Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Florida a moře letecky z Prahy

Z Prahy na floridské pláže

Florida. Tropické klima, písčité pláže, žhavé slunce a nekonečné moře. Ideální podmínky pro příznivce slunění a vodní zábavy. Za zážitky odlétejte z Prahy. Zajistíme ubytování, transfery i průvodce.

Navštívíte místa, která se stala legendami. Key West po mořské dálnici. Tichý Hemingwayův dům. Obří Disney World či tajemné Seaquarium. Opusťte všednodennost a zažijete koupání s nádechem Karibiku.

Florida: Největší zajímavosti

Florida a moře letecky z Prahy Krásné pláže Floridy
Florida a moře letecky z Prahy Světoznámé letovisko Miami
Florida a moře letecky z Prahy Nádherné pláže na Miami
Florida a moře letecky z Prahy Barevné domky na Key Westu
Florida a moře letecky z Prahy Obchůdky na Key Westu
Florida a moře letecky z Prahy Silnice Overseas Highway
Florida a moře letecky z Prahy Delfíní show na Floridě
Florida a moře letecky z Prahy Zábavní park v Orlandu
Florida a moře letecky z Prahy Noční Miami je obrovský zážitek
Florida a moře letecky z Prahy NP Everglades se nachází v jižní části Floridy
Florida a moře letecky z Prahy Mokřiny plné aligátorů NP Everglades
Doprava:
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy)

Neobyčejný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Floridy. Vykoupete se v průzračném moři na krásných plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte NP Everglades či Kennedyho vesmírné centrum. Poznejte s námi Miami, nedotčenou přírodu NP Everglades a nahlédněte do zákulisí NASA!

  • USA
  • Praha
  • snídaně

Poznávat krásy světa můžete v kterémkoliv věku a v jakémkoliv ročním období. Stačí si vybrat ten nejvhodnější zájezd pro vás, sbalit kufry nebo batůžek a může se vyrazit. S námi můžete navštívit i tak krásné země jako je USA. Poznávací zájezdy do USA vám ukážou to nejkrásnější z této země a umožní vám navštívit i takové destinace, jako je Florida. Aby bylo vše perfektní, připravili jsme také různé tematické zájezdy.

Poznávací zájezdy „S mořem“ jsou dělané tak, abyste v nich našli přesně to, co hledáte a ani chvíli se nenudili. Tematické poznávací zájezdy z Prahy mají dopravu autobusem nebo letadlem. Ať už zvolíte kteroukoli možnost, vždy o vás bude dobře postaráno.

Všechny naše poznávací zájezdy Florida letecky mají zajištěn bohatý program a doprovod zkušeného průvodce. V případě vícedenních zájezdů budete ubytováni v klidném prostředí, kde si můžete přes noc dostatečně odpočinout a načerpat síly na další den. Mezi velmi oblíbené zájezdy patří například To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy).

Nebojte se a odvažte se, poznávací zájezdy do USA čekají jen na vás!