Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Miami letecky

Leťte s námi do Miami

Miami. Centrum světového významu. Proč o něm pouze slýchat? Druhou největší branou Spojených států vstupte do tropického světa. S proslulou Miami Beach, hispánským živlem a nedalekým Golfským proudem.

Zapomeňte na starosti a leťte za zážitky. Čeká vás obří zábavní Disney World, unikátní Seaquarium či vesmírné středisko Cannaveral. Pozoruhodnosti města i krajiny za jeho hranicemi jsou tu pro vás.  

Miami: Největší zajímavosti

Miami letecky Zábavní park v Orlandu
Miami letecky Světoznámé letovisko Miami
Miami letecky Nádherné pláže na Miami
Miami letecky Barevné domky na Key Westu
Miami letecky Obchůdky na Key Westu
Miami letecky Silnice Overseas Highway
Miami letecky Delfíní show na Floridě
Miami letecky Noční Miami je obrovský zážitek
Miami letecky NP Everglades se nachází v jižní části Floridy
Miami letecky Mokřiny plné aligátorů NP Everglades
Miami letecky Kennedyho vesmírné centrum je domovem NASA
Doprava:
Letecky
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy)

Neobyčejný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Floridy. Vykoupete se v průzračném moři na krásných plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte NP Everglades či Kennedyho vesmírné centrum. Poznejte s námi Miami, nedotčenou přírodu NP Everglades a nahlédněte do zákulisí NASA!

  • USA
  • Praha
  • snídaně

Vydejte se poznávat nové krajiny a objevovat nová místa! Začít můžete v USA, kde na vás čekají jedinečná a okouzlující místa Miami a okolí. Během svých toulek nasbíráte nové zážitky a odnesete si stovky vzpomínkových fotografií a určitě nějaký ten suvenýr. Poznávací zájezdy do Miami letecky vám umožní poznat nevídaná místa.

Pokud se rozhodnete pro poznávací zájezdy Miami letecky, vždy bude o vás nadstandartně postaráno. Ubytování  je zajištěno v klidné lokalitě a s blízkým napojením na komunikaci, abyste se do centra Miami mohli dostat rychle a bez problémů. Po celou dobu poznávacího zájezdu v vám rovněž bude plně k dispozici profesionální průvodce, který vám ukáže ta nejkouzelnější místa.

Navštivte Miami a poznejte život v tomto dechberoucím městě. Velmi oblíbené jsou poznávací zájezdy Miami letecky, například To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy). Jakmile prozkoumáte všechna zákoutí USA, můžete se s námi vydat i do dalších zemí, které naleznete v naší nabídce.