Vídeň a výstava BOSCH, BRUEGEL, RUBENS, REMBRANDT

Vídeň a výstava BOSCH, BRUEGEL, RUBENS, REMBRANDT

Vídeň a výstava BOSCH, BRUEGEL, RUBENS, REMBRANDT

Stručný popis zájezdu

Vídeň a výstava BOSCH, BRUEGEL, RUBENS, REMBRANDT

V jubilejní výstavě deset let po znovuotevření muzea proběhne prezentace zvláštního výběru více než 150 listů sbírky. Čtyři umělci a celá řada dalších velkých mistrů své doby nás provedou dvěma stoletími nizozemského umění, která přivedla evropské dějiny umění k jednomu ze svých vrcholných období.

ODJEZD z PrahyInformace o odjezdu
INFO O DOPRAVĚZájezdový autobus
UBYTOVÁNÍ
STRAVA snídaně
VELIKOST SKUPINY max. 46 účastníků
PRŮVODCE po celý zájezd
1DEN

Po příjezdu do Vídně se společně s průvodcem projdete a zhlédnete barokní Karlskirche, Státní Operu, hotel Sacher, Albertinu, Augustiánský kostel, Korutanskou třídu, Císařskou hrobku, dóm sv. Štěpána. Zde budete dostatek času na bezplatnou prohlídku interiéru této nejvýznamější gotické památky v celém Rakousku. Tuto zastávku můžete využít k procházce úzkými starověkými uličkami a návštěvě některé z vídeňských kavárniček a ochutnat jablečný štrúdl nebo dortík Sacher.

Průvodce povede prohlídku pěší zónou Na Příkopech s morovým sloupem, kolem chrámu, který je zasvěcen sv. Petrovi, až ke komplexu Hofburgu. Hofburg je rozsáhlý areál císařského sídla habsburských panovníků. Shlédneme exteriér budovy jezdecké školy lipicánů, Parlamentu a Burgtheateru. Procházku zakončíte před budovou radnice, kde se v předvánočním období konají slavné adventní trhy.

Odpoledne dostatek volného času k návštěvě výstavy. Pro ty kteří se výstavy nechtějí účastnit mohou ve volném čase navštívit Schönbrunn, Belvedere, či některé z mnoha muzeí.

Vídeň je také vhodná pro ty, kteří milují nákupy a dobré jídlo. Záleží na Vás jak s volným časem naložíte, ale nudit se určitě nebudete :)

Odjezd z Prahy.

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cena zahrnuje:

  • autobusovou dopravu
  • průvodce
  • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

  • pojištění léčebných výloh 35,- Kč/den
  • MHD a vstupné do památek

Cestovní pojištění:

Přečtěte si ohlasy účastníků, kteří s námi jeli na zájezd do Rakouska (366 ohlasů)


Bohužel, tento zájezd nemá momentálně žádný termín. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný zájezd do Rakouska.


"