Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Tisknout zájezd  

Relax na plážích Mallorky + POBŘEŽNÍ PLAVBA LODÍ + OSTROVNÍ VENKOV

letecky z Prahy

dovolená bez starostí
4* rodinný hotel
all inclusive
fakultativní zážitky
malá skupinka
8 dní26. 8. – 2. 9. 2021

Zvolit jiný termín

30 990/os.

Záloha jen 25 %

Co máte v ceně?


Letecky

Z Prahy

Ubytování

4* rodinný hotel

Stravování

All inclusive

Skupina

Do 20 osob

Delegát

Po celý zájezd

Fakultativní zážitky: Jízda po nejklikatější silnici či poloostrov Formentor a poznávání ostrovního venkova

Slunné pláže zálivu Alcúdia, mořské vlny a vychlazená sangria – španělská mañana je tady! Dopřejete si skvělý odpočinek a jako správný cestovatel poznáte i nová místa. Můžete obdivovat divokou krásu poloostrova Formentor, vyrazit po ďábelské silnici do Sa Calobra nebo objevit, co skrývá Valdemossa či Palma de Mallorca. Nalaďte se na pohodu a zažijte pravý relax na Mallorce!

Na co se můžete těšit

 • Jižanská pohoda na plážích zálivu Alcúdia
 • Osvěžení ve vlnách Středozemního moře
 • Plavba lodí podél pobřeží do Port de Sóller
 • Tradiční život venkovské usedlosti Sa Granja
 • Gotická katedrála La Seu v Palma de Mallorca

Relax na plážích Mallorky + POBŘEŽNÍ PLAVBA LODÍ + OSTROVNÍ VENKOV

26. 8. – 2. 9. 2021

30 990 Kč/os.

Nezávazně rezervovat

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN
Písečné pláže a divoké pobřeží Středozemního moře v Can Picafortu

Čtvrtek 26. srpna: Odlet z Prahy do Palma de Mallorca a přejezd do městečka Can Picafort, kde se ubytujeme. Bude před námi volné odpoledne, které si vychutnáme dle libosti. Středomořská pohoda, odpočinek, koupání či procházka malebnými zákoutími zálivu Alcúdia.

Po příletu do hlavního města Mallorky se přesuneme do bývalé rybářské vesnice Can Picafort, kde budeme po celý pobyt ubytováni.

Půvabné přístavní městečko se nachází v oblíbeném zálivu Alcúdia, kde najdete krásné pláže, bujnou zeleň, soukromí a svobodu. Po ubytování si začneme užívat relax a nasávat atmosféru pohodového života Španělů.

 

2.DEN
Vyhlídka Mirador Es Colomer na poloostrově Formentor

Pátek 27. srpna: Siesta na mallorských plážích pokračuje… Pro aktivnější je připravena fakultativně výprava na poloostrov Formentor. Zdejší divoká příroda nás uchvátí. Užijeme se fascinující výhled od Mirador Es Colomer, jedinečné scenérie i procházku tajuplnými uličkami Alcúdie.

Budeme si opět vychutnávat písečné pláže, osvěžení v moři nebo speciality středomořské kuchyně. Kdo bude mít zájem, může absolvovat fakultativní výlet.

Se zájemci zavítáme na poloostrov Formentor, který se vyznačuje tou nejdivočejší přírodou a návštěvníky vábí četnými vyhlídkami a strmými srázy. My si nenecháme ujít zejména zastávku na slavné vyhlídce Mirador Es Colomer, odkud je nádherný výhled na moře a dramaticky rozeklané skály.

Na Formentoru se mimo jiné nachází nejluxusnější hotel ostrova – Barceló Formentor, v němž se scházejí filmové hvězdy a bývají zde ubytování diplomaté či hlavy států. Tento přepychový hotel leží u kouzelné pláže s jemným pískem lemované piniemi v zálivu Cala Pi de la Posada.

Odpoledne se přesuneme do působivého středověkého města Alcúdia, jehož historické jádro je obehnáno mohutnými hradbami, na které je možné vystoupat.

Společně si vychutnáme procházku úzkými uličkami starého města, které je plné pamětihodností. Uvidíme pěkné kostelíky, paláce či budovu radnice.

Návrat na ubytování v odpoledních hodinách.

3.DEN
Pobřežní plavba do Port de Soĺler… Jedinečný zážitek!

Sobota 28. srpna: Se zájemci dnes zažijeme jízdu po nejklikatější silnici ostrova do malebného Sa Calobra, kde si odpočineme na krásné pláži u hlubokého kaňonu. Pak nás čeká dobrodružná plavba lodí a jízda historickou tramvají do města Sóller. Po návratu se směle přidáme k těm, kteří upřednostnili pláž a pobyt na slunci.

Dnešek bude zasvěcen poznávání západního pobřeží kouzelného ostrova Mallorca, k čemuž využijeme všechny možné dopravní prostředky. Nebo opět oddychu na pobřeží Středozemního moře.

Jako první nás čeká cesta po nejklikatější silnici ostrova přezdívané „had“, která nabízí úchvatné výhledy do okolí. Na 12 kilometrech překonává silnice výškový rozdíl 800 metrů a můžete se těšit i na proslulou zatáčku s úhlem 270 stupňů, která má příznačný název „kravatový uzel“

Po této silnici sjedeme do malinkého letoviska Sa Calobra, které leží v nádherné zátoce. Zde budeme mít možnost občerstvení v jedné z několika místních restaurací.

Společně pak projdeme několika tunely vyhloubanými ve skále a ocitneme se na krásné pláži u ústí hlubokého kaňonu Torrent de Pareis. Zájemci se mohou vypravit vyschlým řečištěm na krátkou procházku mezi vysokými útesy či se svlažit na místní pláži.

Dále nás čeká plavba lodí podél dramatického západního pobřeží, během které se budeme kochat výhledy na osamělé skryté zátoky, do mnohých z nich je možné se dostat pouze po moři.

Cílem plavby bude přístavní městečko Port de Sóller, ze kterého se vypravíme historickou pobřežní tramvají do nedalekého Sólleru, kde zamíříme na hlavní náměstí. Uvidíme neogotický kostel Sant Bartomeu, který projektoval jeden ze žáků Antoni Gaudího, a budeme mít prostor na to dát si kávu, zmrzlinu či ochutnat místní čerstvou pomerančovou šťávu.

Po návratu se můžeme přidat k těm, kteří upřednostnili pobyt na pláži, a dopřát si po výletě odpočinek na mallorském sluníčku.

4.DEN
Paddleboarding v pobřežních vodách Mallorky… Vyzkoušejte!

Neděle 29. srpna: Sluncem zalitá pláž, vychlazená sangria a tyrkysové moře. Relax, jak má být. Budeme si nerušeně užívat dovolenkovou pohodu. Milovníci vodních sportů mohou vyzkoušet oblíbený kitesurfing nebo paddleboarding.

Po dnech plných objevování, poznávání a nových zážitků je čas na odpočinek. Celý den si budeme užívat plážové lenošení, mořský vánek, šplouchání vln a příjemné nicnedělání.

Ti, kteří i při odpočinku dávají přednost aktivitám, mohou vyzkoušet některý z vodních sportů. Na Mallorce patří k rozšířeným a oblíbeným zejména kitesurfing nebo v poslední době také paddleboarding.

5.DEN
Šikovnost mallorských ostrovanů – kouzlo krajkářství…

Pondělí 30. srpna: Užívejte jako Španělé. Pláže zálivu Alcúdia opět čekají. Se zvídavějšími vyrazíme fakultativně na jihozápad ostrova. U vyhlídky Mirador de ses Anímes nedáme foťáky z ruky a kouzelná Valdemossa nás pohltí. Odpoledne navštívíme venkovskou usedlost Sa Granja a poznáme tradiční život a řemesla ostrovanů.

Sladký odpočinek a španělská mañana nebo pestrý koktejl zážitků a poznávaní nových míst… Čemu dáte přednost dnes? 

Se zájemci se vypravíme na fakultativní výlet po jihozápadním pobřeží ostrova. První zastávkou našeho dnešního putování bude Mirador de ses Anímes, vyhlídka, jež nabízí jeden z nejmajestátnějších rozhledů na divokém západním pobřeží ostrova. Vévodí jí Torre Verger, kamenná strážní věž zřízená v roce 1579, do které můžeme vstoupit a vystoupat až do jejího nejvyššího podlaží.

Dále budeme pokračovat do malebného městečka Valldemossa, které se proslavilo zejména zimním pobytem hudebního skladatele Fryderyka Chopina a jeho milenky spisovatelky George Sandové.

Dominantou města je kartuziánský klášter Sa Cartuja, ve kterém si zájemci budou moci mimo jiné prohlédnout „cely“, které si Chopin se Sandovou v zimě roku 1838 pronajali. V městečku bude dostatek prostoru pro nákup typických mallorských suvenýrů a volný čas na oběd.

V odpoledních hodinách se nám naskytne příležitost seznámit se s typickými venkovskými tradicemi Mallorky při návštěvě rozsáhlé venkovské usedlosti Sa Granja. Tuto osadu tvoří statek, tradiční zemědělská usedlost, zahrady a středisko řemesel s ukázkami tradičního venkovského života.

Návštěvníci mají možnost pozorovat při práci hrnčíře, krajkáře, sledovat tkalce koberců nebo výrobce stužek a příjemným zpestřením je také možnost ochutnávky mallorských produktů (sýry, klobásky, víno, citrusové likéry, koláče aj.). Při prohlídce statku uvidíme také hospodářská zvířata, jako jsou oslíci, koně, králíci, slepice či porc negre (černý mallorský vepř).

Návrat na ubytování ve večerních hodinách.

6.DEN
Katedrála La Seu – dominanta metropole Palma de Mallorca

Úterý 31. srpna: Den strávený koupáním, sluněním a lenošením. Pro ty, kteří stále touží po zážitcích, je připraven poslední fakultativní výlet, tentokrát do hlavního města Palma de Mallorca. Nenecháme si ujít gotickou katedrálu La Seu, projdeme se po hlavním náměstí a prozkoumáme skrytá zákoutí.

I dnes můžete vyrazit na své oblíbené místo na pláži, plně se oddávat odpočinku a vodním radovánkám.

Komu poznávání nových míst nestačilo, tak máme připravený ještě poslední fakultativní výlet do hlavního města Mallorky – Palma de Mallorca.

Navštívíme společně pýchu města, kterou je katedrála La Seu, nádherně se tyčící na nábřeží nad bývalým přístavem. Jedná se o jednu z nejúchvatnějších gotických staveb ve Španělsku, na jejímž interiéru se později podílel i slavný architekt Antoni Gaudí.

Při prohlídce města spatříme také bývalý královský palác – Palau de l'Almudaina i baziliku sv. Františka. Navštívíme hlavní mallorské náměstí Plaça Mayor a nevynecháme ani náměstí Plaça Weyler, kde budeme obdivovat četné ukázky palmské secese.

Odpoledne se vrátíme do ubytováni v Can Picafort a dopřejeme si zasloužený odpočinek.

7.DEN
Relax na pláži v Can Picafort

Středa 1. září: Španělská mañana se chýlí ke konci. Plnými doušky si budeme užívat závěr fantastické dovolené na Mallorce. Nejlepší místa na pláži, utajená zákoutí zálivu i lahodná sangria v ruce. Pojďme na to! 

Čeká nás poslední den na nádherném Baleárském ostrově. Nemusíme dělat nic, jen se nechat unášet vlnami Středozemního moře, vystavit se slunečním paprskům a chytat bronz.

Pokud jste nestihli prozkoumat kouzelná zákoutí zálivu Alcúdia, máte ještě dnes příležitost vydat se na příjemnou procházku a objevit skryté krásy pobřeží.

8.DEN

Čtvrtek 2. září: Odlet z Mallorky a návrat zpět do ČR.

V brzkých ranních hodinách se přesuneme objednaným transferem na letiště do hlavního města Palma de Mallorca. Po skvělé dovolené nás čeká odlet do Prahy a cesta domů.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Katarína Kolíbalová
e-mail: kolibalova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha – Palma de Mallorca a zpět včetně letištních tax
 • kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • doprava z letiště na ubytování a zpět
 • 7x ubytování
 • 7x all inclusive
 • delegát po celou dobu
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel
 • jízdné hromadnou dopravou a lodí
 • vstupné na místě
 • cestovní pojištění
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 500 Kč

Kde budete ubytováni?

 • příjemný 4* hotel provozovaný rodinou
 • ubytování v dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojích s vlastní koupelnou

Jak je to s jídlem?

 • all inclusive

Pojištění na cestu zařídíme

Koop 60 Covid + STORNO

1 200 Kčcelý zájezd
150 Kčden/osoba

Podmínky pojištění

Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19.

To důležité — nepřehlédněte

Aktuální okolnosti

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

První a poslední den

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

Program není povinný

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Prohlídky památek

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Rezervujte včas

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.Časté dotazy

Nechci si s sebou brát tolik hotovosti, lze běžně platit kartou?


Trasa zájezduNezávazně si rezervujte už dnes

Bez poplatku je teď možné změnit zájezd i 2 měsíce před termínem odjezdu.

Relax na plážích Mallorky + POBŘEŽNÍ PLAVBA LODÍ + OSTROVNÍ VENKOV, 26. 8. – 2. 9. 2021

Pojištění
Osoby
Celkem

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.

Srovnání a podmínky pojištění
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze poté dokončit online ještě dnes


S námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

NÍZKÁ ZÁLOHA

Místo původní poloviny z ceny zájezdu nyní zaplatíte jen 25 %.

ZMĚNA ZDARMA

Zájezd si můžete změnit ještě 60 dní před termínem odjezdu, a to zdarma.

PENÍZE ZPĚT

Při zrušení zájezdu dostanete ihned zpět zálohu či nový termín cesty.

COVID POJIŠTĚNÍ

K zájezdu je pojištění na onemocnění COVID-19 nebo karanténu.


Katalog 2021