Gastrozážitky: Ochutnávka rybích specialit v El Serrallo v Tarragoně a paelly ve Valencii či košt španělských vín
Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8:30–16
Jsem pyšná na každou zapadlou uličku i bistro se skvělými tapas. Ochutnejme svět spolu.
Z Prahy
3* hotel v Tarragoně a Valencii
Snídaně
Do 20 osob
Po celý zájezd
Gastrozážitky: Ochutnávka rybích specialit v El Serrallo v Tarragoně a paelly ve Valencii či košt španělských vín
Nejlepší paella, lahodné víno, středověká sídla, rozkvetlé parky… Poznáte římské skvosty slunné Tarragony. Vyrazíte po cisterciácké cestě za klášterními poklady. Ochutnáte čerstvé dary moře i ovoce z místních tržnic. Užijete si pláže pobřeží Pomerančového květu. Zhlédnete moderní „Město umění a věd“ ve Valencii a památky UNESCO. Dopřejte si koktejl historie a chutí – prožijte Španělsko!
Čtvrtek 20. června: Po příletu do Barcelony se přesuneme do Tarragony na hotel a následně se ubytujeme.
Po příletu, ubytování a krátkém odpočinku se dle časových možností vydáme na společnou procházku …číst více
Pátek 21. června: Čeká nás slunná Tarragona. Projdeme se přístavem, nasajeme přímořskou atmosféru, prohlédneme si římské památky a neopomeneme ochutnávat mořské speciality v rybářské čtvrti.
Prohlédneme si Tarragonu, přístav a centrum stejnojmenné provincie. V období Římské říše byla Tarragona …číst více
Sobota 22. června: Vydáme se po stopách cisterciácké cesty a nahlédneme do zákulisí jedinečných klášterů. Historickou výpravu si zpříjemníme zastávkou ve vinařství a ochutnávkou vína.
Po snídani vyrazíme na celodenní výlet po tzv. cisterciácké cestě, která spojuje tři opatství. …číst více
Neděle 23. června: Dnešek věnujeme pokladům templářů a odpočinku. Navštívíme hrad Castell de Miravet a odpoledne strávíme v malebném městečku Peñíscola na pobřeží Pomerančového květu.
Snídaní ukončíme náš pobyt v Tarragoně a vydáme se podél pobřeží do Valencie. Cestou se zastavíme na …číst více
Pondělí 24. června: Dnes budeme objevovat skryté perly Valencie. Projdeme se krásným historickým centrem a těšit se můžete i na gurmánské zážitky, třeba na tržnici Mercado Central nebo v některém z místních podniků.
Přestože centrum Valencie není rozsáhlé, město je učebnicí architektonických slohů a najdeme zde množství …číst více
Úterý 25. června: Předposlední den zavítáme do „Města umění a věd“, moderní části Valencie s řadou atrakcí. Odpoledne bude patřit návštěvě muzeí nebo poslednímu odpočinku na pláži.
Řeka Turia umožnila v minulosti rozvoj zemědělství v celé oblasti a díky důmyslnému arabskému systému …číst více
Středa 26. června: V závislosti na letovém řádu bude po snídani možnost případných nákupů či krátké procházky městem. Poté bude následovat přesun místní veřejnou dopravou na valencinjské letiště a odlet zpět do Prahy.
Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji Renata Němcová –
e-mail: nemcova@radynacestu.cz –
přímá linka: +420 775 750 463
Orientační ceny vstupenek na atrakce, které můžete v rámci programu či mimo program absolvovat, ovšem lze je zakoupit pouze na místě.
Tarragona:
Valencie:
Zavazadlo v ceně zájezdu: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a max. hmotnosti 8 kg (toto zavazadlo patří na palubu letadla, rozměry jsou včetně držadla, postranní kapsy a koleček)
Zavazadlo za příplatek 2 800 CZK: odbavované zavazadlo o hmotnosti do 20 kg a rozměrech 158 cm, tj. součtu jeho délky, šířky a hloubky (toto zavazadlo bude odbaveno do podpalubí)
Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19.
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.
U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.
V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.
Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy