To nejkrásnější z Azurového pobřeží (autobusem)

To nejkrásnější z Azurového pobřeží (autobusem)

Stručný popis zájezdu

To nejkrásnější z Azurového pobřeží (autobusem)

Nezapomenutelný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Azurového pobřeží. Ponoříte se do Starého města Nice, vyrazíte k Festivalovému paláci v Cannes a budete vtaženi do dění Monte Carla. Nechte se s námi unášet vlnami azurového moře, sluncem zalitými plážemi i hráčskou vášní a poznejte Francouzskou riviéru!

ODJEZD z Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy a dalšíInformace o odjezdu
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 45 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Odjezd z ČR dle nástupních míst Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň, možnost nástupu po trase. Přesné časy dle nástupních míst budou upřesněny 7 dní před odjezdem.

Odjezd z Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy nebo Plzně.

2DEN

Ráno zahájíme prohlídku Nice, stále pulsujícího a vyhledávaného letoviska na Riviéře, které je pátým největším městem ve Francii. Uvidíme centrální náměstí Masséna s fontánoukvětinové trhy Cours Saleya či Promenade des Anglais, která se rozprostírá kolem Andělské zátoky.

Bude následovat výstup na vrcholek Le Chateau – místo bývalé pevnosti, odkud je nejen krásný výhled na město, ale i nádherný západ slunce. Večeře v některé z přímořských restaurací a ochutnávka rybích specialit nás příjemně naladí. Večerní atmosféru si pak nejlépe vychutnáme v uličkách Starého města.

Večer ubytování na hotelu.

3DEN

Po snídani přejezd autobusem do staré řecko-římské osady Antibes, dnes půvabného jachtařského městečka s řadou historických památek a zbytků původního opevnění. Uvidíme pozůstatky pevnosti Carré či zámek Grimaldi, někdejší rezidenci monacké panovnické rodiny, kde je dnes umístěno Picassovo muzeum.

Následně zamíříme do centra filmového dění, do Cannes. Zavítáme k Festivalovému paláci, kde se každoročně koná Mezinárodní filmový festival a před nímž jsou otisky dlaní slavných osobností. Nádherný pohled na město se nám naskytne, když vystoupáme na vrchol kopce Le Suquet, kde se nachází staré historické jádro města s kostelem a pozůstatky hradu, v jehož prostorách je dnes umístěno muzeum de la Castre. Jsou v něm k vidění zejména artefakty dávných amerických a himalájských kultur.

Nevynecháme ani procházku po slavné třídě de la Croisette, lemované zahradami, palmami, luxusními butiky a hotely. Na protější straně tohoto honosného bulváru se do nekonečna táhnou možná nejlepší písečné pláže Azurového pobřeží. Pro zájemce možnost výletu lodí na ostrov Sainte-Marguerite.

K večeru návrat na hotel.

4DEN

Po snídani přejezd do malého skalního městečka Eze. Navštívíme překrásnou exotickou zahradu a v místním malém obchůdku si můžeme přivonět k tradičním francouzským parfémům.

Poté přejedeme do hlavního města Monaka, Monte Carla, přezdívaného pro své moře, mrakodrapy a hory Miami Středomoří. Prohlídka Starého města Knížecím palácem, kde probíhají slavné výměny stráží, nádherné monacké katedrály, Oceánografického či Napoleonova muzea. Uvidíme i slavný okruh Formule 1 a světoznámé kasino. Úzké malebné uličky s malými krámky, hospůdkami a restauracemi, které přímo lákají dovnitř, přístav, pláže, exotická zahrada či řada krásných parků vám budou k dispozici v rámci individuálního volna.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5DEN

V odpoledních hodinách návrat zpět do ČR.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Mgr. Jana Suchá

Přímá linka: 596 111 602

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cena zahrnuje:

 • doprava autobusem Radynacestu
 • doprava autobusem
 • 2x ubytování v Nice v hotelu 2* nebo 3*
 • 2x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • projížďka lodí na ostrov: 17 EUR
 • vstupné na místě

Ubytování:

 • ubytování je v 2* nebo 3* hotelu v centru Nice
 • pokoje jsou menší s vlastním soc. zařízením na pokoji, denně uklizeny

Strava:

 • kontinentální snídaně
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Francie (783 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Francie.


"