To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ (letecky z Bratislavy)

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ (letecky z Bratislavy)

Stručný popis zájezdu

Výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého se seznámíte s tím nejlepším z Dubaje. Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, největší uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Navíc navštívíte i hlavní město Abú Dhabí! Zhlédněte s námi všechno, co člověk dokáže vytvořit a vsaďte na Dubaj!

ODLET z BratislavyČasy odletu a příletu
INFO O DOPRAVĚLetecká dopravaSvoz na letiště
UBYTOVÁNÍ 3* hotel v Dubaji
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 20 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Odlet z Bratislavy v odpoledních hodinách, večer přílet do Dubaje, objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování.

2DEN

Dnešní den bude věnovaný jak historické části Dubaje, tak i pravému opaku – nejluxusnějším budovám a skvostům města.

V dopoledních hodinách objednaným autobusem přejezd do „historické“ části města – do čtvrti Bastakyia a k Dubai Creeku, kde uvidíme domy původních obyvatel s větracími komíny a divan vládnoucí rodiny Maktoumů. Bude možnost navštívit i místní muzeum vybudované v bývalé obranné věži, které se věnuje původnímu životu i obrovskému rozmachu Dubaje. Poté nastoupíme na typický dopravní prostředek do Creeku – dřevěné lodičky a necháme se přepravit na typická arabská tržiště – souky. Navštívit můžeme Gold Souk (trh se zlatem), Spice Souk (s kořením) apod.

Pokračovat budeme transferem po hlavní třídě Jumeirah Road na fotostop ke dvěma hlavním dubajskům symbolům – nejluxusnějšímu hotelu na světě Burj Al Arab a dále k uměle vytvořené palmě Palm Jumeirah. Na její konec můžete dojet jednokolejovým vláčkem a uvidíte zde luxusní hotel Atlantis, v němž se nachází aquapark.

Následně se přesuneme do ultramoderní obytné dubajské čtvrti Dubai Marina, kde budeme obdivovat díla, která je schopen vytvořit člověk. Moderní výškové budovy v místech, kde bývala ještě před 60 lety poušť. Závěrem dne navštívíme druhé největší nákupní centrum Dubaje Mall of the Emirates, kde se nachází místní rarita – krytá lyžařská sjezdovka, na které si můžete zalyžovat i vy. Osobní volno k nákupům a večeři.

Návrat na hotel společně nebo později individuálně.

3DEN

Dnes nás čeká celodenní fakultativní výlet do Abú Dhabí. Popřípadě individuální program v Dubaji.

Celodenní fakultativní výlet s průvodcem do hlavního města Spojených arabských emirátů Abú Dhabí. Uvidíme zde největší mešitu islámského světa – mešitu šejka Zayeda, která je jednou z mála mešit v celých Emirátech, které jsou volně přístupné pro cizince. Dle možností zhlédnete část závodní dráhy pro Formuli 1 a pro zájemce možnost návštěvy "zábavního parku" Ferrari World (vstupné 250 AED), který je největším krytým zábavním parkem na světě a dokonce je zde umístěna i nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rossa. Dále uvidíme i palác šejka (prezidenta SAE) Khalify bin Zayeda

Nebo individuální program v Dubaji.

4DEN

Dopoledne si užijete na pláži, odpoledne bude patřit nejen nákupům a vyhlídce z budovy Burj Khalifa.

Dopoledne nás čeká zasloužená možnost odpočinku na pláži a koupání v moři. Odpoledne přesun metrem k nákupnímu centru Dubai Mall, kde nás čeká návštěva největšího nákupního střediska ve Spojených arabských emirátech. Najdete zde přes 1 200 obchodů, několik kin, obří akvárium, bruslařský stadion atd. Symbolem této čtvrti je nejvyšší budova na světě – Burj Khalifa, která měří 828 metrů a má 163 pater. Možnost vyjet na vyhlídkovou plošinu ve 124. patře.

Celý den zakončíme večerní podívanou na Dubai Fountain, která je dlouhá přes 250 metrů. Jedná se o jedinečnou show, kdy voda stříká až do výšky 150 metrů a osvětluje ji několik tisíc reflektorů.

5DEN

V ranních hodinách transfer na letiště. Odlet do Bratislavy a přílet v odpoledních hodinách.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Ivana Petláková

Přímá linka: 776 028 005

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenka Bratislava – Dubaj – Bratislava se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
 • transfer letiště – hotel – letiště v Dubaji
 • 4x ubytování v Dubaji v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • 4x snídani
 • pobytovou taxu
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • doporučené kapesné minimálně 180 €/os./pobyt (na MHD, vstupy, stravování)
 • MHD v Dubaji: cca 40 AED (1 AED = cca 6,50 CZK)
 • vstupné na místě a fakult. výlet do Abú Dhabí
 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 300 Kč

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - NOVĚ může mít každý cestující na palubě 2 příruční zavazadla: kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 x 45 x 20 cm, hmotnosti do 7 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) + malé zavazadlo o max. rozměrech 25 x 33 x 20 cm. Společně kabinová zavazadla nesmí být těžší než 10 kg.
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnost do 20 kg (zavazadlo je odbaveno do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Ubytování:

 • 3* hotel v dosahu místního MHD.
 • V okolí hotelu možnost občerstvení a nákupů.

Strava:

 • Snídaně v hotelu formou bufetu.

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

 • Burj Khalifa: dospělý 1 210 Kč, dítě 960 Kč
 • Fakultativní výlet Abú Dhabí: dospělý 1 750 Kč, dítě 1 590 Kč, senior 1 590 Kč
 • Podrobnosti ke vstupnému

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Spojených arabských emirátů (29 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Spojených arabských emirátů.


"