To nejkrásnější z Paříže pro SINGLES (letecky z Prahy)

To nejkrásnější z Paříže pro SINGLES (letecky z Prahy)

Stručný popis zájezdu

To nejkrásnější z Paříže pro SINGLES (letecky z Prahy)

Jste nezadaní dlouhodobě či krátkodobě? Zrovna nemáte s kým odjet na dovolenou? Chcete zažít něco nového a přitom se dobře a nezávazně bavit? Pokud je odpověď ANO, pak je naše NOVINKA mezi zájezdy určena právě pro vás! SINGLE zájezd do Paříže vám umožní poznat nová místa a setkat se s novými lidmi, se kterými vás spojí láska k cestování a společné zážitky z našeho zájezdu.

INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 25 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
0DEN

1DEN

Odlet z Prahy, po příletu do Paříže objednaným autobusem transfer na hotelubytování.

2DEN

Po snídani v hotelu přejezd metrem do centra Paříže ke kostelu Saint-Sulpice a k Lucemburským zahradámLatinská čtvrť nás okouzlí řadou historických budov. Uvidíme Pantheon s hroby slavných francouzských osobností, slavnou univerzitu Sorbonnu, Clunyjský palác či pozůstatky antických lázní. Společným obědem v jedné z malebných francouzských restaurací na bulváru Saint-Michel si dodáme energii na další část dne.

V historickém jádru Paříže si prohlédneme chrám Notre-Dame, středověký palác a vězení La Conciergerie a klenot gotické architektury, kapli Sainte-Chapelle, ukrytou v areálu dnešního Justičního paláce. Kolem unikátní stavby pařížské Radnice dojdeme k Centru G. Pompidou, jehož architektura vyvolává značné rozpaky. Večer nás bude čekat společné posezení u vína či francouzských specialit, popř. večerní prohlídka jednoho z nejslavnějších muzeí světa, Louvru.

3DEN

Po snídani přejezd metrem do centra. Den zahájíme navštěvou největší dominanty Paříže – Eiffelovy věže. Z jejího vrcholu nás bude čekat nádherný výhled na místa, na která poté společně zavítáme - Martova pole, Vojenské akademie, Invalidovna s hrobem císaře Napoleona I., mostu Alexandra III., nejznámější pařížský bulváru Champs-Élysées a náměstí Svornosti (Place de la Concorde).

V odpoledních hodinách bude možnost návštěvy některého z pařížských muzeí (Musée d´Orsay, Orangerie, průmyslové paláce) nebo si odpočinout v nádherných Tuilerijských zahradách. Pro zájemce je připravena procházka nejdražšími pařížskými bulváry. Během ní nám neujde ani budova jedné z nejkrásnějších oper na světě, Opery Garnier. Za vidění stojí i slavný obchodní dům Galerie Lafayette a náměstí Vendome se sochou Napoleona I., coby římského imperátora.

V podvečer společné rozloučení v některé z pařížských restaurací a možnost romantické plavby po Seině. Z paluby lodě se nabízí nevšední pohled na většinu pařížských památek včetně Eiffelovy věže.

4DEN

Dopoledne návštěva rozsáhlého zámeckého areálu nedaleko Paříže, tzv. Versailles, které bylo po několik století sídlem francouzských králů a politickým centrem země. Vedle samotného zámku se zaposloucháme do hudby při hře fontán v zámecké zahradě a uvidíme místa, kam panovník utíkal před dvorem a starostmi (Malý Trianon, Velký Trianon a idylická vesnička Marie Antoinetty).

Odpoledne si vychutnáme uměleckou atmosféru čtvrti Montmartre s nádherným výhledem na Paříž, bazilikou Sacré-Couer, malebným náměstím malířů Place de Tertre a posledním zdejším mlýnem Moulin de la Galette. Nevynecháme ani slavný kabaret Moulin Rouge.

Odpoledne transfer na letiště, odlet z Paříže do Prahy.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Mgr. Jana Suchá

Přímá linka: 596 111 602

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha - Paříž - Praha se všemi poplatky
 • přepravované zavazadlo 15 kg + kabinové zavazadlo 5 kg
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • 3x ubytování v Paříži ve 2* nebo 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem zdarma od Radynacestu.cz
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • MHD v Paříži (16 EUR) + vlak do Versailles (7 EUR)
 • projížďka lodí po Seině (14,5 EUR)
 • vstupné na místě (pokud nemáte zakoupeno u CK)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 600 Kč

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 5 kg (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnost do 15 kg (toto bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Ubytování:

 • hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • pokoje budou obsazovány po dvou, pro zájemce možnost zvýhodněného příplatku 2.100,- Kč za pokoj jednolůžkový

Strava:

 • v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (croissant, bageta, máslo, džem, káva, čaj nebo čokoláda)
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Francie (783 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Francie.


"