Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Martina Gregarová

Největší odměnou pro mě je, když si cestovatelé zájezd užijí, odnesou si z něj hezké zážitky a nechybí jim úsměv na tváři.

Nejvzácnější v životě nejsou věci, ale chvíle… A co takhle chvíle strávené na cestách? Poznávat nová místa, zvyky, lidi, uvědomovat si rozdíly, hledat sám sebe a přivážet si tak ty nejkrásnější suvenýry v podobě zážitků, které vám už nikdy nikdo nevezme?

Začalo to už v dětství listováním v encyklopediích, cestováním prstem po mapě, sledováním cestovatelských dokumentů, zálibou v cizích jazycích, četbou cestopisů a vytvářením vlastních cestovatelských "encyklopedií". Realita pak byla ale ještě hezčí. Návštěvy měst, kulturních i přírodních krás starého kontinentu, dobrodružné výpravy a první seznámení  s exotikou vzdálenějších zemí… A tak se dá říct, že se zrodila moje velká láska, láska k cestování.

Vystudovala jsem obory Francouzský jazyk a Historie na Karlově Univerzitě v Praze. V oblasti průvodcovství jsem certifikovaným Průvodcem cestovního ruchu, Průvodcem pro region Praha, ale také Průvodcem Židovského muzea v Praze. Mluvím francouzsky a anglicky.

Největší odměnou pro mě je, když si lidé zájezd užijí, odnesou si z něj hezké vzpomínky a nechybí jim úsměv na tváři.

Je-li vaším snem právě Francie či Anglie, tak neváhejte. Vždyť sny jsou od toho, aby se plnily!

Napište nám. Ozveme se.

Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK