Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

autobusem

To nejlepší z Holandska + SLAVNOSTI GONDOL

8 dní9. 8. – 16. 8. 2015

Jediný termín v letošním roce


Zájezd je obsazen
Autobusem

Z Ostravy, Brna a dalších míst

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 42 osob

Průvodce

Po celý zájezd

To nejlepší z Holandska + SLAVNOSTI GONDOL

Výjimečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projedete se po amsterdamských kanálech, prohlédnete si větrné mlýny v Zaanse Schans, ochutnáte pravé holandské sýry, objevíte majestátní Den Haag i kouzelný Rotterdam. Zažijte s námi květinové dobrodružství v Holandsku a navíc jedinečné slavnosti gondol!

Na co se můžete těšit

 • Návštěvu muzea sýrů ve městě Gouda
 • Delft proslulý výrobou modrobílé fajáns
 • Procházku podél amsterdamských grachtů
 • Tradiční působivou slavnost gondol

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

V odpoledních až večerních hodinách odjezd z ČR autobusem Radynacestu.

Odjezd z Ostravy, Brna, Prahy nebo Plzně

2.DEN

Naše putování po Holandsku začneme zastávkou v největším evropském přístavu, Rotterdamu. Vzhledem k tomu, že jeho historické centrum bylo cílem náletů za druhé světové války, jedná se dnes o město originální moderní architektury.

Náš den začneme výletní plavbou po přístavu, při které si vychutnáme fascinující pohled na loděnice, doky, nákladní kontejnery a siluety moderních budov. Po plavbě se projdeme do Delfshaven, příjemného zákoutí v přístavu se skladišti z 18. století upravenými na restaurace, kavárny a galerie. Než budeme pokračovat v naší cestě Holandskem, prohlédneme si ještě obytný komplex Overblaak: ojedinělý soubor kubistických staveb z osmdesátých let. Zájemci budou moci jeden ze zajímavých bytů ve tvaru krychle navštívit. 

Odpoledne se z Rotterdamu přesuneme do města Gouda, které se proslavilo výrobou populárního stejnojmenného sýra tvořícího 60 % veškeré sýrové produkce v Nizozemsku. Prohlédneme si historické centrum města s radnicí, která patří k nejstarším v Nizozemsku, a kostelem St. Janskerk s úchvatnými vitrážemi.

Později odpoledne nás bude čekat návštěva sýrového muzea, ve kterém se dozvíme zajímavé informace o jeho produkci a budeme moci tento žlutý zázrak ochutnat.

Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.

3.DEN

Dnešní den začneme prohlídkou půvabného města Delft, které proslulo po celém světě výrobou modrobílé fajáns. Prohlídka města nás povede kolem kostela Oude Kerk s hrobem malíře Jana Veermera a admirálů nizozemských flotil. Kostel Nieuwe Kerk nás ohromí velkolepým mauzoleem Viléma Oranžského. Na hlavním náměstí Markt s historickou radnicí si budeme moci v klidu vychutnat dopolední pauzu v některé z  kaváren. Naši procházku zakončíme jak jinak než návštěvou výrobny proslulé delftské fajánse: továrna Koninklijke Porceleyne Fles je v provozu již více než 350 let.

Po prohlídce nás bude čekat přesun do města Leiden, malebného univerzitního města. Uvidíme renesanční tržnici se suknem, velkolepý kostel Pieterskerk z růžových cihel nebo jediný dochovaný větrný mlýn v Leidenu, který ční do výšky sedmi pater.

Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

4.DEN

Ráno nás čeká zastávka ve městě Lisse, kde se seznámíme s dalším z holandských symbolů – tulipány. Ve městě se totiž nachází ojedinělé Muzeum černého tulipánu přibližující historii tulipánů v Nizozemsku.

Po návštěvě muzea se přesuneme do města Den Haag, majestátního sídla oficiálních budov a velvyslanectví. Při naší krátké procházce centrem města uvidíme gotický Rytířský sál, v jehož severním křídle sídlí horní komora nizozemského parlamentu, dále pozůstatky původního městského opevnění nebo kostel Grote Kerk s krásnou kazatelnou. Zájemci budou moci navštívit Mauritihuis, muzeum vlámského malířství, které skrývá „nizozemskou Mona Lisu“ – Vermeerovu Dívku s perlovou náušnicí.

Po prohlídce se přesuneme do Madurodamu, parku, ve kterém uvidíme miniaturní verze budov z celého Nizozemska, včetně letiště Schiphol, Amsterdamu a větrných mlýnů. Den zakončíme v přístavní čtvrti Scheveningen s dlouhou pláží, příjemnými kavárnami a restauracemi.

Návrat na ubytování ve večerních hodinách.

5.DEN

Dopoledne strávíme ve městě Haarlem, plném historických budov a velkolepých chrámů. Uvidíme impozantní kostel Grote Kerk, který učaroval i samotnému Mozartovi, hlavní náměstí Grote Markt s budovou radnice či bývalý masný a rybí trh. Haarlem kdysi býval hlavním výrobcem piva v Nizozemsku a původní pivovar Jopen se dnes nachází v bývalém kostele. Zde si typické holandské pivo budeme moci navečer vychutnat i my. 

Odpoledne se pak zastavíme v poklidném historickém městečku Muiden, kterému dominuje Muidenský hrad z červených cihel, nejnavštěvovanější hrad v Nizozemsku, a poté se přesuneme na krátkou zastávku do města Naarden k hrobu Jana Amose Komenského

Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

6.DEN

Dnešní dopoledne strávíme u typických větrných mlýnů ve skanzenu Zaanse Schans

Odpoledne pak už bude patřit nizozemskému hlavnímu městu Amsterdamu. Během procházky uvidíme historické centrum města, dům Anny Frankové a zavítáme také do proslulé čtvrti červených luceren.

Ve večerních hodinách návrat na ubytování.

7.DEN

Po snídani přesun do centra Amsterdamu. Projdeme se kolem tří hlavních amsterdamských kanálů a dojdeme na Albert Cuypmarkt, největší amsterdamskou tržnici pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur. Volný program a po obědě přesun do městečka Alkmaar: zde si prohlédneme historické centrum s půvabnými zákoutími a můžeme navštívit sýrové muzeum.

V podvečer přesun místní dopravou do nedalekého Koedijku, kde se zúčastníme tradiční působivé slavnosti gondol. V ulicích budeme moci ochutnat místní speciality a nakoupit tradiční výrobky, na své si přijdou i milovníci atrakcí v lunaparku. Večer se pak bude na místních grachtech konat přehlídka osvětlených gondol, nazdobených v duchu různých témat

Po závěru slavnosti v pozdních nočních hodinách odjezd zpět do ČR.

8.DEN

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Ing. Martina Poláková – přímá linka: +420 776 028 448

Co už máte v ceně?

 • doprava autobusem Radynacestu
 • autobusovou dopravu dle nástupních míst
 • 5x ubytování v hotelu ve 2lůžkových, či 3lůžkových pokojích
 • 5x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění
 • vstupné na místě

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

280 Kč

UNIVERSAL + STORNO

480 Kč


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.


Chcete zažít autentická místa, kam se jiní turisté nedostanou?

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů
na jeden zájezd. Komorní atmosféra je ta nejlepší.

VLASTNÍ KONCEPT

Vše si sami připravujeme od A do Z. Průvodce je s vámi již od odletu.

SKVĚLÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to experti, kteří v cizině žili a znají ji nejlépe.

ZÁŽITKY BEZ STAROSTÍ

Zajistíme pro vás vše od letenky přes hotel, transfery až po program.


Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.