Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Bangkok letecky z Prahy

Thajská královna exotiky

Dámy a pánové, jak jste na tom s dechem? Obejít všechny krásy a exotické zajímavosti, které Bangkok, asijská tržnice tisíců krás, má, to vyžaduje zdravé nohy a objemné plíce na krátká zastavení a dlouhá aaach…

Žasnout budete nad nádherným královským palácem, chrámem smaragdového a zlatého Buddhy, nočními trhy s neopsatelnou atmosférou i odpočinkem v parku na loďkách. Za vůní exotiky odlétáme z Prahy.

Bangkok letecky z Prahy Královský palác v Bangkoku
Bangkok letecky z Prahy Královský palác a Wat Phra Kaeo
Bangkok letecky z Prahy Chrámy a Waty v tajuplném městě Ayutthaya
Bangkok letecky z Prahy Ležící Buddha ve městě Ayutthaya
Bangkok letecky z Prahy Pozlacení Buddhové ve Watu v Bangkoku
Bangkok letecky z Prahy Mniši v Bangkoku
Bangkok letecky z Prahy Romantický pohled na řeku Chao Phraya v Bangkoku
Bangkok letecky z Prahy Projížďka na slonu
Bangkok letecky z Prahy Modlící se mniši v Bangkoku
Bangkok letecky z Prahy Proslulý most přes řeku Kwai
Bangkok letecky z Prahy Exotické chrámy v Bangkoku
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny

Jedinečný exotický zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte krásy a zajímavosti Thajska. Metropoli Bangkok, tajemnou Ayutthayu, starověké Kanchanaburi či plovoucí trhy v Ratchaburi. Zhlédnete majestátní chrámy, projedete se na slonech, projdete se národními  parky, vyzkoušíte thajské masáže a ochutnáte zdejší kuchyni. Začněte balit kufry – vyrážíme zažít Thajsko!

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Bangkoku. Během svých cest po Thajsku získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Bangkok, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do Thajska letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit Thajsku letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Prahy. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Bangkok, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Bangkok z Prahy. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Bangkoku patří například To nejlepší z Bangkoku + AYUTTHAYA + KANCHANABURI (letecky z Prahy). Vyberte si poznávací zájezd do Thajska, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!