Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Tisknout zájezd  

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA

letecky z Prahy

dovolená bez starostí
zážitky i pro děti
skryté perly
ostrovní kuchyně
malá skupinka
8 dní19. 6. – 26. 6. 2021

Zvolit jiný termín

23 990/os.

Teď zaplatíte jen 50 % z ceny a doplatek do 19. 5..

Co máte v ceně?


Letecky

Z Prahy

Ubytování

3* hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 20 osob

Delegát

Po celý zájezd

Fakultativní zážitky: Historická opevněná Valletta a tajuplné chrámy v Mnajdře či filmová vesnička Pepka námořníka

Azurové nebe, slunečné počasí, tyrkysové moře, chutná kuchyně… dokonalá kombinace dovolené. Míříme na malý, za to zážitky velký ostrov Malta. Užijete si krásnou pláž Golden Bay a koupání na ostrůvcích Gozo i Comino. Objevíte modré klenoty od jeskyně Blue Grotto až po Modrou lagunu. Prozkoumáte Vallettu a tajemné chrámy. Ochutnejte Středomoří a dopřejte si odpočinek na Maltě! 

Na co se můžete těšit

 • Nejkrásnější pláže ostrova a azurové moře
 • Lodní výlet k Blue Grotto a na mytické Gozo
 • Slavná filmová vesnice Pepka námořníka
 • Malebné uličky a kouzelné zahrady Valletty
 • Gurmánské speciality z maltské kuchyně

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA

19. 6. – 26. 6. 2021

23 990 Kč/os.

Nezávazně rezervovat

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Sobota 19. června: Odlet z Prahy na Maltu. Po příletu se přesuneme na hotel, kde strávíme celý náš pobyt. Po cestě nás čeká vyhlížený středomořský odpočinek. 

2.DEN
Lehké občerstvení na pláži v zátoce Mellieha Bay – čerstvý krevetový salát s okurkou, rajčaty, citronem…

Neděle 20. června: A je to tady! Sen o středomořské dovolené se stal skutečností. Vyrazíme do zátoky Mellieha Bay a užijeme si krásné písečné pláže a tyrkysové moře. Odpočinek zpestří i gurmánské zážitky. Pro osvěžení na žhavém slunci jsou jako stvořené lahodné čerstvé saláty. Nebo rovnou vyzkoušet maltskou národní specialitu.

Dopřejeme si klidnou snídani a vyrazíme na písečné pláže v zátoce Mellieha Bay. Jestli fungujete na solární přijímače, tak doslova nabijete baterky. Sluníčko, lehounký vánek a vůně moře!

Zahálet na dovolené v jídle by byla velká škoda. Nebudeme váhat a vyzkoušet můžeme třeba maltské národní jídlo či pečivo pastizzi.

Pokud jste čekali, že obvyklým národním pokrmem na jídelníčcích jsou mořské plody, tak jste trochu na omylu. Ochutnáte totiž „národního“ králíka nejčastěji podávaného s brambory a rajčatovou omáčkou a bylinkami nebo špagety s králičí omáčkou.

3.DEN
Pomník Alexandra Balla v antickém duchu v dolních zahradách Baracca ve Vallettě

Pondělí 21. června: Jeden den na pláži nestačí. Nechte se opět unést… Pokud máte chuť poznat nová místa, je na dnešek fakultativně připraven výlet do osobité metropole Valletty. Prozkoumáme historické centrum, projdeme se nádhernými zahradami a čeká nás i plavba na Trojměstí.

Slunečné pláže, letní drinky a šumění vln budou i dnes samozřejmostí. Pro ty, kteří budou mít zájem vychutnat si ostrovní atmosféru v objetí památek, je připraven fakultativní výlet do hlavního města, které je jako celek zapsané na listině památek UNESCO.

Opevněná Valletta vám vezme doslova dech a naladí svou osobitou vůní. Překrásné kostely a paláce kontrastují s kouzelnými zahradami položenými vysoko na hradbách nad mořem. Uličky stoupají a klesají, ztrácí se mezi domy a paláci zdobenými malebnými dřevěnými arkýři a balkonky.

Město budeme mít možnost prozkoumat i z mořské hladiny na palubě lodi během plavby na proti ležící Trojměstí, kde se původně usídlili Maltézští rytíři. Trojměstí s pohnutou historií nabízí mnoho zajímavých míst jako např. Národní námořní muzeum, které vzniklo přebudováním bývalé pekárny. 

4.DEN
Ghajn Tuffieha Bay – jedna z nejkrásnějších pláží Malty

Úterý 22. června: Osvěžení, bezstarostný odpočinek, nejkrásnější maltské pláže… Pojďme je objevit! Golden Bay a Ghajn Tuffieha Bay patří k perlám ostrova. A my se o tom přesvědčíme. Dáváte-li přednost vodnímu adrenalinu, vyzkoušejte třeba jízdu na lyžích nebo parasailing.

Pohoda na lehátku nebo dovádění v mořských vlnách? Je to jen na vás. Navíc můžete vyzkoušet vodní atrakce a sporty jako je jízda na lyžích či parasailing

A pokud byste uvítali změnu, vydejte se na nedaleké pláže Golden Bay či Ghajn Tuffieha Bay, které patří k nejkrásnějším na Maltě a navíc je pojí i příjemná krátká procházka.

Tvrdí se, že na plážích Ghajn Tuffieha Bay můžete pozorovat nejúchvatnější západy slunce nad ostrovem. 

5.DEN
Jaká tajemství skrývá chrámový komplex Hagar Quim? Objevte je!

Středa 23. června: Užívejte atmosféru Středomoří – i dnes. Relax na pláži, křišťálové moře nebo poznávání skrytých skvostů na jihu ostrova. Se zájemci probádáme chrám Hagar Qim i tajuplný komplex v Mnajdře. Úchvatnou jeskyni Blue Grotto budeme obdivovat při plavbě lodí a nenecháme si ujít ani pestrobarevný přístav Marsaxlokk.

Můžete znovu nerušeně odpočívat nebo se chopit šnorchlu a nahlédnout pod hladinu Středozemního moře. Nebo se vydat fakultativně za novými zážitky na místa, kudy prošli Féničané, Řekové, Římané či Kartaginci.

Prohlédneme si monolitické chrámové komplexy v Mnajdře a Hagar Qim. Nevšední krásu filmaři oblíbené jeskyně Blue Grotto si budeme moci prohlédnout krátkým lodním výletem a na chvíli také „zakotvíme“ v rybářském městečku Marsaxlokk, jehož přístav je posetý barevnými loďkami tzv. luzzu. Zdejší se živí především rybolovem, a tak se nejedná o atrapu pro zátiší fotografií. 

6.DEN
Tropický koktejl a ostrov Comino – dovolenková idylka…

Čtvrtek 24. června: Dopřejeme si celodenní odpočinek, při kterém můžeme vyzkoušet pláže i na ostrovech Gozo a Comino. Koupání v Modré laguně na ostrůvku Comino je jednoduše vysněná idylka a Azurové oko ostrova Gozo v nás zanechá hluboký zážitek.

Protáhněte se ve vlnkách v zálivu Ghadira či polehávejte v jejich blízkosti. Nebo? Lodí téměř od hotelu můžete vyrazit lodí na ostrůvek Comino, známý tzv. Modrou lagunou s tyrkysově modrozelenou křišťálově čistou vodou

S průvodcem se také můžete vypravit na ostrov Gozo, jehož symbolem je Azurové oko, unikátní vápencová skalní brána. Oba ostrovy jsou ideální pro osvěžující koupání i příjemné procházky. Stačí si jen vybrat…

7.DEN
Domky ve slavné filmové vesnici Pepka námořníka

Pátek 25. června: Naše dokonalá dovolená je téměř u konce. Den před návratem si můžeme naplno užít u moře s osvěžujícími koktejly a příjemně lenošit. Pro ty, kteří chtějí i poslední okamžiky strávit objevováním nových míst, se nabízí fakultativní výlet do filmové vesničky Pepka námořníka. 

Využijte příležitost užít si plnými doušky poslední plážový den ve středomořské ostrovní atmosféře Malty. Jak se rozhodnete jej strávit, je zcela na vás. Relaxujte a načerpejte energii.

Příjemným zpestřením na závěr se může stát fakultativní výlet autobusem k tzv. Popeye village, volně přeloženo vesnice Pepka námořníka.

Vyrostla nad zálivem jako kulisa pro stejnojmenný film z 80. let. Slávy se film nedočkal, zato kulisy ve formě cca 20 malebných až pohádkových domků ano. Dospělí si tady přijdou na své stejně jako nadšené děti. 

8.DEN

Sobota 26. června: V ranních hodinách odlet zpět do ČR a návrat po vydařené dovolené do Prahy. Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha – Malta – Praha včetně letištních tax
 • kabinové a odbavované zavazadlo (viz podmínky pro přepravu zavazadel)
 • doprava autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 7x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových či třílůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • 7x snídaně
 • průvodcovské služby
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění
 • případné vstupné na místě a MHD (cca 21 EUR/týdenní jízdenka využitelná pro fakultativní výlety)
 • fakultativní výlety: Valletta a Trojměstí, výlet Marsaxlokk – Blue Grotto – Hagar Quim – Mnajdra na jihu ostrova, lodní výlet na Gozo či Comino 10–25 EUR/dle výběru výletu)
 • příplatek za polopenzi: 4 600 Kč/os./pobyt
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 000 Kč

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – kabinové zavazadlo o max. hmotnosti 10 kg a rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 25 (h) cm
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o max. hmotnosti 23 kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Pojištění na cestu zařídíme

Koop 60 Covid + STORNO

1 200 Kčcelý zájezd
150 Kčden/osoba

Podmínky pojištění

Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19.

To důležité — nepřehlédněte

Aktuální okolnosti

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

První a poslední den

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

Program není povinný

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Prohlídky památek

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Rezervujte včas

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.Články


Trasa zájezduNezávazně si rezervujte už dnes

Bez poplatku je teď možné změnit zájezd i 2 měsíce před termínem odjezdu.

Relax na plážích Malty + MODRÉ POKLADY OSTROVA + DOMOV PEPKA NÁMOŘNÍKA, 19. 6. – 26. 6. 2021

Pojištění
Osoby
Celkem

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.

Srovnání a podmínky pojištění
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze poté dokončit online ještě dnes


S námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

NÍZKÁ ZÁLOHA

Místo původní poloviny z ceny zájezdu nyní zaplatíte jen 25 %.

ZMĚNA ZDARMA

Zájezd si můžete změnit ještě 60 dní před termínem odjezdu, a to zdarma.

PENÍZE ZPĚT

Při zrušení zájezdu dostanete ihned zpět zálohu či nový termín cesty.

COVID POJIŠTĚNÍ

K zájezdu je pojištění na onemocnění COVID-19 nebo karanténu.


Katalog 2021