To nejlepší z Paříže + NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)

To nejlepší z Paříže + NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)

(4.9/5) Zájezd ohodnotilo 8 zákazníků

Stručný popis zájezdu

To nejlepší z Paříže + NÁKUPY VE SLEVÁCH (letecky z Prahy)

Stylový eurovíkend plný slev a výprodejů. Objevíte kouzlo francouzských butiků a uvidíte to nejkrásnější z Paříže. Vyhlášená Galerie Lafayette, obchodní centrum Les Halles, vůně Fragonard a slevy až 80 % na všechno. Stihnete i mimořádný pařížský ohňostroj nebo plavbu po Seině. Užijte si s námi atmosféru francouzských nákupů a poznejte metropoli módy!  

INFO O DOPRAVĚLetecká doprava
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 25 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Odlet z Prahy, po příletu do Paříže objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování. V závislosti na čase příletu bude následovat program s průvodcem.

K večeru se vypravíme na procházku romantickým Montmartrem, jehož dominantou je bazilika Sacré-Coeur. Ve čtvrti se skrývá i nespočet módních butiků a obchůdků s typickými dobrotami. Večeři si můžete dát na doporučení v jedné z mnoha typických francouzských restaurací. Následně se můžete těšit na velkolepý ohňostroj k výročí Velké francouzské revoluce, na který budete mít z tohoto pařížského kopce ideální výhled!

Na hotel se večer vrátíme společně, nebo individuálně.

2DEN

Den zahájíme po snídani v hotelu procházkou po Latinské čtvrti – nejen univerzitní částí je však její okolí známé – ty nejlepší butiky se světovou i francouzskou módou totiž najdete právě zde, na bulvárech Saint-Michel a Saint-Germain!

Po výborném francouzském obědě se přesuneme přes řeku Seinu až na ostrov Cité, jehož dominantou je katedrála Notre-Dame. Odtud budeme pokračovat kolem budovy pařížské radnice a extravagantní budovy Centre George Pompidou. Kousek od něj se nachází nejvytíženější nákupní centrum Les Halles, kde budete mít další příležitost pořídit ty nejlepší kousky do vašeho šatníku. 

Milovníci dějin módy budou mít možnost navštívit nedaleké Muzeum módy, které je součástí Musée des Arts Décoratifs, sídlícího v Louvru.

Na hotel se vrátíme společně, nebo individuálně.

3DEN

Po snídani na hotelu vyrazíme do luxusní pařížské čtvrti kolem budovy Opery. Tady navštívíme muzeum a prodejnu světoznámých parfémů Fragonard, kde si budete moci koupit nejeden voňavý suvenýr.

Hned za rohem opery strávíme čas v nejkrásnějších pařížských obchodních domech Printemps nebo Lafayette. Nákupy v secesních interiérech si zde můžete zpestřit obědem či úžasnou vyhlídkou z terasy.

Na odpoledne se přemístíme do moderní čtvrti La Défense, jejíž dominantou je oblouk La Grande Arche. A právě tady, v obchodním domě Quatre Temps, bude pokračovat další lov na módní trofeje!

Večer si zpestříme plavbou po řece Seině, při které uvidíme ty nejdůležitější městské památky zářící osvětlením do letního večera.

4DEN

Den zahájíme návštěvou dominanty Paříže – Eiffelovy věže. Z jejího vrcholu nás bude čekat nádherný výhled na město. Pokud se vám nebude chtít nahoru, ty nejlepší fotky železné dámy pořídíte z přilehlého trávníku. Na Martových polích, která většinou zaplavují davy oslav, si také můžete užít typický francouzský piknik! Pro nadšence historie haute couture, doplňků a šperků je pak možnost návštěvy dalšího muzea módy, Musée Galliera, které sídlí poblíž.

Ze čtvrti Trocadéro se pak přesuneme na náměstí Place Vendôme, na kterém stojí i slavný hotel Ritz. V tomto hotelu žila a reformovala styl ženského oblékání Coco Chanel. Butik této módní ikony naproti hotelu stále udává trendy světové módy. Procházka po okolních ulicích s obchody přepychových značek či šálek kávy na zahrádce místní kavárny bude příjemným rozloučením s městem módy.

Odpoledne pojedeme objednaným transferem na letiště a odletíme zpět do Prahy.

Máte dotazy k tomuto zájezdu?

Kontaktujte přímo specialistu, který tento zájezd pro vás připravuje:

Pošlete mi dotaz nebo zprávu

Karolína Petrová

Přímá linka: 596 111 602

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se mohou měnit.

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha - Paříž - Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel viz níže
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • 3x ubytování v Paříži ve 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem zdarma od Radynacestu.cz
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • odbavované zavazadlo za příplatek (viz níže)
 • MHD v Paříži (20 EUR)
 • projížďka lodí po Seině (14 EUR)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné na místě
 • vstupy do muzeí
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 600 Kč

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 5 kg (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnost do 15 kg (toto bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Ubytování:

 • hotel 2* nebo 3* v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
 • ubytování je v pokojích s vlastním soc. zařízením, Wi-Fi, TV

Strava:

 • snídaně v hotelu jsou podávány formou bufetu
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování v místních restauracích

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Francie (783 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Francie.


"