To nejlepší z Florencie + PISA (letecky z Prahy)

To nejlepší z Florencie + PISA (letecky z Prahy)

Stručný popis zájezdu

To nejlepší z Florencie + PISA (letecky z Prahy)

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Florencie a navštívíte Pisu. Jako v pohádce se octnete v zahradách paláce Pitty, spatříte skvosty galerie Uffizi a sami se přesvědčíte, jak šikmá je světoznámá věž v Pise. Vypravte se s námi do toskánského ráje s vůní vinic a olivových hájů, rodiště da Vinciho Mony Lisy a poznejte Florencii!

ODLET z Prahy
INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
UBYTOVÁNÍHotel Franchi
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 25 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách a přílet na letiště do města Pisa. Odtud se objednaným transferem přesuneme do Florencie. Poté se ubytujeme v hotelu. Po ubytování bude následovat večerní procházka s průvodcem a pro zájemce večeře v typické toskánské trattorii . Návrat na hotel ve večerních hodinách.

2DEN

Po snídani zahájíme prohlídku Florencie. Navštívíme známá místa jako kostel Santa Maria Novella, Pizza Doumo, kostel Santa Maria del Fiore, Campanile di Giotto, Battistero e Cupola di Brunelleschi a San Lorenzo s medičejskými kaplemi. Poté bude dostatek volného času na oběd, fotografování, nákupu suvenýrů a hlavně na nasávání atmosféry tohoto jedinečného města. Odpoledne budeme pokračovat v prohlídce Palazzo Vecchio, Loggia dei Lanzi a Gallerie dell'Accademia a ve večerních hodinách návrat na hotel. V případě zájmu můžete individuálně opět navštívit některou z vynikajících místních restaurací.

3DEN

Celodenní fakultativní výlet do města Pisa a Lucca s průvodcem nebo individuální program ve Florencii. Program fakultativního výletu: Po snídani se společně objednaným transferem přepravíme do Pisy (cca. 1 hodina cesty) a navštívíme nejznámější památky tohoto města. Nejprve uvidíme Duomo a Battistero. Opět bude dostatek volného času na oběd a odpočinek na tomto krásném místě. Po obědě navštívíme slavnou šikmou věž v Pise, Piazza dei Miracoli and Camposanto Monumentale. Na zpáteční cestě do Florencie se zastavíme ve starobylém městě Lucca. Toto město je jedním z mála italských měst, které si do dnešních dnů uchovalo městské hradby. Má také zachovalé historické centrum bez automobilového provozu a řadu historických staveb. Ve večerních hodinách se objednaným transferem vrátíme do hotelu do Florencie. Večer ještě můžete strávit k posezním v některé z místních restaurací a vychutnat si zdejší toskánská kvalitní vína.

4DEN

Po snídani budeme pokračovat v prohlídce Florecie. Palazzo Pitti a kostel Santa Croce. Po obědě bude možnost návštěvy jedné z nejslavnějších galerií světa Uffizi (v případě zájmu o návštěvu této galerie vám vstupenky v kanceláři předem rezervujeme a vyhnete se tímto až několika hodinovým frontám u pokladen. Tato nabídka platí pouze do vyprodání vstupenek. Z tohoto důvodu doporučujeme co nejdřívější rezervaci zájezdu, pokud máte o zajištění vstupenek zájem). Pro ty, kteří galerii navštívit nechtějí, bude dostatek času na nákupy, či prohlídky interiérů některých z mnoha pamětihodností tohoto města. Večer možnost večeře v typické restauraci.

5DEN

Po snídani (cca. v 8:00) se společně objednaným transferem přesuneme na letiště do Pisy a odtud poletíme do Prahy. Předpokládaný návrat do Prahy je kolem poledne. Všechny uvedené časy zde uvedené jsou přibližné a závisí na aktuálních časech letecké společnosti v den letu. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat např. jen část prohlídky města a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostaně.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Denisa Kubinová

Přímá linka: 596 111 035

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha - Pisa - Praha se všemi poplatky (malé kabinové zavazadlo - max hmotnost 8 kg a nesmí být větší než 55 cm vysoký - 35 cm široký - 25 cm hluboký)
 • transfer letiště - Florencie (hotel) -letiště
 • 4x ubytování ve Florencii v hotelu 3* (dvoulůžkové pokoje, jednolůžkový pokoj s příplatkem 2000,-), 4x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • přesuny městskou hromadnou dopravou
 • vstupné do památek
 • velké zavazadlo k odbavení lze přiobjednat 1.000 Kč/kus (max. 20 kg)
 • večeře v navštívených restauracích
 • fakultativní výlet
 • cestovní pojištění léčebných výloh

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 35 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg
 • Zavazadlo za příplatek 1700 Kč - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 Kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Itálie (572 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Itálie.


"