Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Vídně

To nejlepší z Madeiry + SILVESTR

7 dní28. 12. – 3. 1. 2017

Jediný termín v tomto roce


Nenaplněna kapacita zájezdu
Letecky

Z Vídně

Ubytování

4* hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 21 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Silvestrovský poznávací zájezd, během kterého uvidíte to nejzajímavější z Madeiry a oslavíte příchod nového roku s velkolepými ohňostroji. Projdete se vavřínovými lesy, ochutnáte madeirské víno, vykoupete se v lávových jezírkách a navštívíte Údolí jeptišek či zahradu orchidejí. Zažijte s námi silvestrovské veselí na dechberoucích místech čarokrásné Madeiry!

Na co se můžete těšit

 • Typické domky s doškovými střechami
 • Nejstarší vavříny v pohádkovém lese Fanal
 • Exotickou zahradu orchidejí ve Funchalu
 • Nádherný novoroční ohňostroj

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

V odpoledních hodinách odlet z Vídně přes Lisabon na Madeiru. Po příletu transfer na hotel (35 minut) umístěný v okrajové části Funchalu, zvané Lido, ubytování a nocleh.

2.DEN

Celodenní výlet za poznáním západní části ostrova.

Ráno vyrazíme do rybářské osady Camara de Lobos, kde nás čeká procházka přístavem a košt ovocného likéru Poncha. Autobus opláchneme pod vodopády a projdeme se banánovými plantážemi. Za výhledy na jižní pobřeží vyrazíme do surfařského střediska Paul do Mar, poté vystoupáme na náhorní plošinu Paul da Serra. Ve Fanalu nás okouzlí nejstarší vavříny ostrova a krásnými horskými scenériemi sjedeme do malebného Porto Moniz, oblíbeného místa s lávovými jezírky.

Zpátky se projedeme pod útesy severního pobřeží s mnoha vodopády, cestou nás čeká zastávka u Véu da Noiva a spousta nádherných vyhlídek.

3.DEN

Celodenní výlet za poznáním severní části ostrova.

Ráno vyrazíme na vyhlídku nad letištní dráhou, odkud můžeme sledovat lehce adrenalinová přistání či starty letadel. Následuje půlhodinová procházka podél divokého pobřeží v oblasti Sao Jorge a průjezd nedotčenou přírodou minimálně navštěvovanou turisty. Podél pobřeží se projdeme do Sao Cristovao, kde se můžeme odměnit relaxem v hospůdce s úžasným výhledem na pobřeží a oceán.

Cestou zpět se zastavíme v proslulé Taverně poncha.

4.DEN

Prohlídka Funchalu, zahrada orchidejí a silvestrovské veselí.

Místním busem pojedeme do centra města, navštívíme katedrálu Se, radniční náměstí, ve vinařství Oliveiras okoštujeme madeirské víno a na tržnici zase ochutnáme několik druhů exotického ovoce. Poté vyrazíme pěšky, popř. taxíkem, do kopce (20 minut) na vyhlídku Boa Vista. Nachází se zde netradiční zahrada orchidejí obrostlá mnoha exotickými květinami (vstup 2,5 €).

Poté si můžete vybrat, zda budete pokračovat do Botanické zahrady (5,5 €) nebo do některého z muzeí, popř. zda se zúčastníte zhruba tříhodinového výletu motorovými čluny za pozorováním velryb a delfínů (48 €).

Večer budete mít možnost vydat se do centra Funchalu, kde bude v ulicích probíhat silvestrovské veselí, které o půlnoci vyvrcholí nádherným ohňostrojem (ten byl mimochodem v roce 2007 zapsán v Guinnessově knize rekordů jako největší ohňostroj na světě).

5.DEN

Lehká túra na Sao Lourenco.

Odpolední odjezd na severovýchodní mys ostrova. Ze zátoky Baia d’Abra podnikneme nenáročnou túru napříč vyprahlým poloostrovem, při které se nám naskytnou fascinující pohledy na okolní ostrovy Desertas a Porto Santo. Seznámíme se s odlišnou tváří Madeiry – polopouštní a pouštní florou a faunou a roztodivnými geologickými útvary. 

Čas túry: 3 hod / DÉLKA: 9km / PŘEVÝŠENÍ: 340m.

6.DEN

Celodenní výlet za poznáním východní části ostrova.

Nejprve vyjedeme na třetí nejvyšší horu Madeiry, Pico do Areeiro – 1 818 metrů, odkud se otevírá úchvatný pohled na nejvyšší horu, okolní masívy a údolí. Lesní krajinou sjedeme do Ribeiro Frio, kde jsou sádky pstruhů a možnost 45minutové procházky přes starý vavřínový les na krásnou vyhlídku Balcones.

Následuje přesun na severní pobřeží do Santany, proslulé typickými domky s doškovými střechami. Navštívíme i malebnou vesnici Porto da Cruz, projdeme se podél pobřeží a okoštujeme třtinový rum v místní destilérii. 

7.DEN

V brzkých ranních hodinách nás transfer doveze na letiště, následuje odlet zpět do ČR přes Lisabon.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Martina Kolníková – přímá linka: +420 777 636 788

Co už máte v ceně?

 • letenka Vídeň – Funchal – Vídeň se všemi poplatky
 • kabinové a odbavované zavazadlo
 • 6x ubytování ve 4* hotelu ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením
 • 6x snídaně
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • transfer na všechny výlety uvedené v programu
 • českého průvodce během všech výletů na Madeiře
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • vstupné na místě
 • cestovní pojištění
 • případné přesuny veřejnou dopravou
 • svoz na letiště do Vídně
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 4 500 Kč

Jak je to s jídlem?

 • zastávky na oběd během výletů v restauracích vytipovaných průvodcem a ochutnávky tradiční madeirské kuchyně
 • večeře – průvodce doporučí speciality v okolních restauracích nebo případným ideálním řešením je bufet s místní kuchyní přímo naproti hotelu Duas Torres

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo  v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo hmotnost do 8 kg (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnost do 23 kg (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

245 Kč

UNIVERSAL + STORNO

720 Kč

60 Kč / den / osoba + STORNO 300 Kč

Srovnání a podmínky pojištěníDůležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.


Cestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


Nová dávka
Inspirace!

Tištěný katalog zájezdů, tipů, zážitků a rad na rok 2020.
Zdarma do Vaší schránky!