Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Tisknout zájezd  

autobusem

To nejlepší z Itálie - Benátky, Florencie, Řím a Assisi

Program 1Program 2Knižní průvodce zdarma
6 dní18. 9. – 23. 9. 2014

Jediný termín v tomto roce


Nenaplněna kapacita zájezdu
Autobusem

Z Ostravy, Prahy a dalších míst

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 46 osob

Průvodce

Po celý zájezd

To nejlepší z Itálie - Benátky, Florencie, Řím a Assisi

Unikátní poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte nejkrásnější místa Itálie. Navštívíte památky Benátek, Florencie, Říma a Assisi. Nasajete romantiku Benátek, okouzlí vás renesanční skvosty Florencie, do antiky se přenesete ve Věčném městě a vydáte se do mystické Umbrie, rodiště Sv. Františka z Assisi! Putujte s námi v čase a poznejte slavnou historii Itálie!

Na co se můžete těšit

 • Spanilé náměstí sv. Marka v Benátkách
 • Půvab a velkolepost renesanční Florencie
 • Antického ducha římského Kolosea
 • Mystickou Umbrii s poutním místem Assisi

Co vše zažijete: den po dni

Odjezd z Ostravy, Prahy, Brna, Vyškova, Prostějova nebo Olomouce.


1.DEN

Odjezd z ČR dle nástupních míst: Ostrava - Olomouc - Prostějov - Vyškov - Brno. Pro nástupní místo Praha je zajištěn svoz do Brna za příplatek. Ve večerních hodinách přejezd hranice s Rakouskem. Přesné časy budou upřesněny 7 dní před odjezdem.

2.DEN

Ráno příjezd do Benátek - Punta Sabbione. Odtud se přeplavíme na nejromantičtější náměstí Itálie - náměstí San Marco, na kterém stojí překrásná bazilika sv. Marka. Uvidíme honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky a věž Kampanilu. Projdeme se k "mostu zlodějů" Ponte di Rialto. Navštívíme ostrov rybářů a krajek s barevnými domečky Burano.

Večer odjezd transferem na hotel.

3.DEN

Brzy ráno odjedeme do Florencie. Podíváme se na jednu z nejhezčích renesančních budovu Palazzo Strozzi, projdeme přes most Ponte Santa TrinitaPalazzo Pitti a kostel Santa Croce. Na Piazza della Signoria budeme mít dostatek času nasát flolrentskou atmosféru u  Neptunovy Fontány Bartolomea Ammannata.

Prohlédneme si dům Dante Alighieriho a zhlédneme známá místa jako kostel Santa Maria NovellaPiazza Doumokostel Santa Maria del FioreCampanile di GiottoBattistero e Cupola di Brunelleschi, Galleria Uffizi nebo Gallerii dell'Accademia.

Ve večerních hodinách návrat na hotel.

4.DEN

V brzkých ranních hodinách přejedeme k Římu. Odtud se metrem přemístíme do centra a začneme u KoloseaPalatina a Fora Romana - kde se odehrávaly gladiátorské zápasy, dostatek času na prohlídku.

Uvidíme Konstantinův oblouk, vydáme se k Bazilice sv. Petra v řetězech - zde se nalézají okovy, kterými byl spoután sv. Petr v Římě a v Jeruzalémě, zhlédneme náhrobek papeže Julia II. - Mojžíše od Michelangela, vydáme se cestou římských fór - Césarovo fórum, největší Trajánovo fórum, novodobý památník Viktoria Emanuela II., vstoupíme na Kapitol. Vyhlídka - město kopulí.

Pokračujeme rušnou obchodní třídou Via del Corso k nejslavnější fontáně - Fontána di Trevi, kterou proslavil F. Fellini ve svém Dolce Vita, vhodíme minci do fontány, abychom se znovu někdy vrátili do Říma a procházku ukončíme na nejživějším místě v Římě - u Španělských schodů proslulých módními přehlídkami - a ukážeme si jednu z nejdražších ulic na světě - Viu Condotti, kde se nachází butiky slavných italských návrhářů.

Večer ubytování v Římě.

5.DEN

Brzy ráno se vydáme na nejnavštěvovanější místo v Itálii - piazza San Pietro ve Vatikánu. Vstoupíme do chrámu sv. Petra, kde jsou uloženy jeho ostatky, nad nimiž je Berniniho baldachýn. Uvidíme Pietu - dílo teprve 25 letého Michelangela a jiné.

V poledne odjezd do mystické Umbrie - návštěva poutního místa Assisi. Prohlídka města - zhlédneme nádhernou Baziliku Sv. Františka. Odtud pojedeme do Trevi - města olivového oleje, kde se podíváme do tradičního Frantoia na výrobnu vyhlášeného olivového oleje. Zde budeme mít pauzu na procházku či večeři - v tradiční, rodinné tratorii.

Ve 20.00 h odjezd, noční přejezd do ČR.

6.DEN

V ranních hodinách příjezd do ČR.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Hana Teichmannová – e-mail: teichmannova@radynacestu.czpřímá linka: +420 596 111 035

Co už máte v ceně?

 • autobusová doprava
 • 3x ubytování v hotelu
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu
 • tištěný průvodce městem od Radynacestu.cz zdarma
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění léčebných výloh
 • vstupné na místě
 • jízdné v Benátkách, Florencii, Římě
 • svoz z Prahy do Brna a zpět 500 kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 2025 kč

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

210 Kč

UNIVERSAL + STORNO

360 Kč

60 Kč / den / osoba + STORNO 0 Kč

Srovnání a podmínky pojištěníVstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.


Cestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


ZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!