Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem

Krajem krále Artuše

Krajina opředená mýty. Místo, kde si moře, mraky a vítr předávají vládu. Jihozápadní Anglie. Navštivte dějiště romantických příběhů! Magická oblast s divokou přírodou a bohatou historií se vám dostane pod kůži.

Brighton s atypickým palácem či Plymouth, kde znovu prožijete bitvy admirála Nelsona. Tajemné Stonehenge, Cornwall s keltskou tradicí. Vydejte se za zážitky! Letadlem tam i zpět, na místě naším autobusem.

Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Nejzápadnější výběžek Land´s Ends
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Vyhlídkové kolo London Eye
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Westminster Abbey
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Přímořské letovisko Brighton
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Posvátné místo Stonehenge
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Loď HMS Warrior v Portsmouth
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Plymouth - The Hoe
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Katedrála sv. Petra v Devonu
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Ostrov St. Michael´s Mount
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Dechberoucí pobřeží Land´s Ends
Jihozápadní Anglie letadlem a autobusem Pozůstatky hradu Tintagel
Doprava:
Nerozhoduje
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z jihozápadní Anglie (letecky z Prahy)

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z jihozápadní Anglie. Zastavíte se v Brightonu, projedete se lodí v Portsmouth, navštívíte bájný Stonehenge, stanete na nejzápadnějším cípu Land´s Ends, zhlédnete unikátní Clapper Bridge a stihnete i Londýn. Vydejte se s námi za krásami britské přírody a poznejte jihozápad Anglie!

Poznejte krásy všech zemí! Začít můžete například v Anglii. Poznávací zájezdy do Anglie / Velké Británie jsou plné dobrodružství, pohody a klidu. Nebojte se vycestovat a poznat svět na vlastní oči. Vyrazit můžete autobusem či letadlem, z Prahy, Ostravy nebo dalších měst v České republice.

Aby byly zájezdy opravdu skvělým zážitkem a odnesli jste si z nich plno krásných vzpomínek, přizpůsobujeme je různým zájmovým skupinám a požadavkům zákazníků. Najdete tak u nás poznávací zájezdy „Letadlem + autobusem“ a další tematické zájezdy do krásné země jménem Anglie / Velká Británie.

Poznávací zájezdy do Anglie / Velké Británie s bohatým programem a zkušeným průvodcem vám zajistí nejen krásné vzpomínky. Tuto krásnou zemi si určitě zamilujete a budete se zde rádi vracet. Navštívit můžete například destinaci Jihozápadní Anglie. Ať už si ale vyberete poznávací zájezd do Jihozápadní Anglie či zájezd do jiné destinace, vždy budete v dobrých rukách.

Po dobu zájezdu s vámi bude zkušený průvodce, který se o vás postará a zodpoví vaše případné dotazy. V případě vícedenních zájezdů se nemusíte obávat ani ubytování. To je zajištěno vždy v příjemné lokalitě poblíž komunikace s dobrým napojením do města.