To nejlepší z Azurového pobřeží + MONAKO (letecky z Prahy)

To nejlepší z Azurového pobřeží + MONAKO (letecky z Prahy)

vlastní autobus na místě žádné noční přejezdy zkušený průvodce 6 dní ideální počasí na poznávání jihu Francie
(5/5) Zájezd ohodnotilo 6 zákazníků

Stručný popis zájezdu

Nezapomenutelný týdenní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Azurového pobřeží. Ponoříte se do Starého města Nice, vyrazíte do festivalového Cannes, k četnické stanici v Saint Tropez a budete vtaženi do dění Monte Carla. Nechte se s námi unášet vůní azurového moře, levandule, sluncem zalitými plážemi a poznejte Francouzskou riviéru!

INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
Autobus Radynacestu
UBYTOVÁNÍ hotel v Nice
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 35 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Přílet do Milána. Na letišti už vás bude čekat náš autobus Radynacestu, se kterým se společně vydáme do Nice a za dalšími krásami Azurového pobřeží. Po příjezdu do Nice ubytování.

2DEN

Dnešní den začneme procházkou v místním přístavu, kolem Andělské zátoky a vypravíme se na pahorek Château, odkud se nám nabídne nádherný výhled na Anglickou promenádu a za jasného dne i na Přímořské Alpy.

Poté se vydáme na tradiční květinový trh na Cours de Saleya a do malebných uliček Starého města, kde budeme moci ochutnat místní speciality. Naši prohlídku hlavního města Azurového pobřeží zakončíme na centrálním náměstí Masséna, kde budeme mít možnost nakoupit suvenýry či regionální produkty.

3DEN

Naší dnešní první zastávkou bude jedno z nejdůležitějších měst Azurového pobřeží, Cannes, ve kterém každý rok probíhá slavný filmový festival. Prohlédneme si Festivalový palác i otisky rukou filmových hvězd a budeme pokračovat podél moře po promenádě Croisette lemované palmami, luxusními hotely a exkluzivními obchody až do Starého města na vrcholek Suquet s hradní věží. Poté se vydáme na plavbu na ostrov Svaté Margarety, kde byl v místní pevnosti zavřený tajemný Muž se železnou maskou.

Po dopoledni stráveném ve festivalovém městě se autobusem vydáme o pár kilometrů dál do města Antibes, které se řadí k nejkrásnějším městům na Azurovém pobřeží. Při naší procházce uvidíme hrad Château Grimaldi, ve kterém kdysi sídlila monacká knížata a jehož prostory později využíval Pablo Picasso jako svůj ateliér. Dnes je na hradě umístěno Picassovo muzeum. Uvidíme také místní katedrálu a tržiště s typickými provensálskými pochoutkami.

4DEN

Tento den se vydáme „po stopách“ francouzských četníků do města Saint-Tropez. Město se stalo jednou z hlavních turistických atrakcí zejména díky filmům o četnících a komikovi Louis De Funès. Ani my si nenecháme ujít proslulou četnickou stanici, promenádu či přístav. 

Ze Saint-Tropez se přesuneme do malebného městečka na poloostrovech či ostrůvcích, Port Grimaud, nazývaného také francouzské Benátky. Možnost projížďky na lodičkách či koupání v kouzelné zátoce s písčitými plážemi. 

5DEN

Dnes ráno navštívíme úchvatnou vesničku Èze s křivolakými uličkami, malebnými kavárnami a tradičními obchůdky, na jejímž vrcholu se nachází exotická zahrada s dechberoucím výhledem do okolí, odkud je za jasných dnů možno dohlédnout až na Korsiku.

Naší další zastávkou bude jeden z nejmenších států světa, Monako. Při procházce uvidíme Staré město s Knížecím palácem a katedrálou, ve které jsou pohřbeni členové knížecí rodiny, včetně Grace Kellyové. Naší pozornosti neunikne ani světoznámé Oceánografické muzeum. Ve volném čase mohou zájemci navštívit muzeum či Knížecí palác.

Poté nás bude čekat procházka podél monackého přístavu s oslnivými jachtami až do čtvrti Monte Carlo se známým kasinem. Komu procházka nebude po chuti, může strávit odpoledne na monackých plážích.

6DEN

Ráno po snídaní odjezd autobusem na letiště, odlet zpět do ČR.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Karolína Petrová

Přímá linka: 596 111 602

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha – Milán – Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo (odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel viz níže)
 • doprava autobusem Radynacestu v rámci programu
 • 5x ubytování v Nice v hotelu 3*
 • 5x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • projížďka lodí na ostrov 17 EUR
 • vstupné na místě
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 900 Kč

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm
 • Zavazadlo za příplatek 1 200 Kč - velké odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Ubytování:

 • ubytování je v 3* hotelu v centru Nice
 • pokoje jsou menší s vlastním soc. zařízením na pokoji, denně uklizeny

Strava:

 • snídaně formou bufetu
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Francie (783 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Francie.


"