Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Tisknout zájezd  

Relax na plážích Alicante + VÝLETNÍ PLAVBA NA OSTROV TABARCA

letecky z Pardubic

perfektní dovolená
4* luxusní hotel
polopenze
středomořská kuchyně
malá skupinka
8 dní9. 7. – 16. 7. 2021

Zvolit jiný termín

22 990/os.

Teď zaplatíte jen 50 % z ceny a doplatek do 8. 6..

Co máte v ceně?


Letecky

Z Pardubic

Ubytování

4* hotel

Stravování

Polopenze

Skupina

Do 20 osob

Delegát

Po celý zájezd

Fakultativní zážitek: Lodní výlet na nejmenší obydlený ostrov Španělska

Letní pohoda, prosluněné pláže, španělská siesta… Dovolenková idylka začíná. Na snídani si dáte bocadillo, na oběd paellu a na večeři tapas. K tomu čerstvou ovocnou šťávu či lahodnou sangrii. Ochutnáte dobroty z tržnice Mercado Central, užijete si výhledy z hradu Santa Barbara i podmořský svět u ostrova Tabarca. Nechte starosti odplout a vsaďte na odpočinek v Alicante!

Na co se můžete těšit

 • Dokonalý odpočinek na plážích Alicante
 • Osvěžující vlny Středozemního moře
 • Výletní plavba lodí na ostrov Tabarca
 • Úchvatná architektura městečka Villajoyosa
 • Impozantní hrad Santa Barbara s výhledy

Relax na plážích Alicante + VÝLETNÍ PLAVBA NA OSTROV TABARCA

9. 7. – 16. 7. 2021

22 990 Kč/os.

Nezávazně rezervovat

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN
Kouzelná večerní atmosféra uliček v Alicante

Pátek 9. července: Startujeme naši cestu z Pardubic za zaslouženým odpočinkem. Připoutejte se, letíme směr Španělsko! I když je přílet plánován v podvečer, tak v Alicante to žije. Ani my nemusíme čekat a můžeme vyrazit za úžasnou atmosférou nočních uliček.

V odpoledních hodinách odletíme z Pardubic. Po příletu v podvečerních hodinách se přesuneme na hotel v Alicante.

Jelikož Španělé mají trošku posunutý denní rytmus, po ubytování a chutné večeři, bude ten pravý čas na seznámení se s pátečním večerním Alicante.

Pokud po cestě upřednostníte odpočinek, zázemí příjemného hotelu vám ho poskytne. Jestli budete mít chuť a náladu, vydáme se společně do víru nočního života a probádáme večerní atmosféru křivolakých uliček malebného městečka Alicante.

2.DEN
Stánek s mořskými plody na tržišti Mercado Central

Sobota 10. července: Začínáme zlehka… První den našeho pobytu se seznámíme s městem. Prohlédneme si jeho historickou část a navštívíme tržnici Mercado Central proslulou čerstvými lokálními produkty. Zbytek dne si už jen budeme užívat na krásné pláži.

Po snídani vyrazíme na krátkou procházku starým městem. Uvidíme barokní budovu radnice Ayuntamiento a také kostel Concatedral San Nicolás de Bari

Pak zamíříme na městskou tržnici Mercado Central. Zde se na první den plný odpočinku dokonale vyzbrojíme tím nejlepším občerstvením. V dvoupatrové tržnici si můžeme ulovit nejčerstvější lokální ovoce a zeleninu a právě upečené křupavé pečivo. Procházka tržnicí plnou pravých španělských chutí, vůní a barev pro nás bude jako závan dobře začínajícího dne naší dovolené.

Následně se projdeme palmami lemovanou promenádou Explanada de España a odtud nás naše kroky povedou přímo na pláž Playa del Postiguet, kde bude na programu už jen relax.

Vlny Středozemního moře jsou tak ohromné, že učarují i neplavcům. Vyzkoušejte, jaké je to si hrát s vlnami ve výši jednoho a více metrů. Zaručeně budete z vody vycházet s prsty rozmočenými jako želva.

3.DEN
Pláž Postiguet v pozadí s hradem Santa Barbara

Neděle 11. července: Dnešek zasvětíme pohodě na pláži San Juan. Jemný písek, osvěžující moře i plážové bary, zkrátka dokonalá idylka. Po odpolední siestě si vychutnáme procházku k hradu Santa Barbara s nádhernými výhledy na město a okolí.

Po snídani se z hotelu přesuneme městskou dopravou na pět kilometrů vzdálenou pláž Le Playa de San Juan. Nádherná pláž s nejjemnějším pískem, která získala dokonce modrou vlajku od EU. Pláž je lemována množstvím plážových barů a restaurací, a tak nám po dobu našeho odpočinku nebude chybět absolutně nic.

V odpoledních hodinách se vrátíme na hotel. Po čase siesty, kdy jsou místní kvůli nejintenzivnějšího sluníčku zvyklí odpočívat, se před soumrakem v čase příjemného ochlazování, vydáme se na hrad Castillo de Santa Barbara.

Hrad, který stojí na hoře Benacantil ve výšce 166 metrů nad mořem, je nejnavštěvovanějším místem v Alicante. Nahoru se dostaneme buď výtahem od pláže Postiguet, nebo kdo bude mít zájem protáhnout tělo, může vyjít po schodech, které vedou přes hradby a park Ereta. Na vrcholu si užijeme krásné výhledy na město, okolí a moře

Po návštěvě hradu si budete moci individuálně užít večerní město.

4.DEN
Adrenalin… Proč ne? Vyzkoušejte parailing!

Pondělí 12. července: Necháme vše plynout a užijeme si pláže jako praví Španělé. Lenošení na lehátku s oblíbenou knihou, dovádění ve vlnách nebo adrenalin při vodních sportech? Jak je komu po chuti. Dopřejte si 100% relax…

Volný oddechový den strávíme na jedné z městských pláží, které jsou kromě restauračních zařízení pokryté množstvím půjčoven pomůcek pro vodní sporty.

Vyzkoušet můžeme třeba parasailing či paddleboarding, pro klidnější povahy jsou k dispozici například šlapadla. Bude z čeho vybírat.

Ti, kteří dávají přednost nerušenému odpočinku, si mohou vybrat ta nejlepší plážová místa, zabořit nohy do zlatého písku a s lahodným koktejlem či knihou v ruce nasávat středomořskou atmosféru.

5.DEN
Malebné pestrobarevné domy na pobřeží městečka Villajoyosa

Úterý 13. července: Budeme pokračovat v bezbřehém odpočinku na pláži. Změníme ale místo činu! Plavky a ručník s sebou, výlet nás ovšem nezavane daleko. Zamíříme do poklidného městečka Villajoyosa, které je známé svými barevnými domečky na pobřeží.

Dnes pokračujeme v odpočinku, ale abychom trošku změnili prostředí, společně vyrazíme na Playa del Torres v nedalekém městečku Villajoyosa.

Z Alicante se tam přesuneme městskou dopravou za asi 30 minut. Cestou nás budou provázet výhledy na krásné Středomořské pobřeží. Villajoyosa je známá a oblíbená díky svým ikonickým barevným domečkům lemující pláže. Nečekejte však letovisko plné turistů, užijeme si pláž s obyvateli, kteří jsou tu doma!

Den můžete také opět strávit přímo v Alicante, ať už procházkami městem, pobytem na místní pláži či kombinací obou možností.

6.DEN
Tajuplný podmořský svět u ostrova Tabarca

Středa 14. července: Potřebujete změnu? Pro zájemce jsme dnes připravili lodní výlet na ostrov Tabarca. Nejmenší španělský obydlený ostrov se pyšní nádhernou přírodou, krásnými plážemi a skvělými podmínkami pro šnorchlování.

Pro zájemce jsme připravili fakultativní výlet na ostrov Tabarca. Ostatní si mohou nadále užívat pohodu na městských plážích a nasávat energii i atmosféru Alicante.

Po snídani se vydáme do přístavu, odkud se lodí dopravíme na 22 kilometrů vzdálený ostrov Tabarca. Tento nejmenší trvale obydlený ostrov Španělska je oblíbený díky mořské rezervaci Reserva marina de la Isla de Tabarca, unikátní architektuře a hlavně přírodním scenériím a krásným plážím s tyrkysovou vodou.

Zdejší bohatý podmořský svět nabízí ideální podmínky k šnorchlování. V rybářské vesničce můžete ochutnat typický místní pokrm caldero nebo navštívit místní muzeum.

7.DEN
Vychlazená sangria, tapas, pláž, moře… Dokonalý relax!

Čtvrtek 15. července: Závěrečný oddechový den je tady. Ponese se v duchu bezstarostného pobytu na pláži, příjemných procházek, dobrého jídla i nákupu suvenýrů. Milovníkům umění doporučujeme návštěvu městského muzea s díly Miróa či Dalího.

Poslední den ve španělském letovisku věnujeme odpočinku na pláži, koupání nebo nákupu suvenýrů.

Pokud máte tělo dokonale odpočaté, dopřejte si duševní relax díky návštěvě muzea Museo de Arte Contemporaneo. Budete zde mít možnost vidět díla umělců Joana Miró či Salvadora Dalí.

Dovolenkové okamžiky můžete zakončit například sklenkou domácí sangrie a chutnou večeří.

8.DEN

Pátek 16. července: Po obědě přesun na letiště a odlet do ČR.

Podle možností s ohledem na letový řád si pochutnáme na našem posledním obědě v Alicante. Následně se přesuneme na letiště a odletíme zpět do Pardubic.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Katarína Kolíbalová
e-mail: kolibalova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005

Co už máte v ceně?

 • letenka Pardubice – Alicante a zpět včetně letištních tax
 • kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • doprava z letiště na ubytování a zpět
 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • delegát po celou dobu
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • jízdné hromadnou dopravou a výlet lodí
 • vstupné na místě
 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 6 500 Kč

Vstupné na místě

Orientační ceny vstupenek na atrakce, které můžete v rámci programu či mimo program absolvovat, ovšem lze je zakoupit pouze na místě.

 • výlet lodí na ostrov Tabarca: 20 EUR

Kde budete ubytováni?

 • luxusní 4* hotel
 • ubytování v dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích s vlastní koupelnou

Jak je to s jídlem?

 • polopenze

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – kabinové zavazadlo o max. rozměrech 40 (d) x 20 (v) x 25 (h) cm (toto zavazadlo budete mít s sebou na palubě)
  UPOZORNĚNÍ! Na kabinové zavazadlo se vztahují podmínky přepravy kabinových zavazadel (omezení tekutin, zákaz ostrých předmětů apod.)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnost do 10 kg
 • Zavazadlo za příplatek 2 500 Kč / 95 € – odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Tyto ceny zavazadel jsou garantovány při objednání do 30 dnů před uskutečněním zájezdu, pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK).

Pojištění na cestu zařídíme

Koop 60 Covid + STORNO

1 200 Kčcelý zájezd
150 Kčden/osoba

Podmínky pojištění

Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19.

To důležité — nepřehlédněte

Aktuální okolnosti

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

První a poslední den

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

Program není povinný

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Prohlídky památek

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Rezervujte včas

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.Časté dotazy

Nechci si s sebou brát tolik hotovosti, lze běžně platit kartou?


Trasa zájezduNezávazně si rezervujte už dnes

Bez poplatku je teď možné změnit zájezd i 2 měsíce před termínem odjezdu.

Relax na plážích Alicante + VÝLETNÍ PLAVBA NA OSTROV TABARCA, 9. 7. – 16. 7. 2021

Pojištění
Osoby
Celkem

Údaje o obdarovaném (příjemce poukazu)

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.

Srovnání a podmínky pojištěníNáhled poukazu

Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze poté dokončit online ještě dnes


S námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

NÍZKÁ ZÁLOHA

Místo původní poloviny z ceny zájezdu nyní zaplatíte jen 25 %.

ZMĚNA ZDARMA

Zájezd si můžete změnit ještě 60 dní před termínem odjezdu, a to zdarma.

PENÍZE ZPĚT

Při zrušení zájezdu dostanete ihned zpět zálohu či nový termín cesty.

COVID POJIŠTĚNÍ

K zájezdu je pojištění na onemocnění COVID-19 nebo karanténu.


Katalog 2021