To nejlepší z Miami + DISNEY WORLD + ZÁPAS NHL (letecky z Prahy)

To nejlepší z Miami + DISNEY WORLD + ZÁPAS NHL (letecky z Prahy)

Stručný popis zájezdu

To nejlepší z Miami + DISNEY WORLD + ZÁPAS NHL (letecky z Prahy)

Neobyčejný poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Floridy. Vykoupete se v průzračném moři na krásných plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte Hemingwayův dům a užijete si jedinečnou atmosféru hokejového zápasu. Prožijte s námi Miami a navíc hokejové utkání hvězd NHL!

ODLET z Prahy
INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
UBYTOVÁNÍ
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 18 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Odlet z Prahy do Miami. Po příletu transfer na hotel, ubytování a nocleh.

2DEN

Prohlídka města Miami s průvodcem.

Ráno se společně vydáme do nejstarší čtvrti v Miami – Coconut Grove, kde panuje uvolněná atmosféra a která je plná kaváren, galerií a butiků. Poté zavítáme do čtvrti Little Havana, která je centrem kubánské kultury v Miami.

Po dopoledni stráveném v centru naštívíme nádherný park Barnacle Historic State Park. V této malé oáze uprostřed velkoměsta uvidíme původní vegetaci i domy a dozvíme se mnohé o historii tohoto místa z přelomu 18. a 19. století. 

Den pak zakončíme relaxem na slavné pláži Miami beach, kde se natáčela Pobřežní hlídka.

3DEN

Celodenní výlet na Key West.

V brzkých ranních hodinách se vydáme na dobrodružnou cestu po silnici Overseas Highway až do nejjižnějšího bodu USA Key West, které dělí od kubánské Havany 130 kilometrů vodní plochy. Toto městečko s nádechem Karibiku, ve kterém panuje mexická atmosféra, je perlou Floridských ostrovů.

Podíváme se k nejjižnějšímu cípu USA, projdeme se po slavné Duval Street a naštívíme dům spisovatele Ernesta Hemingwaye, který zde napsal slavný román Stařec a moře. Před odjezdem zpět bude čas na toulání se místními uličkama a ochutnání skvělé kuchyně.

Návrat do Miami v pozdních hodinách.

4DEN

Celodenní relax na pláži, v podvečer možnost zápasu NHL. 

Pro zájemce zajištění návštěvy Seaquaria. Uvidíte zde mnoho akvárií s nejrůznějšími rybami, veliké barevné papoušky, ale hlavním lákadlem jsou představení delfínů, lachtanů a kosatek.

Pro milovníky nákupů doporučujeme navštívit Bayside market. 

V podvečer doporučujeme účastnit se z tribun soubojů NHL a zažít tak neopakovatelnou atmosféru hokejových zápasů. Tým Florida Panthers má v letošní sezóně na soupisce také jednoho z našich hokejových hvězd, Jaromíra Jágra. V případě zájmu o vstupenky na utkání NHL se prosím informujte v CK. 

5DEN

Celodenní výlet do Orlanda.

V brzkých ranních hodinách odjezd do Orlanda, města zábavy, a návštěva Disney world. Disney world je obrovský zábavní park, který se skládá ze čtyř velkých tematických parků. Magic Kingdom, který je nejnavštěvovanějším zábavním parkem světa, EPCOT park je zaměřený na technologie a inovace, Disney’s Hollywood Studios zaměřené na atrakce spojené s filmem a Disney’s Animal Kingdom, ve kterém uvidíte více než 250 druhů zvířat. Pokud máte raději vodní zábavu, tak se zde nacházejí hned dva vodní parky, nebo můžete navštívit jeden z 24 menších tematických parků. 

Těm, kteří zábavním parkům neholdují, doporučujeme individuálně navštívit vesmírné středisko na mysu Canaveral, který se nachází nedaleko od Orlanda.

6DEN

Odlet z Miami do Prahy.

7DEN

Přílet do Prahy.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Adéla Povrová

Přímá linka: 777 636 788

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Informace k tomuto termínu:

 • Utkání NHL Florida vs. Montreal!

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha – Miami – Praha se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • 5x ubytování v Miami v 3* hotelu
 • celodenní výlet na Key West
 • celodenní výlet do Orlanda + vstupné do Disney Worldu
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • jízdné hromadnou dopravou
 • vstupné na místě (Barnacle Historic State Park, dům spisovatele Ernesta Hemingwaye)
 • vstupní povolení ESTA (pokud nemáte v pase platné vízum, pro vstup do USA je vyžadován biometrický pas)

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. rozměrech 55 x 35 x 22 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg a o rozměrech, jejichž součet nesmí přesáhnout 157 cm (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do USA (28 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do USA.


"