Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

autobusem

To nejkrásnější z Benátska + LAGO DI GARDA + OPERA VE VERONĚ + TERST

7 dní29. 6. – 5. 7. 2017

Jediný termín v tomto roce


Nenaplněna kapacita zájezdu
Autobusem

Z Ostravy, Olomouce a dalších míst

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 46 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Jak bude

20–24°C

To nejkrásnější z Benátska + LAGO DI GARDA + OPERA VE VERONĚ + TERST

Týdenní poznávací zájezd s průvodcem, během kterého objevíte krásy Benátska a užijete si operu ve Veronské aréně. U Lago di Garda budete obdivovat vodní hrady a promenády, navštívíte kouzelnou Mantovu, Palladiovu Vicenzu, Shakespearovu Veronu, romantické Benátky a pohádkový zámek Miramare. Nalaďte se na cesty a pojeďte s námi prožít Benátsko, jak ho neznáte!

Na co se můžete těšit

 • Nádherné Palladiovy vily ve Vicenze
 • Jedinečnou projížďku po Lago di Garda
 • Věhlasný most Romea a Julie ve Veroně
 • Nejromantičtější náměstí Itálie San Marco
 • Pozůstatky římského města v Aquileii

Co vše zažijete: den po dni

Odjezd z Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy nebo Plzně.


1.DEN

Odjezd z ČR dle nástupních míst – časy odjezdů budou upřesněny 7 dní před odjezdem. V nočních hodinách přejezd Německem a Rakouskem.

2.DEN

Ranní příjezd k Lago di Garda, do malebných městeček Riva del Garda a Sirmione, kde nasajeme tajuplnou atmosféru středověkých vodních hradů a během okružní plavby se budeme kochat krásou okolí jezera.

Přejezd do města Romea a Julie – Verony. Uvidíme třetí největší amfiteátr na světě po Koloseu a Capue – Arena di Verona. Podíváme se na Juliin balkón a prohlédneme si další významné pamětihodnosti.

Ubytování ve Veroně.

3.DEN

Po snídani přejedeme do sousední Lombardie na prohlídku historického města Mantova, které patří od roku 2008 na seznam UNESCO (známe jej jako dějiště Verdiho Rigoletta a místo, kam utekl Romeo před pomstou Kapuletů).

Na Piazza delle Erbe si prohlédneme kostel sv. Ondřeje, v němž je pohřben malíř Mantegna, nebo Rotundu sv. Vavřince. Přejdeme k hradu sv. Jiří, jehož součástí je i nejvýznamnější památka Palazzo Ducale neboli Vévodský palác. Po prohlídce nejdůležitějších památek Mantovy budeme mít dostatek času na oběd.

Odpoledne se vrátíme na hotel, abychom si odpočinuli a připravili se na večerní zážitek ve Veronské aréně. V tento den se bude hrát opera Rigoletto od Giuseppe Verdiho (zájemcům můžeme zajistit vstupenky bez místenek předem, nejpozději však měsíc a půl před termínem zájezdu – zájem o vstupné je třeba nahlásit při rezervaci zájezdu, cena vstupenek se průběžně může zvýšit).

4.DEN

Brzy ráno po snídani zavítáme do Vicenzy – „města Andrei Palladia“  jež uchovává největší množství jeho paláců a vil, díky kterým je město zapsáno na seznam UNESCO. Při prohlídce uvidíme řadu paláců, z nichž velká část se nalézá na náměstí Piazza dei Signori.

Další kroky povedou do slavné Villy Pisani a jejích vyhlášených zámeckých zahrad. Následuje přejezd na čarokrásnou Riviéru říčky Brenty. Poté budeme mít možnost ochutnávky vyhlášených venetských vín v místním vinařství (cca 15 eur). Večer přejedeme na ubytování kousek od Benátek.

5.DEN

Po snídani se vypravíme do Benátek na náměstí San Marco, na kterém stojí snad nejexotičtější z evropských katedrál bazilika sv. Marka. Uvidíme honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky, který byl sídlem vládců, a věž Kampanilu, ze které je nádherný pohled na celé město. Navštívíme kostel Frari, ve kterém se nacházejí díla Tiziana, a nejkrásnější barokní chrám v Benátkách Santa Maria della Salute.

Projdeme se po vyhlášeném mostě Ponte di Rialto a před návratem na hotel můžeme zhlédnout benátskou loděnici z 12. století, která byla ve své době největší loděnicí v Evropě a dnes se zde nachází námořní muzeum. Během dne bude dostatek času na občerstvení, večer se vrátíme na hotel v blízkosti Benátek.

6.DEN

Brzy ráno po snídani opustíme ubytování a pojedeme směrem do ČR.

Vydáme se do oblasti Friuli-Venezia Giulia a zastavíme v městečku Aquilea, kde uvidíme pozůstatky římského města. Poté můžeme obdivovat pohádkovou stavbu v novogotickém stylu, zámek Miramare, postavený rodem Habsburků. Na závěr navštívíme Terst, ležící na nejsevernějším cípu Jaderského moře. Terst byl za dob Rakouska-Uherska nejdůležitějším přístavem monarchie. Projdeme se překrásným starobylým centrem a poznáme nejdůležitější památky.

Odpoledne se rozloučíme s Itálíí a pojedeme zpět do ČR. Noční transit Německem a Rakouskem.

7.DEN

Příjezd do ČR (přibližný čas návratu bude upřesněn týden před zájezdem v pokynech k odjezdu).Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Hana Teichmannová – přímá linka: +420 596 111 035

Co už máte v ceně?

 • autobusová doprava
 • 4x ubytování v hotelu
 • 4x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné na místě
 • vstupné do Areny di Verona – hra Giuseppe Verdiho Rigoletto (cca 1 000 Kč)
 • ochutnávka vína cca 700 Kč
 • jízdné
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 200 Kč

Kde budete ubytováni?

 • hotel ve Veroně
 • hotel u Benátek

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

245 Kč

UNIVERSAL + STORNO

420 Kč

60 Kč / den / osoba + STORNO 0 Kč

Srovnání a podmínky pojištěníDůležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.


Cestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


Cestujte mazaně - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.