Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám
PAŘÍŽ - VERSAILLES

PAŘÍŽ - VERSAILLES

Stručný popis zájezdu

PAŘÍŽ - VERSAILLES

Nezapomenutelný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a navštívíte nejslavnější zámek ve Versailles. Nevynecháte proslulou Eiffelovu věž a můžete si užít večerní plavbu po Seině. Ideální pro všechny bez rozdílu věku. Vydejte se s námi nasát atmosféru francouzské historie, umění, gurmánských pochutin, módy i vůně parfémů a poznejte Paříž!

ODJEZD z Ostravy, Prahy, BrnaInformace o odjezdu
INFO O DOPRAVĚZájezdový autobus
UBYTOVÁNÍ F1
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 46 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Dopoledne odjezd z ČR, cesta přes Brno, Prahu a Plzeň k hraničnímu přechodu Rozvadov (možnost nástupů po trase).

Odjezd z Ostravy, Prahy nebo Brna.

2DEN

Snídaně v autobuse (bageta, káva, čaj v ceně zájezdu), příjezd do Paříže, projížďka po Champs Ellysées k Vítěznému oblouku, prohlídka města - vojenská škola, Invalidovna, Justiční palác, katedrála Notre Dame, radnice atd.  Eiffelova věž - přejezd do místa ubytování - hotel F1 na okraji Paříže.

3DEN

Versailles - sídlo francouzských králů, dopolední prohlídka zámku a zahrad. Návrat do Paříže - prohlídka Montmartru, bazilika Sacre Coeur, place du Teatre, Centre Pompidou, náměstí Pigalle, kabaret Moulin Rouge - zpět na ubytování hotelu F1.

4DEN

Montmartre - Náměstí malířů, náměstí Concorde, Malý a Velký palác, Alexandrův most, odpoledne Louver a museum Orsay, večer fakultativně projížďka lodí po Seině odjezd z Paříže ve večerních hodinách.

5DEN

Příjezd do ČR.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Mgr. Jana Suchá

Přímá linka: 596 111 602

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

V Paříži máte možnost si zakoupit slevový průkaz Paris Museum Pass, který se vztahuje na vstupy do celé řady pařížských památek a muzeí - cena dvoudenního pasu činí 39 €.

Chateau de Versailles

Zámek Versailles je největším a nejslavnějším zámkem Francie. Leží 21 km jihozápadně od Paříže a v 17. století jej dal postavit Ludvík XIV., Král slunce, a jak je vidět svědčil o jeho zálibě v přepychových věcech. Interiéry zámku, které čítají 700 místností s 2 153 okny, jsou zdobeny zlacením, mramory, freskami, kamennými reliéfy, stříbrem, sametem, pozlaceným nábytkem a řezbami, které často čerpaly z mytologických námětů. Vskutku přepychová je Zrcadlová síň. Tento 75 metrů dlouhý plesový sál se 17 zrcadly na jedné straně a 17 obloukovými okny s výhledem do zahrad na protější straně představuje vrchol zdejší architektury. Zámecké zahrady s typickými geometrickými terasami a cestami se stromořadím zdobí bronzové, mramorové i olověné sochy. Ludvík XIV. nechal v zahradách vybudovat kanály a pořádal na nich vodní slavnosti. Obdivovat můžete 50 fontán a 620 vodotrysků. Pokud chcete poznat Paříž, tak návštěvu Versailles byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Cena zahrnuje:

 • autobusová doprava komfortním autokarem (WC, klima, video, atp.)
 • 2x ubytování v Paříži v hotelu F1 ve 3-lůžkových pokojích
 • 1x snídaně v autobuse při cestě tam
 • průvodce po celou dobu (mimo volný program ve městě)
 • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
 • tištěný průvodce městem zdarma od Radynacestu.cz
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • příplatek za ubytování v 1/2 pokoji + 380,- Kč/os., příplatek za ubytování v jednolůžkovém pokoji +1.520,- Kč/os.
 • možnost dokoupení snídaně v hotelu F1 + 240,- Kč/os.
 • vstupy a fakultativní výlety ((Louvre - 15 Eur, Musée d´Orsay - 10 Eur, Versailles cca 15+9 Eur, lodí po Seině - 14 Eur, Eiffelova věž - 15 Eur)
 • komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30 Kč/os/den

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Francie (783 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Francie.


"