Paříž po francouzsku (letecky z Prahy)

Paříž po francouzsku (letecky z Prahy)

Stručný popis zájezdu

Jedinečný eurovíkend ve francouzské metropoli se zkušeným průvodcem, který je tu jako doma a městem vás provede jako místní! Uvidíte velkoměsto nad Seinou jinak než davy konvenčních turistů. Projdete se nejkrásnějšími parky i hřbitovy, navštívíte úžasné trhy, vychutnáte si historii i modernu a čekají vás gurmánské zážitky. Prožijte s námi Paříž jako praví Pařížané!

ODLET z Prahy
INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
UBYTOVÁNÍ hotel 2* nebo 3* v Paříži
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 25 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezdZuzana Kadlecová

Můžete zaplatit teď jen 5 995 Kč a doplatek do 15. 5.

15. 6. – 18. 6. 2017 (4 dny)
Zájezd je volný

Na co se můžete těšit

 • Oblíbená odpočinková místa Pařížanů
 • Moderní čtvrť La Défense
 • Romantická zákoutí Montmartru
 • Nejkrásnější pařížské parky a hřbitovy
1DEN

Čtvrtek 15. června: Odlet z Prahy s průvodcem, po příletu do Paříže transfer zajištěným autobusem do hotelu, ubytování. V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem.

Zuzana Kadlecová

Kdo je průvodce:
Zuzana Kadlecová

2DEN

Pátek 16. června: Po snídani v hotelu přejedeme metrem do třetího největšího pařížského parku Buttes-Chaumont, kde si budete připadat jako v pohádce. Uprostřed jeho jezera je ostrov Île de Belvédère s krásným a fotogenickým Sibyliným chrámem. Po procházce parkem budeme pokračovat na náměstí Place de la Bataille-de-Stalingrad, jehož dominantou je jedna z bran původních městských hradeb, La Rotonde de Villette.

Po typickém francouzském obědě se vydáme na oblíbené vycházkové místo Pařížanů – Svatomartinský kanál, kde jste mohli vidět hlavní hrdinku filmu Amélie z Montmartru házet žabky. Kanál je zakončen náměstím Place de la République, v jehož centru stojí památník Republiky s alegoriemi francouzského hesla Svoboda, Rovnost a Bratrství.

Jako správní Pařížané si vychutnáme odpolední kávu a přejedeme metrem na jeden z nejznámějších hřbitovů – Père Lachaise. Zde jsou pochováni francouzští i světoví velikáni, jako například Edith Piaf, Molière, Oscar Wilde či Jim Morrison.

Večer si užijeme romantickou plavbu po Seině. Z paluby lodě se nabízí nevšední pohled na většinu pařížských památek včetně Eiffelovy věže.

Návrat na hotel ve večerních hodinách s průvodcem nebo individuálně.   

3DEN

Sobota 17. června: Po snídani se přesuneme do zcela netypické části Paříže – moderní čtvrti La Défense, jejíž dominantou je La Grande Arche. Kromě tohoto monumentálního oblouku vás určitě uchvátí sklo a ocel zosobněné v mnoha mrakodrapech. Pro zájemce možnost nákupů v místním obchodním centru. A v moderně budeme pokračovat i později, a to u Centre George Pompidou, jehož architektura budí značné rozpaky ve starší zástavbě. V budově sídlí muzeum moderního umění, ale vy si můžete vychutnat oběd v jeho nejvyšších patrech. Anebo se toulat vedlejšími uličkami, ve kterých naleznete například Kašnu neviňátek či Kostel svatého Eustacha.

K večeru se vypravíme na romantický Montmartre, ale nečekejte klasicky přeplněné úzké uličky. Naše procházka totiž povede kolem poslední pařížské vinice ke kostelu svatého Petra a následně k bazilice Sacré Coeur. Odtud se společně vydáme na večeři do typické francouzské restaurace, kde si vychutnáme výborné tříchodové menu. A nebojte se, průvodce bude s vámi a se vším vám pomůže a určitě připojí i povídání o francouzských delikatesách!

Po večeři se ještě podíváme na slavnou zeď lásky na Montmartru a vrátíme se na hotel společně nebo individuálně.

4DEN

Neděle 18. června: Po snídani budeme pokračovat v prohlídce města, a to přímo v jeho srdci, na ostrově Cité. V těsné blízkosti katedrály Nôtre-Dame se totiž nachází květinové trhy, na kterých to každou neděli prozpěvuje, protože kromě květin se tu nabízí i exotičtí a zpěvní ptáci. Zastavíme se i u samotné katedrály, kterou v neděli dopoledne navštěvují spíše jen místní a vyhneme se tak nepříjemným davům. Energii na další část dne načerpáme v osvědčené francouzské restauraci hned na nábřeží u katedrály, kde můžeme ochutnat místní speciality!

Po obědě se zastavíme u více než 2 000 let starého amfiteátru – Arènes de Lutèce. Ten byl sice postaven pro zápasy gladiátorů, dnes je využíván jako veřejný park. V neděli si tu můžete s místními zahrát pétanque nebo jen rozjímat u kávy a nasávat víkendovou pohodu. Jen kousek od arény je bývalá královská zahrada Jardin des Plantes, ve které dnes sídlí botanická i zoologická zahrada. Pro zájemce je možnost navštívit Národní přírodovědné muzeum, které je součástí tohoto parku.

Ve večerních hodinách transfer na letiště, odlet z Paříže do Prahy.  

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Karolína Petrová

Přímá linka: 596 111 602

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha – Paříž – Praha se všemi poplatky
 • malé kabinové zavazadlo max. rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • 3x ubytování v Paříži ve 2* nebo 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem zdarma od Radynacestu.cz
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • MHD v Paříži (20 EUR)
 • projížďka lodí po Seině (14 EUR)
 • odbavované zavazadlo za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné na místě
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč

Ubytování:

 • hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
 • ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Strava:

 • v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (bageta, croissant, máslo, marmeláda, čaj, káva)
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Francie (783 ohlasů)

Nezávazná objednávka zájezdu

Shrnutí objednávky

Paříž po francouzsku (letecky z Prahy)

 • Termín:15. 6. – 18. 6. 2017 (4 dny)
 • Doprava:z Prahy
 • Ubytování:hotel 2* nebo 3* v Paříži
 • Strava:snídaně
 • Cena za osobu:11 990 Kč

Specifikace objednávky

Počet osob:
Cestovní pojištění:
Cena celkem:
11 990

Kontaktní informace objednavatele

Pole označené (*) jsou povinné.
Jméno:*
Přijmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Poznámka k objednávce:
"