Zájezdy pro cestovatele

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Normandie a Bretaň pro cestovatele - dopřejte si zážitky ve francouzském stylu!9. 1. 2017

NOVINKA: Normandie a Bretaň pro cestovatele - dopřejte si zážitky ve francouzském stylu!

Do nového roku jsme vstoupili s novinkami, stálicemi i srdcovkami. Jezdíme dál, trávíme ve světě více času, a tak pro vás nemáme nic menšího, než velký okruh Normandií a Bretaní! Nezapomínáme ale, že krása je v maličkostech. Proto vás vezmeme do malebné vesničky Giverny, přímořské perličky Étretat a nemineme ani slavnou pláž Omaha. 

Přečteno 1095x
Thajsko: Usmívejte se po celý rok. Známe důvod – do země úsměvů nově s námi!16. 12. 2016

Thajsko: Usmívejte se po celý rok. Známe důvod – do země úsměvů nově s námi!

Thajský box, thajské masáže, thajské jídlo...  a co ještě? Pulzující Bangkok s tisíci Asijci na malých motorkách, chrámy zasvěcené Buddhovi na každém rohu i skále a národní parky se zvířaty, které u nás potkáte jen v ZOO. To, co vás ale na Thajsku dostane nejvíc, je mystická atmosféra, vřelost a úsměvy od rána až do noci. Pojeďte to prožít s námi!

Přečteno 559x
Novinka: Francouzský šarm, americká drzost a kanadská inteligence v jediném zájezdu 9. 12. 2016

Novinka: Francouzský šarm, americká drzost a kanadská inteligence v jediném zájezdu

Prohlédnout si Montreal z největšího kostela v Kanadě, projít se k vodopádům o třicet metrů vyšším, než jsou slavné Niagáry, ujít Historickou míli v Ottawě a skleněným výtahem vystoupat na nejvyšší budovu CN Tower v Torontu. Máme co dělat. Půjdete do toho s námi? Nové zájezdy do Kanady jsou již v prodeji! Pořiďte si prima zážitky…

Přečteno 638x
Plážová exotika na Bali: Poznejte kousek sopečného ráje s chrámovým duchem21. 11. 2016

Plážová exotika na Bali: Poznejte kousek sopečného ráje s chrámovým duchem

Představujeme vám další exotickou novinku pro náročné cestovatele! Bali, země s jedinečnými přírodními scenériemi, činnými sopkami, průzračnými jezery, rýžovými poli a luxusními plážemi, je perlou Indonésie a příslibem nezapomenutelných zážitků. Pojeďte si pro ně s námi!

Přečteno 329x
Island, země kontrastů: Oheň, voda, led... roztajte nad jeho krásami na spoustu let7. 11. 2016

Island, země kontrastů: Oheň, voda, led... roztajte nad jeho krásami na spoustu let

Jak si představujete Island? Země zalitá v ledu a přikrytá mlžným oparem? Možná vás to překvapí, ale na jednom z nejméně obydlených míst planety, je pořádně horko a živo. A navíc je neustále v pohybu! Popusťte uzdu fantazii a vydejte se s námi objevovat dramatické krásy Islandu od vřelých pramenů a gejzírů, až po stále činné sopky, vodopády a ledovcové laguny. 

Přečteno 417x
Odemkněte s námi tajnou komnatu Evropy – Pobaltí: Proti proudu za novými zážitky 24. 10. 2016

Odemkněte s námi tajnou komnatu Evropy – Pobaltí: Proti proudu za novými zážitky

Kurská kosa, Klaipéda, Nida, Kaunas… Jsou pro vás tato jména jen vybledlou vzpomínkou z hodin zeměpisu? Pojeďte s námi zažít Pobaltí, osvěžit si paměť a vydat se tak trochu proti hlavnímu turistickému proudu. S průvodcem, který vás zasvětí do tajů netušených krás Litvy, Lotyšska či Estonska jako nikdo jiný.

Přečteno 257x
Rozkvetlé Japonsko: Poleťte s námi za životními zážitky do Asie. Poznejte Tokio i horu Fudži! 7. 10. 2016

Rozkvetlé Japonsko: Poleťte s námi za životními zážitky do Asie. Poznejte Tokio i horu Fudži!

Dopřejte si opravdu životní zážitek a poznejte s námi exotický květ Asie! Japonsko, země plná zajímavostí, na jaře rozkvétá festivalem a otevírá své tradiční chrámy, kláštery a kuchyni plnou nevšedních chutí evropským návštěvníkům. Kjóto, Ósaka, Tokio, Hirošima nebo hora Fudži. Překročte hranice poznání a objevte krásu míst, která jste dosud znali jen z dokumentů.

Přečteno 302x
Novinka: Exotická Srí Lanka a její největší bohatství – národní parky a tropické pláže 3. 10. 2016

Novinka: Exotická Srí Lanka a její největší bohatství – národní parky a tropické pláže

Exotika, na kterou se nezapomíná? Země tropických pláží, voňavého čaje a nekonečně krásných hor i nížin s blankytnými jezery a stády volně žijících slonů, to je Srí Lanka. K balíčku zážitků vám ještě dodáme spolehlivého průvodce, který se na ostrově vyzná a let superluxusním Airbusem A380. Haló, probuďte se! Nejdříve je třeba si zájezd koupit. Plnění exotických snů je v pořadí... Už na jaře! 

Přečteno 341x
Dvojitá porce zážitků? Předplatila si vstup do Národního divadla v Ostravě a vyhrála zájezd!26. 9. 2016

Dvojitá porce zážitků? Předplatila si vstup do Národního divadla v Ostravě a vyhrála zájezd!

Podívat se zadarmo do Gaudího fascinujícího města? Šanci měl každý, kdo si pořídil předplatné do Národního divadla moravskoslezského na právě odstartovanou sezonu 2016/17. A výhra padla opravdu do dobrých rukou. Paní Vlasta totiž nechyběla v hledišti ani jedinou sezonu, a to už od školních let. Vstříc zážitkům do španělské Barcelony se s námi vydá na jaře.

Přečteno 202x
Fotostory z Říma: Od Kolosea až na vrchol Vesuvu aneb prima zájezd s Pavlem a Barčou2. 9. 2016

Fotostory z Říma: Od Kolosea až na vrchol Vesuvu aneb prima zájezd s Pavlem a Barčou

Na co se můžete těšit na leteckých poznávacích zájezdech do Říma s Radynacestu.cz? Nebudeme vás nudit dlouhými popisy, podívejte se sami! Díky sérii fotografií přímo z výpravy, se stanete jedním z našich cestovatelů a zjistíte, jak vše probíhá od setkání na letišti až po rozloučení s italskou metropolí. Tak pojeďte, začínáme!

Přečteno 1094x
12...14