Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Miami a moře letecky

Pohodlně na miamské pláže

Miami Beach. Tropické klima, dvanáct mil písčité pláže, žhavé slunce a nekonečná mořská hladina. Ideální prostředí k pravému odpočinku. Leťte s námi. S ubytováním, transfery i spolehlivým průvodcem.

Ve městě i za jeho hranicemi na vás čeká floridský ráj. Hispánský živel, Golfský proud. Disney World, mořská dálnice, tichý Hemingwayův dům. Opusťte všednodennost a zažijte koupání s nádechem Karibiku.

Miami: Největší zajímavosti

Miami a moře letecky Nádherné pláže na Miami
Miami a moře letecky Světoznámé letovisko Miami
Miami a moře letecky Barevné domky na Key Westu
Miami a moře letecky Obchůdky na Key Westu
Miami a moře letecky Silnice Overseas Highway
Miami a moře letecky Delfíní show na Floridě
Miami a moře letecky Zábavní park v Orlandu
Miami a moře letecky Noční Miami je obrovský zážitek
Miami a moře letecky NP Everglades se nachází v jižní části Floridy
Miami a moře letecky Mokřiny plné aligátorů NP Everglades
Miami a moře letecky Kennedyho vesmírné centrum je domovem NASA
Doprava:
Letecky
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy)

Neobyčejný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Floridy. Vykoupete se v průzračném moři na krásných plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte NP Everglades či Kennedyho vesmírné centrum. Poznejte s námi Miami, nedotčenou přírodu NP Everglades a nahlédněte do zákulisí NASA!

  • USA
  • Praha
  • snídaně

Odcestujte s námi letecky do Miami! V naší nabídce čítající 1 poznávacích zájezdů do USA najdete eurovíkendy a zájezdy na různé téma, například téma „S mořem“. Během všech zájezdů na vás čeká příjemná společnost a zkušený průvodce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. U vícedenních poznávacích zájezdů se navíc můžete těšit na ubytování v klidné lokalitě.

Poznávací zájezdy do Miami vám ukážou krásy tamějšího města. Stačí si vybrat jeden z našich zájezdů, sbalit a může se vyrazit! Dopravu nabízíme letecky nebo autobusem, je jen na vás, kterou při cestování upřednostníte. Poznávací zájezdy letecky do USA pro všechny věkové kategorie potěší malé i velké dobrodruhy.

Nebojte se s námi vydat vstříc dobrodružství nebo naopak si užít pár dní odpočinku, pohody a relaxu. Jeden z velmi oblíbených poznávacích zájezdů „S mořem“ je například To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA (letecky z Prahy).