Zájezdy pro cestovatele

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Umíme se o vás postarat - tady i tam. A dál?

Cestujte s tím, kdo našel správnou cestu

Co je to za cestovku, že nepřeprodává cizí zájezdy?

Cestování je naší vášní... protože na detailech záleží, protože kvalita není samozřejmost, protože objevovat svět se má autenticky a spolehlivě. Našli jsme správnou cestu. Nebojte se jít po ní s námi.

A čím jsme tak výjimeční?

Umíme vás nadchnout pro cestování

Poznávací zájezdy

Pořádáme poznávací zájezdy do celého světa. Svůj cíl si najde každý. Neomezujeme se na prostor Evropy, ani na klasické turistické atrakce. Naši průvodci, vás zavedou i na místa, která běžně v bedekrech nenajdete.

Přednášky a besedy

Zájezdy u nás nic nekončí. Naši zkušení průvodci se s vámi rádi podělí o své znalosti a zážitky také na cestovatelských přednáškách a besedách. Pro naše cestovatele navíc zdarma pořádáme výpravy po krásách Česka.

Inspirace na cestu

Nenecháváme si své zkušenosti pro sebe. Dobré rady, tipy a aktuality ze světa vám pravidelně přinášíme v článcích na magazínu Inspirace na cestu. Jeho součástí je také Videomagazín a každodenní Rady 365 +1.

Pojištění

Na vašem bezpečí nám záleží, proto vám rádi pomůžeme s pojištěním na cesty. Našim spolehlivým partnerem je pojišťovna Generali. Vybírat můžete ze dvou variant pojistky, a to již přímo při rezervaci zájezdu.