Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Istanbul letecky z Vídně

Objevte město na Bosporu

Istanbul – vyslovte to jméno nahlas a hned všichni zpozorní. Do turecké metropole, opředené mnoha mýty a pověstmi, vás pohodlně přeneseme z vídeňského letiště za necelé tři hodiny.

A pak už nebudete stačit mačkat spoušť foťáku: obrovská Modrá mešita, císařská rezidence Topkapi, koupel v tureckých lázních, Hipodrom... a samozřejmě byzantský chrám Hagia Sophia – osmý div světa.

10 důvodů, proč navštívit Istanbul

Istanbul letecky z Vídně Brána Orientu Istanbul
Istanbul letecky z Vídně Osmý div světa - kostel Hagia Sophia
Istanbul letecky z Vídně Modrá mešita
Istanbul letecky z Vídně Podzemní vodní dílo – Cisterna Yerebatan
Istanbul letecky z Vídně Západ slunce nad čtvrtí Galata
Istanbul letecky z Vídně Rozkvetlý park a Hagia Sophia
Istanbul letecky z Vídně Modrá mešita v jarním hávu
Istanbul letecky z Vídně Kouzlo večerního Istanbulu
Istanbul letecky z Vídně Sultánský palác Topkapi
Istanbul letecky z Vídně Architektura paláce Topkapi
Istanbul letecky z Vídně Tulipánový Emirgan Park
Doprava:
Letecky (z Vídně)
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Istanbulu + KVĚTINOVÉ ZAHRADY (letecky z Vídně)

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z jarního Istanbulu se záplavou květin. Projdete se rozkvetlými zahradami, projedete se lodí po Bosporu, objevíte osmý div světa kostel Hagia Sophia, budete obdivovat Modrou mešitu a nevynecháte Velký bazar. Překročte s námi bránu Orientu a poznejte Istanbul i jeho květinový ráj!

  • Turecko
  • Vídeň
  • hotel 3* v Istanbulu
  • snídaně
To nejlepší z Istanbulu (letecky z Vídně)

Nezapomenutelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Istanbulu. Projedete se lodí po Bosporu, objevíte osmý div světa, byzantský kostel Hagia Sophia, a budete obdivovat úchvatnou architekturu Modré mešity. Překročte s námi bránu orientu a poznejte Istanbul, město na dvou kontinentech!

  • Turecko
  • Vídeň
  • hotel 3* v Istanbulu
  • snídaně

Zažijte Turecko s nejlepšími průvodci! Již 192 cestovatelů s námi Turecko navštívilo.

Baví vás objevovat nová místa, poznávat nové lidi a užívat si každé chvilky volného dne? Tak to určitě musíte zabrouzdat do Istanbulu. Během svých cest po Turecku získáte neocenitelné zážitky, na které budete ještě dlouho vzpomínat. Nabízíme poznávací zájezdy Istanbul, ze kterých si odnesete určitě nespočet fotografií, nějaký ten suvenýr a vzpomínky na krásně prožité chvíle. Naše poznávací zájezdy do Turecka letecky uspokojí i náročného cestovatele.

Ať se rozhodnete navštívit Turecku letecky nebo jiným způsobem dopravy, vždy se o vás postará zkušený průvodce, který vám bude k dispozici ihned při odjezdu z Vídně. Během zájezdu budete ubytováni v klidném hotelu s dobrou dostupností do centra města, kam se dostanete pohodlně autobusem, metrem nebo vlakem.

Jakmile prozkoumáte město Istanbul, můžete s námi procestovat i další krásné města a země, které vás zaujmou svou krásou. Po celou dobu se můžete obracet na vyškoleného průvodce, který vám bude k dispozici od začátku až do konce zájezdu. 

Vyberte si z naší bohaté nabídky poznávací zájezd Istanbul z Vídně. Mezi velmi oblíbené poznávací zájezdy do Istanbulu patří například To nejlepší z Istanbulu (letecky z Vídně). Vyberte si poznávací zájezd do Turecka, připravte si kufry, dobrodružství právě začíná!