Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

autobusem

To nejlepší z Itálie - Benátky, Florencie, Řím a Assisi

Program 1Program 2Knižní průvodce zdarma
6 dní8. 5. – 13. 5. 2014

Jediný termín v letošním roce


Zájezd je obsazen
Autobusem

Z Ostravy, Prahy a dalších míst

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 46 osob

Průvodce

Po celý zájezd

To nejlepší z Itálie - Benátky, Florencie, Řím a Assisi

Unikátní poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte nejkrásnější místa Itálie. Navštívíte památky Benátek, Florencie, Říma a Assisi. Nasajete romantiku Benátek, okouzlí vás renesanční skvosty Florencie, do antiky se přenesete ve Věčném městě a vydáte se do mystické Umbrie, rodiště Sv. Františka z Assisi! Putujte s námi v čase a poznejte slavnou historii Itálie!

Na co se můžete těšit

 • Spanilé náměstí sv. Marka v Benátkách
 • Půvab a velkolepost renesanční Florencie
 • Antického ducha římského Kolosea
 • Mystickou Umbrii s poutním místem Assisi

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Odjezd z ČR dle nástupních míst: Ostrava - Olomouc - Prostějov - Vyškov - Brno. Pro nástupní místo Praha je zajištěn svoz do Brna za příplatek. Ve večerních hodinách přejezd hranice s Rakouskem. Přesné časy budou upřesněny 7 dní před odjezdem.

Odjezd z Ostravy, Prahy, Brna, Vyškova, Prostějova nebo Olomouce

2.DEN

Ráno příjezd do Benátek - Punta Sabbione. Odtud se přeplavíme na nejromantičtější náměstí Itálie - náměstí San Marco, na kterém stojí překrásná bazilika sv. Marka. Uvidíme honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky a věž Kampanilu. Projdeme se k "mostu zlodějů" Ponte di Rialto. Navštívíme ostrov rybářů a krajek s barevnými domečky Burano.

Večer odjezd transferem na hotel.

3.DEN

Brzy ráno odjedeme do Florencie. Podíváme se na jednu z nejhezčích renesančních budovu Palazzo Strozzi, projdeme přes most Ponte Santa TrinitaPalazzo Pitti a kostel Santa Croce. Na Piazza della Signoria budeme mít dostatek času nasát flolrentskou atmosféru u  Neptunovy Fontány Bartolomea Ammannata.

Prohlédneme si dům Dante Alighieriho a zhlédneme známá místa jako kostel Santa Maria NovellaPiazza Doumokostel Santa Maria del FioreCampanile di GiottoBattistero e Cupola di Brunelleschi, Galleria Uffizi nebo Gallerii dell'Accademia.

Ve večerních hodinách návrat na hotel.

4.DEN

V brzkých ranních hodinách přejedeme k Římu. Odtud se metrem přemístíme do centra a začneme u KoloseaPalatina a Fora Romana - kde se odehrávaly gladiátorské zápasy, dostatek času na prohlídku.

Uvidíme Konstantinův oblouk, vydáme se k Bazilice sv. Petra v řetězech - zde se nalézají okovy, kterými byl spoután sv. Petr v Římě a v Jeruzalémě, zhlédneme náhrobek papeže Julia II. - Mojžíše od Michelangela, vydáme se cestou římských fór - Césarovo fórum, největší Trajánovo fórum, novodobý památník Viktoria Emanuela II., vstoupíme na Kapitol. Vyhlídka - město kopulí.

Pokračujeme rušnou obchodní třídou Via del Corso k nejslavnější fontáně - Fontána di Trevi, kterou proslavil F. Fellini ve svém Dolce Vita, vhodíme minci do fontány, abychom se znovu někdy vrátili do Říma a procházku ukončíme na nejživějším místě v Římě - u Španělských schodů proslulých módními přehlídkami - a ukážeme si jednu z nejdražších ulic na světě - Viu Condotti, kde se nachází butiky slavných italských návrhářů.

Večer ubytování v Římě.

5.DEN

Brzy ráno se vydáme na nejnavštěvovanější místo v Itálii - piazza San Pietro ve Vatikánu. Vstoupíme do chrámu sv. Petra, kde jsou uloženy jeho ostatky, nad nimiž je Berniniho baldachýn. Uvidíme Pietu - dílo teprve 25 letého Michelangela a jiné.

V poledne odjezd do mystické Umbrie - návštěva poutního místa Assisi. Prohlídka města - zhlédneme nádhernou Baziliku Sv. Františka. Odtud pojedeme do Trevi - města olivového oleje, kde se podíváme do tradičního Frantoia na výrobnu vyhlášeného olivového oleje. Zde budeme mít pauzu na procházku či večeři - v tradiční, rodinné tratorii.

Ve 20.00 h odjezd, noční přejezd do ČR.

6.DEN

V ranních hodinách příjezd do ČR.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Dajana Krestová – přímá linka: 596 111 035

Co už máte v ceně?

 • autobusová doprava
 • 3x ubytování v hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu
 • tištěný průvodce městem od Radynacestu.cz zdarma
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné na místě
 • jízdné v Benátkách, Florencii, Římě
 • svoz z Prahy do Brna a zpět 500 kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2025 kč

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

210 Kč

UNIVERSAL + STORNO

360 Kč


Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.


Chcete zažít autentická místa, kam se jiní turisté nedostanou?

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů
na jeden zájezd. Komorní atmosféra je ta nejlepší.

VLASTNÍ KONCEPT

Vše si sami připravujeme od A do Z. Průvodce je s vámi již od odletu.

SKVĚLÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to experti, kteří v cizině žili a znají ji nejlépe.

ZÁŽITKY BEZ STAROSTÍ

Zajistíme pro vás vše od letenky přes hotel, transfery až po program.


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK