Zájezdy pro cestovatele
Tisknout zájezd  

To nejkrásnější z Paříže pro SINGLES

letecky z Ostravy

4 dny14. 8. – 17. 8. 2014

Jediný termín v tomto roce


Tento zájezd je obsazený


Letecky

Z Ostravy

Ubytování

Hotel 2* nebo 3* v Paříži

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 25 osob

Průvodkyně

Po celý zájezd

To nejkrásnější z Paříže pro SINGLES

Jste nezadaní dlouhodobě či krátkodobě? Zrovna nemáte s kým odjet na dovolenou? Chcete zažít něco nového a přitom se dobře a nezávazně bavit? Pokud je odpověď ANO, pak je naše NOVINKA mezi zájezdy určena právě pro vás! SINGLE zájezd do Paříže vám umožní poznat nová místa a setkat se s novými lidmi, se kterými vás spojí láska k cestování a společné zážitky z našeho zájezdu.

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Odlet z Ostravy, po příletu do Paříže objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování.

2.DEN

Po snídani v hotelu přejezd metrem do centra Paříže ke kostelu Saint-Sulpice a k Lucemburským zahradám. Latinská čtvrť nás okouzlí řadou historických budov. Uvidíme Pantheon s hroby slavných francouzských osobností, slavnou univerzitu Sorbonnu, Clunyjský palác či pozůstatky antických lázní. Společným obědem v jedné z malebných francouzských restaurací na bulváru Saint-Michel si dodáme energii na další část dne.

V historickém jádru Paříže si prohlédneme chrám Notre-Dame, středověký palác a vězení La Conciergerie a klenot gotické architektury, kapli Sainte-Chapelle, ukrytou v areálu dnešního Justičního paláce. Kolem unikátní stavby pařížské Radnice dojdeme k Centru G. Pompidou, jehož architektura vyvolává značné rozpaky. Večer nás bude čekat společné posezení u vína či francouzských specialit, popř. večerní prohlídka jednoho z nejslavnějších muzeí světa, Louvru.

3.DEN

Po snídani přejezd metrem do centra. Den zahájíme navštěvou největší dominanty Paříže – Eiffelovy věže. Z jejího vrcholu nás bude čekat nádherný výhled na místa, na která poté společně zavítáme - Martova pole, Vojenské akademie, Invalidovny s hrobem císaře Napoleona I., mostu Alexandra III., nejznámější pařížský bulváru Champs-Élysées a náměstí Svornosti (Place de la Concorde).

V odpoledních hodinách bude možnost návštěvy některého z pařížských muzeí (Musée d´Orsay, Orangerie, průmyslové paláce) nebo si odpočinout v nádherných Tuilerijských zahradách. Pro zájemce je připravena procházka nejdražšími pařížskými bulváry. Během ní nám neujde ani budova jedné z nejkrásnějších oper na světě, Opery Garnier. Za vidění stojí i slavný obchodní dům Galerie Lafayette a náměstí Vendome se sochou Napoleona I., coby římského imperátora.

V podvečer společné rozloučení v některé z pařížských restaurací a možnost romantické plavby po Seině. Z paluby lodě se nabízí nevšední pohled na většinu pařížských památek včetně Eiffelovy věže.

4.DEN

Dopoledne návštěva rozsáhlého zámeckého areálu nedaleko Paříže, tzv. Versailles, které bylo po několik století sídlem francouzských králů a politickým centrem země. Vedle samotného zámku se zaposloucháme do hudby při hře fontán v zámecké zahradě a uvidíme místa, kam panovník utíkal před dvorem a starostmi (Malý Trianon, Velký Trianon a idylická vesnička Marie Antoinetty).

Odpoledne si vychutnáme uměleckou atmosféru čtvrti Montmartre s nádherným výhledem na Paříž, bazilikou Sacré-Couer, malebným náměstím malířů Place de Tertre a posledním zdejším mlýnem Moulin de la Galette. Nevynecháme ani slavný kabaret Moulin Rouge.

Odpoledne transfer na letiště, odlet z Paříže do Ostravy.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Mgr. Jana Suchá
e-mail: france@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602

Co už máte v ceně?

 • letenka Ostrava - Paříž - Ostrava se všemi poplatky
 • přepravované zavazadlo 15 kg + kabinové zavazadlo 5 kg
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • 3x ubytování v Paříži ve 2* nebo 3* hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce Paříž od Radynacestu.cz zdarma
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • MHD v Paříži (16 EUR) + vlak do Versailles (7 EUR)
 • projížďka lodí po Seině (14,5 EUR)
 • vstupné na místě (pokud nemáte zakoupeno u CK)
 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 600 Kč

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Kde budete ubytováni?

 • hotel v Paříži, poblíž metra (časový dojezd do centra Paříže cca 30 minut)
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • pokoje budou obsazovány po dvou, pro zájemce možnost zvýhodněného příplatku 2.100,- Kč za pokoj jednolůžkový

Jak je to s jídlem?

 • v hotelu jsou podávány kontinentální snídaně (croissant, bageta, máslo, džem, káva, čaj nebo čokoláda)
 • během dne bude možné zakoupit jídlo na místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost individuálního stravování

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – NOVĚ může mít každý cestující na palubě 2 příruční zavazadla: kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) + malé osobní zavazadlo (dámskou kabelku nebo laptop) o max. rozměrech 40 (d) x 30 (v) x 15 (h) cm, hmotnost do 3 kg.
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg, max. délka jedné strany do 150 cm, součet tří stran do 250 cm (toto bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Pojištění na cestu zařídíme

1. EASY

140 Kčcelý zájezd
35 Kčden/osoba

Srovnání a podmínky pojištění

2. UNIVERSAL + STORNO

240 Kčcelý zájezd
60 Kčden/osoba
0 Kčstorno

Srovnání a podmínky pojištění

Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19 při vycestování do bezpečných zemí dle MZV. Více zde.

To důležité — nepřehlédněte

Aktuální okolnosti

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

První a poslední den

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

Program není povinný

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Prohlídky památek

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Rezervujte včas

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.


Proč jet na SINGLE zájezd s námi? Protože poznávací zájezdy máme v malíku, pojedou s Vámi naši zkušení průvodci, kteří dokonale znají "svou" destinaci a dokáží Vám doporučit, kde si dobře odpočinout po náročném dni a dát si k vínu výborné francouzské delikatesy jako např. žabí stehýnka, sýry - camembert, briié a další. Úzce spolupracujeme s agenturou Seznámení-aktivně.cz, tudíž nám seznamování lidí není úplně cizí. Ať jste mladí, staří, nezadaní, hledající či prostě jen single, pojeďte s námi poznat nová místa, nové lidi. Je možné, že právě zde najdete kamaráda/ku či partnera pro život! To, co Vás bude spojovat je láska k cestování a stejné zážitky společně sdílené na našem zájezdu.

Zájezd je pořádán ve spolupráci se seznamovací agenturou Seznameni-aktivne.cz.


Články


Zajímavosti


Videa


Trasa zájezdu


S námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

ZÁLOHA 1 500 KČ

Místo původní poloviny z ceny zájezdu nyní zaplatíte jen 1 500 Kč/os.

ZMĚNA ZDARMA

Zájezd si můžete změnit ještě 60 dní před termínem odjezdu, a to zdarma.

PENÍZE ZPĚT

Při zrušení zájezdu dostanete ihned zpět zálohu či nový termín cesty.

COVID POJIŠTĚNÍ

K zájezdu je pojištění na onemocnění COVID-19 nebo karanténu.