Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Tisknout zájezd  

letecky z Prahy

To nejlepší z Bangkoku + SPANÍ NA ŘECE KWAI + KOUPÁNÍ NA OSTROVĚ PHUKET

Lenka Tučková, průvodkyně

Díky pár klikům můžete poznat svět, ale zážitky na vlastní kůži nic nenahradí.

11 dní / 8 nocí7. 2. – 17. 2. 2019

Jediný termín v tomto roce


Zájezd je obsazen
Letecky

Z Prahy

Ubytování

3* hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 17 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Jak bude

27 – 35 °C

Nezapomenutelný zážitek - spaní v plovoucím hotelu na řece Kwai

Exotická vůně dálek… Hmm… Objevte s námi Thajsko – zemi, kde se panenská příroda snoubí s okouzlujícími chrámy a nádhernými plážemi. Bangkok vám jednoduše nedá spát, thajskou masáž si dopřát musíte, spaní v plovoucím hotelu jen tak někde nezažijete a slunění na ostrově Phuket není nikdy dost. Koktejl pro pravé cestovatele – inspirujte se a prožijte Thajsko jako nikdy předtím! 

Na co se můžete těšit

 • Úchvatné chrámy a paláce Bangkoku
 • Jedinečná atmosféra místních nočních trhů
 • Odpočinek při tradiční thajské masáži
 • Spaní v plovoucím hotelu na řece Kwai
 • Slavná pláž Patong Beach s bílým pískem

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Čtvrtek 7. února: Odlet z ČR v odpoledních hodinách.

2.DEN
Atmosféra na palubě lodi před vyplutím – nejen pro romantiky…

Pátek 8. února: Přílet do Bangkoku, transfer z letiště na hotel, ubytování. V závislosti na čase příletu pro zájemce možná fakultativní plavba lodí s večeří po hlavní thajské řece Chao Phraya.

Kolem oběda dorazíme do Bangkoku, objednaným transferem se přesuneme na hotel a v případě zájmu večer vyrazíme na fakultativní plavbu lodí na řece Chao Phraya. 

Ve večerních hodinách návrat na hotel v Bangkoku.

Ubytování: Hotel IBIS Bangkok Riverside

3.DEN
Průvodkyně Lenka seznamuje naše cestovatele se zajímavostmi o chrámu Wat Arun v Bangkoku

Sobota 9. února: Dnes nás čeká prohlídka nejznámějších bangkokských chrámů, možnost vyzkoušení tradiční thajské masáže a nákupy na proslulých nočních pouličních trzích.

Po snídani se vydáme objednaným minibusem objevovat nejznámější památky thajské metropole. Nejprve si společně prohlédneme Velký palác, který sloužil jako oficiální rezidence thajských panovníků až do roku 1946. Poté se společně vydáme k chrámu Wat Pho, nejstaršímu a největšímu chrámu v celém Bangkoku. Prohlédneme si zde skvostnou zlatou sochu ležícího Buddhy, dlouhou 46 metrů. 

V pozdních odpoledních hodinách se pak společně dopravíme na druhou stranu řeky, kde nás bude čekat návštěva posledního chrámu dnešního dne, tzv. Wat Arun, který nese prvky buddhismu i hinduismu a proslul především nádhernou sochařskou a keramickou výzdobou.

Po návštěvě chrámu odjedeme na hotel, kde si budeme moci pár hodin odpočinout, abychom se později večer vydali na návštěvu nočních trhů Khao San, kde si užijeme labyrint stánků, v nichž pouliční prodavači nabízejí obrovské množství různých suvenýrů a tradičního thajského zboží. Můžeme si zde vychutnat i tradiční masáž.

V nočních hodinách návrat na hotel s průvodcem nebo individuálně. 

Ubytování: Hotel IBIS Bangkok Riverside

4.DEN
Naši cestovatelé s průvodkyní Lenkou se zaujetím pozorují sortiment prodejců Čínské čtvrti v Bangkoku

Neděle 10. února: Dnes náš čeká ochutnávka tradiční kuchyně v Čínské čtvrti. Později si prohlédneme další úchvatné bangkokské chrámy a paláce a večer strávíme na trzích na nábřeží a v lunaparku.

V ranních hodinách vyrazíme objednaným minibusem vstříc dalšímu poznávání Bangkoku. Naší první zastávkou bude Čínská čtvrť s osobitou atmosférou, množstvím pouličních prodejců a stánků s občerstvením. Dále se vydáme po hlavní tepně Soi Charoen Krung k působivému buddhistickému Chrámu zlatého Buddhy (Wat Traimit). Tento svatostánek skrývá ve svém nitru skutečný poklad – největší sochu Buddhy z ryzího zlata na světě, jednu z thajských národních památek. 

V podvečerních hodinách se přesuneme k večerním trhům na nábřeží a k lunaparku Asiatique Riverfront. Zde si budeme moci dosyta užít večerního volna, odpočinku, nákupů, ochutnávek tradičního jídla a nejrůznějších atrakcí.

V pozdních večerních hodinách společný návrat na ubytování.

Ubytování: Hotel IBIS Bangkok Riverside

5.DEN
Plovoucí hotely v oblasti Sai Yok na řece Kwai

Pondělí 11. února: Dnes si užijeme dobrodružství na železničním a plovoucím trhu a poté se přesuneme do Kanchanaburi, kde se nalodíme a pojedeme společně na ubytování v plovoucích chatkách na řece Kwai.

V ranních hodinách odjedeme z Bangkoku objednaným minibusem a cestou si uděláme zastávku na železničním trhu Mae Klong. Staneme se svědky neuvěřitelné podívané, kdy bude napříč trhem projíždět vlak. Poté nás čeká cesta na nedaleký plovoucí trh Damnoen Saduak, kde se nalodíme na malé loďky a celým trhem budeme proplouvat.

Až do sytosti prozkoumáme trhy, přesuneme se do provinčního města Kanchanaburi, v němž za druhé světové války Japonci za nelidských podmínek nutili válečné zajatce ke stavbě železničního mostu přes řeku Kwai a náročnému budování železnice do Myanmy. Nejprve se společně podíváme na Vojenský hřbitov Spojenců s jednoduchými náhrobky bezmála 7 000 převážně britských a australských zajatců. Zájemci se mohou podívat také do Muzea druhé světové války. Po prohlídce muzea s řadou zajímavých exponátů se společně vypravíme ke zbytkům oblouků ocelového mostu přes řeku Kwai, jehož střední část byla zničena spojeneckým bombardováním na sklonku války.

V odpoledních hodinách se vydáme do oblasti Sai Yok a ubytujeme se v tzv. plovoucím hotelu, kde nás bude čekat večeře.

Nocleh v plovoucím hotelu.

Ubytování: River Kwai Jungle Rafts

6.DEN
Naše cestovatelka při jízdě vlakem po proslulé železnici

Úterý 12. února: Ráno si užijeme jízdu po "železnici smrti". Poté transfer na letiště a přelet na ostrov Phuket. 

Dnes nás čeká jízda vlakem po „železnici smrti“ – projedeme si nejznámější úsek této železnice a uvidíme železnici v jejím původním stavu tak, jak ji během druhé světové války vystavěli zajatci z nedaleké Barmy. Prohlédneme si také Pekelný průsmyk, který ručně hloubili zajatci.

Po obědě nás bude čekat přesun na bangkokské letiště Suvarnabhumi a odtud odlet na největší thajský ostrov Phuket. Po příletu transfer z letiště na hotel, kde se ubytujeme.

Ubytování na Phuketu.

Ubytování: U Inchantree Kanchanaburi

7.DEN
Naši cestovatelé při prohlídce Muzea mušlí na Phuketu

Středa 13. února: Dnes se společně vydáme na objevnou cestu po nejkrásnějších plážích jižní části ostrova Phuket, na nichž si dosyta užijeme koupání, krásných výhledů a místního jídla. Na závěr dne si vychutnáme nezapomenutelný zážitek ze západu slunce na nejjižnějším cípu ostrova.

Po snídani nastoupíme do minibusu a dnešní den zasvětíme prohlídce a odpočinku na jedněch z nejkrásnějších phuketských plážích. Naší první zastávkou bude největší socha Buddhy na Phuketu vysoká 45 metrů. Socha z bílého mramoru představuje Buddhu sedícího v pozici lotosového květu a je umístěna na vrcholu kopce Nakkered Hills. Od sochy si užijeme panoramatický výhled na ostrov, mimo jiné na Phuket Town, pláže Kata a Karon Beach nebo zátoku Chalong Bay.

Po prohlídce se přesuneme na Karon Beach nebo Kata Beach, kde bude dostatek času na koupání a odpočinek

Odpoledne se vydáme do Cashew factory, kde se seznámíme s pěstováním a zpracováním oblíbených kešu oříšků. Čeká nás také koupání na Yanui Beach a prohlídka Muzea mušlí.

Navečer se přesuneme na nejjižnější výběžek ostrova, k mysu Phromthep, odkud se nám naskytne snad ta nejkrásnější panoramatická podívaná celého dnešního dne. Zde si počkáme na západ slunce, který se bezesporu zařadí mezi naše nejsilnější zážitky z celého Thajska.

Ve večerních hodinách společný návrat na hotel. 

Ubytování: Hotel Ibis Phuket Patong

8.DEN
Průvodkyně Lenka s dračím ovocem na trhu ve městě Phuket

Čtvrtek 14. února: Volný den, který můžeme využít k odpočinku na pláži anebo k výletu do Phuket Town. 

Dnes si budeme moci užít všech lákadel, která Phuket nabízí – mimo jiné spousty restaurací, barů, nákupních možností, masážních salónů a také úchvatnou pláž s bílým pískem Patong Beach, která se podél Andamanského moře (součást Indického oceánu) táhne v délce 3,5 kilometrů. 

Nebo se můžeme vydat do Phuket Town a projít se ulicemi tohoto města, případně navštívit některý z místních chrámů nebo tržiště.

Ubytování v hotelu na Phuketu.

Ubytování: Hotel Ibis Phuket Patong

9.DEN
Naše cestovatelky si užívají koupání u souostroví Phi Phi

Pátek 15. února: Dnes zájemce čeká celodenní fakultativní výlet lodí na souostroví Phi Phi, kterému se přezdívá „Perla Andamanského moře“ a které se na celém světě proslavilo díky filmu Pláž s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.

Po snídani se zájemci vydají spolu s průvodcem autobusem a pak lodí na souostroví šesti ostrůvků nazývané Phi Phi. Tyto ostrůvky byly původně obývány muslimskými rybáři, později zde začaly vyrůstat kokosové plantáže. V roce 2000 souostroví zaznamenalo obrovský příval turistů díky úspěchu filmu Pláž, o čtyři roky později byly ostrovy značně poničeny vlnou tsunami.

Dnes se opět skví ve své panenské nádheře a lákají mnoho návštěvníků na tyrkysové moře, pláže se zářivě bílým pískem, scenérii vápencových skalisek a také na bohatý podmořský život a barevné korálové útesy. Na své si zde tedy přijdou mimo jiné příznivci potápění a šnorchlování. Nádhernou přírodu si užijeme především během individuálního volna na ostrově Phi Phi Don, kde si dáme oběd.

V pozdních odpoledních hodinách odjezd autobusem zpět na ubytování na ostrově Phuket. 

Ubytování: Hotel Ibis Phuket Patong

10.DEN
Naše cestovatelka na pláži na ostrově Phuket

Sobota 16. února: Dopoledne si zájemci užijí skvělý zážitek ve sloním parku. Bude také čas na koupání a relax na pláži, večer přesun na letiště a odlet zpět do ČR.

Dopoledne mohou zájemci strávit s průvodcem ve sloním parku. Sloni jsou v Thajsku těmi nejdůležitějšími tvory z říše zvířat, kteří mají v místní kultuře a náboženství již po dlouhá staletí velký význam. Park, který navštívíme, se nachází uprostřed džungle a jeho posláním je ochrana a zlepšení životních podmínek slonů v Thajsku. Společně si užijeme dopoledne se slony. Vykoupeme se s nimi, budeme je krmit a pozorovat.

Odpoledne nás čeká volno, které můžeme využít k relaxaci na překrásných plážích či k nákupům suvenýrů. Ve večerních hodinách (v závislosti na letovém řádu) nás čeká přesun na letiště v Phuketu a odlet zpět do ČR. Hotelový pokoj nám bude k dispozici až do odjezdu.

11.DEN

Neděle 17. února: V dopoledních hodinách návrat zpět do ČR.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Veronika Drbohlavová – e-mail: drbohlavova@radynacestu.czpřímá linka: +420 608 182 511

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha – Bangkok – Phuket – Praha včetně letištních tax
 • kabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • transfery minibusem dle programu
 • 3x ubytování v Bangkoku
 • 1x ubytování v oblasti Sai Yok
 • 4x ubytování v Patongu + pozdní check out poslední den
 • 8x snídaně formou bufetu
 • český průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program)
 • celodenní výlet do Kanchanaburi
 • celodenní výlet na nejkrásnější pláže ostrova Phuket
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • luxusní večerní plavba na lodi Chao Phraya s večeří (cca 1 400 THB)
 • sloní kemp (cca 2 500 THB)
 • vstupné do navštívených památek (přibližně 2 200 THB)
 • přesuny MHD včetně Bangkoku (350 THB)
 • fakultativní výlet na Phi Phi
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 10 000 Kč

Kde budete ubytováni?

 • ubytování je zajištěno v hotelech minimálně 3* kategorie

Jak je to s jídlem?

 • během dne bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
 • Bangkok: částka cca 600 THB/den
 • ostrov Phuket: částka cca 800 THB/den

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 7 kg a max. rozměrech 55 x 38 x 20 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol. Celkový součet rozměrů nesmí přesáhnout 114 cm (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 30 kg (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)
 • POZOR! Hmotnosti zavazadel nelze sčítat. Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo do 30 kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

528 Kč

UNIVERSAL + STORNO

1 180 Kč

80 Kč / den / osoba + STORNO 300 Kč

Srovnání a podmínky pojištění


Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19 při vycestování do bezpečných zemí dle MZV. Více zde.Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Vstupné do památek pro zájemce:

 • Velký Palác: 500 THB
 • chrám Wat Pho: 100 THB
 • palác Wat Arun: 50 THB
 • Válečné muzeum: 50 THB
 • Sloní park - dopeldne strávené se slony - 2 500 THB
 • Plavba na člunu: 150 THB

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Ohlasy cestovatelůS námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


Cestujte mazaně
rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.