Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Ostravy

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ + MOŘE

8 dní13. 4. – 20. 4. 2018

Zvolit jiný termín

Další termíny tohoto zájezdu

13. 4. – 20. 4.volná místa

Zvoleno

5. 10. – 12. 10.volná místa

Zvolit

Teď zaplaťte jen 15 495 Kč a doplatek do 12. 3.

Dříve 31 490 Kč

30 990

Co máte v ceně?

Letecky

Z Ostravy

Ubytování

Hotel 3* v Dubaji

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 17 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Jak bude

28–32 °C

Poslední 2 volná místa u tohoto zájezdu!

Exotická dovolená a zážitky, na které se nezapomíná. Proč ne? Vsaďte na Dubaj. Během pobytově poznávacího zájezdu se zkušeným průvodcem objevíte světová „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, největší uměle vytvořený poloostrov… Vyrazíte do Abú Dhabí a vychutnáte si koupání v Perském zálivu. Připraveni na exotiku pro cestovatele? Sbalte kufry a prožijte Emiráty!

Na co se můžete těšit

 • Nejvyšší budova světa Burj Khalifa
 • Nejluxusnější hotel světa Burj Al Arab
 • Hlavní město Spojených arabských emirátů
 • Orientální atmosféra arabských tržišť
 • Relaxace ve vlnách Perského zálivu

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN
Průvodkyně Jana se v hotelu postará o přidělení pokojů

Pátek 13. dubna: Odlet z Ostravy v dopoledních hodinách, přílet do Dubaje, objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování.

2.DEN
Nejluxusnější hotel Burj Al Arab

Sobota 14. dubna: Během dnešního dne uvidíte samá NEJ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab i další skvosty města.

Ráno pojedeme objednaným autobusem k jednomu ze symbolů Dubaje – uměle vytvořenému poloostrovu ve tvaru palmy, Palm Jumeirah. Na jeho konec dojedeme jednokolejným vláčkem a uvidíme zde luxusní hotel Atlantis, v němž se nachází aquapark. 

Pak přejedeme k druhému největšímu nákupnímu centru Dubaje Mall of the Emirates, kde se nachází místní rarita – krytá sjezdovka, na které si můžete zalyžovat i vy. Následovat bude osobní volno k nákupům a obědu.

Pak se vydáme po hlavní třídě Jumeirah Road k dalšímu dubajskému symbolu – nejluxusnějšímu hotelu na světě – Burj Al Arab. Projdeme se po krytém souku (tržišti), odkud je na hotel nádherný výhled, a uděláme si fotostop na veřejné pláži vedle hotelu. Budete mít možnost navštívit i nově otevřenou promenádu Jumeirah Promenade, v případě zájmu je možné se zde i vykoupat.

Při cestě zpět na hotel se zastavíme u mešity Jumeirah Mosque, která byla jako první v Dubaji zpřístupněna nemuslimům. Návrat na hotel společně s průvodcem nebo později individuálně.

3.DEN
Zajímavosti o čtvrti Dubai Marina z první ruky od průvodkyně Jany

Neděle 15. dubna: Dopoledne budeme obdivovat moderní díla arabských architektů, odpoledne bude patřit nákupům nebo vyhlídce z budovy Burj Khalifa.

Místním metrem se přesuneme do ultramoderní obytné dubajské čtvrti Dubai Marina, kde budeme obdivovat díla, která je člověk schopen vytvořit. Uvidíme moderní výškové budovy v místech, kde bývala ještě před 60 lety poušť. Dále se projedeme tramvají, která byla v Dubaji zprovozněna v listopadu 2014.

Odpoledne návštívíme nákupní centrum Dubai Mall, největší nákupní středisko ve Spojených arabských emirátech. Najdete zde přes 1 200 obchodů, několik kin, obří akvárium, bruslařský stadion atd. Symbolem této čtvrti je nejvyšší budova na světě – Burj Khalifa, která měří 828 metrů a má 163 pater. Fakultativně mohou zájemci vyjet na vyhlídkovou plošinu ve 124. patře nebo dokonce ve 148. patře.

Celý den zakončíme podvečerní podívanou na Dubai Fountain, která je dlouhá přes 250 metrů. Jedná se o jedinečnou show, kdy voda stříká až do výšky 150 metrů a osvětluje ji několik tisíc reflektorů. Návrat na hotel společně s průvodcem nebo později individuálně.

4.DEN
Prezidentský palác šejka bin Zayeda

Pondělí 16. dubna: Dnes nás čeká celodenní fakultativní výlet do Abú Dhabí, popřípadě individuální program v Dubaji.

Celodenní fakultativní výlet s průvodcem do hlavního města Spojených arabských emirátů Abú Dhabí: uvidíte zde největší mešitu islámského světa – mešitu šejka Zayeda, která je jednou z mála mešit v celých Emirátech volně přístupných pro cizince.

Dle možností zhlédneme část závodní dráhy pro Formuli 1 a pro zájemce bude možná návštěva „zábavního parku“ Ferrari World (vstupné 250 AED), který je největším krytým zábavním parkem na světě a dokonce je zde umístěna i nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rossa. 

Uvidíte i palác šejka (prezidenta SAE), chalífy bin Zayeda

Alternativou je individuální program v Dubaji.

5.DEN
Exotická květinová zahrada v poušti Miracle garden

Úterý 17. dubna: Dubaj je město nekonečných možností a vy budete mít jedinečnou možnost strávit tento den dle vlastních představ! 

Individuální program v Dubaji. Nabízí se možnosti nákupů na místních trzích či v obchodních centrech. Lze si užít koupání na pláži nebo ve vodním parku Aquaventure, který se nachází vedle hotelu Atlantis. Je vám více po chuti zábava? V tom případě lze vybírat z parků Global Village nebo Legoland. Velmi oblíbené jsou také květinové zahrady uprostřed pouště, které lze navštívit v Miracle Garden.

6.DEN
Nejen o historii Dubaje v Dubajském muzeu s průvodkyní Janou

Středa 18. dubna: Poslední den v Dubaji bude věnován historické části města a typickým místním trhům. Odpoledne přejezd do emirátu Sharjah.

V dopoledních hodinách přejedeme objednaným autobusem do „historické“ části města – do čtvrti Bastakyia a k Dubai Creek, kde uvidíme domy původních obyvatel s větracími komíny a divan vládnoucí rodiny Maktoumů. Bude možnost navštívit i místní muzeum vybudované v bývalé obranné věži, které je věnováno původnímu životu i obrovskému rozmachu Dubaje.

Poté nastoupíme na typický dopravní prostředek zátoky Creek – dřevěné lodičky – a necháme se přepravit na arabská tržiště – souky. Navštívit můžeme Gold Souk (trh se zlatem), Spice Souk (s kořením) apod.

V odpoledních hodinách přejezd z Dubaje do emirátu Sharjah, kde si budeme moci užívat odpočinku a koupání ve vlnách Perského zálivu během dalších dnů pobytu.

Ubytování v hotelu u pláže.

7.DEN
Nenechte si ujít pouštní safari – zážitek, na který se nezapomíná…

Čtvrtek 19. dubna: Celodenní odpočinek na pláži či individuální volno pro návštěvu města Sharjah.

K odpočinku můžete využít pláže na pobřeží Perského zálivu. Kromě koupání se lze věnovat i jiným aktivitám (vodní sporty, beach volejbal, stolní tenis) a využít služeb hotelu (masáže, wellnes, posilovna).

V pozdním odpoledni mohou zájemci zažít pravé pouštní safari – jedinečnou jízdu džípem po dunách arabské pouště. Cílem bude beduínský kemp, kde bude připraveno pohoštění s kávou, čajem a večeře formou barbecue. Výlet zahrnuje i další autentické zážitky pro zvědavé zájemce – focení v tradičních oděvech, jízda na velbloudovi, malování henou na kůži, kouření vodní dýmky či oblíbenou tanura show (vystoupení břišních tanečnic).

8.DEN
Zasloužený odpočinek na hotelové pláži

Pátek 20. dubna: Odpočinek na pláži, individuální volno. Odpoledne odlet z Dubaje, v noci přílet do ČR.

Po snídani si opět můžete užívat dne dle vlastní libosti. Ať už na pláži, v hotelu nebo ve městě. V odpoledních hodinách transfer na letiště v Dubaji. Odlet do Ostravy, přílet do České republiky v nočních hodinách.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Ivana Petláková – přímá linka: 776 028 005

Co už máte v ceně?

 • letenka Ostrava–Dubaj–Ostrava se všemi poplatky vč. letištní taxy
 • kabinové příruční zavazadlo a odbavované zavazadlo – viz níže, dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • transfer letiště–hotel–letiště
 • 5x ubytování v Dubaji v 3* hotelu
 • 2x ubytování v Sharjah v 3* hotelu
 • 7x snídani
 • pobytová taxa
 • transfer z Dubaje do Sharjah
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • doporučené kapesné minimálně 250 €/os./pobyt (na MHD, vstupy, stravování)
 • vstupné na místě a fakultativní výlet do Abú Dhabí
 • bakšišné
 • příplatek 2x večeře v hotelu u pláže v Sharjah: 2 200 Kč/os.
 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 8 000 Kč

Kde budete ubytováni?

 • Hotel v dosahu místního MHD.
 • Možnost občerstvení a nákupů v okolí hotelu.

Jak je to s jídlem?

 • Snídaně v hotelu formou bufetu.

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – NOVĚ může mít každý cestující na palubě 2 příruční zavazadla: kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) + malé osobní zavazadlo (dámskou kabelku nebo laptop) o max. rozměrech 40 (d) x 30 (v) x 15 (h) cm, hmotnost do 3 kg.
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 15 kg, max. délka jedné strany do 150 cm, součet tří stran do 250 cm (toto bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

384 Kč

UNIVERSAL + STORNO

944 Kč


Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:

 • Burj Khalifa - vyhlídka ze 124. a 125. patra: dospělý 1 560 Kč, dítě 1 340 Kč
 • Burj Khalifa - vyhlídka ze 148. patra (+ 124. a 125. patra): dospělý 3 760 Kč
 • Fakultativní výlet Abú Dhabí: dospělý 1 940 Kč, dítě 1 750 Kč, senior 1 750 Kč
 • Pouštní safari (tematický večer vč. barbecue): dospělý 1 380 Kč, dítě 1 150 Kč
 • Podrobnosti ke vstupnému

Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Vstupné do památek pro zájemce:

 • lyžování v Mall of the Emirates (2hodinový vstup): 220 AED
 • Dubai Museum: 3 AED
 • vláček na Palm Jumeirah: 20 AED (jednosměrná jízdenka)
 • aquapark v hotelu Atlantis na Palm Jumeirah: 275 AED
 • Dubai Miracle Garden: 45 AED
 • Legoland: 235 AED
 • Ferrari world (základní vstupné): 250 AED

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Nezávazně si rezervujte už dnes

Pojištění
Osob

Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze dokončit online ještě dnes


Chcete zažít autentická místa, kam se jiní turisté nedostanou?

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů
na jeden zájezd. Komorní atmosféra je ta nejlepší.

VLASTNÍ KONCEPT

Vše si sami připravujeme od A do Z. Průvodce je s vámi již od odletu.

SKVĚLÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to experti, kteří v cizině žili a znají ji nejlépe.

ZÁŽITKY BEZ STAROSTÍ

Zajistíme pro vás vše od letenky přes hotel, transfery až po program.


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.