkoku + AYUTTHAYA + KANCHANABURI (letecky z Prahy). Procestujte s námi Thajsku a prozkoumejte všechny krásy světa! Všechny potřebné služby za vás zajistí naši zkušení průvodci, kteří jsou vám k dispozici od začátku zájezdu až po příjezd do vaší domoviny.