Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!14. 6. 2017

SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!

Chystáte se do zoo Lešná? Zaparkujte u Restaurace a penzionu Lešná a získejte šanci vyhrát zájezd do Dubaje pro dva v hodnotě krásně kulaťoučkých padesáti tisíc korun. Zážitek ze seznámení s faunou a florou vystřídá dobrá káva v krásné restauraci a nakonec třeba i cesta do Spojených arabských emirátů – ve dvou, s péčí Radynacestu.cz a úplně zadarmo!

Přečteno 514x
NOVINKA: Nejkrásnější bavorský zámek, největší jezero, kulturní Mnichov i emotivní Dachau 25. 5. 2017

NOVINKA: Nejkrásnější bavorský zámek, největší jezero, kulturní Mnichov i emotivní Dachau

Čistá příroda, hory, řeky, jezera, ale i pivo, klobásy a tradiční lidová architektura. Bavorsko má všechny atributy cíle opravdových cestovatelů. Staňte se jím i vy a poznejte, co největší spolková země Německa skrývá očím běžných turistů. S naším průvodcem Jiřím Tomanem, který má Německo jednoduše rád. Proč? 

Přečteno 855x
SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!22. 5. 2017

SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!

Co mají společného divadlo a cestování? Obojí je vášeň, ze které plynou nezapomenutelné zážitky. S předplatným do Národního divadla moravskoslezského v Ostravě teď máte šanci vyhrát letecký zájezd pro dva do historií prodchnutého Říma. A navíc vám dáme letní dávku inspirace na cestu. Jak, kdy a proč? Je to snadné! 

Přečteno 575x
NOVINKA: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!12. 5. 2017

NOVINKA: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!

Hrabě Drákula Brama Stokera, Plešatá zpěvačka Eugèna Ionesca, dadaismus milence Nataši Gollové, Tristana Tzary, červená, modrá a žlutá barva vlajky, Karpaty, východní blok, Balkán... A čím je Rumunsko pro Vás? Poznejte opomíjenou zemi jako skutečný cestovatel, prožijte mystický výlet do minulosti a objevte překvapivě moderní tvář současné Bukurešti. Země hraběte Drákuly z první ruky!

Přečteno 713x
NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí10. 5. 2017

NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí

Londýn ve světle vojenské historie, příběhů moci, síly a vynálezů? Pro všechny militantní milovníky poznávání, fanoušky válečné éry, ale i obdivovatele Londýna máme připravenu novinku nabitou zajímavostmi. Po stopách hrdinů i největších lumpů, bizarních rozhodnutí a velkých gest se vydáme již v říjnu s Magdou. 

Přečteno 843x
VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček8. 5. 2017

VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček

Poznala Evropu, Asii a Ameriku – a jak sama říká, odnikud se jí nechtělo zpět. Být průvodkyní pro ni znamená využít naplno příležitosti a cestovat po světě, ale zároveň trávit více času doma. Zdeňka Pošepná, průvodkyně Radynacestu.cz, vás vezme na procházku uličkami, o kterých tištěný bedekr nemá tušení, restauracemi, kam chodí jen místní, a zasvětí vás do souvislostí, které by vás nenapadlo hledat. Podívejte se na videomedailonek!

Přečteno 720x
FOTOREPORTÁŽ: Působivá Skandinávie aneb Jak jsem okusila polární mráz a projela Trolí stezkou!1. 5. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Působivá Skandinávie aneb Jak jsem okusila polární mráz a projela Trolí stezkou!

Přejete-li si být pravým cestovatelem, na vašem seznamu navštívených míst by rozhodně neměla chybět nádherná, divoká a nespoutaná Skandinávie. Já sama jsem se vydala otestovat naši „skandinávskou ochutnávku“ – zájezd po západní části Norska, kde nechyběla ani návštěva hlavního města Osla. Pojďte se tedy se mnou vydat po stopách našeho norského dobrodružství v autentické fotoreportáži!

Přečteno 1127x
NOVINKA: Kde načerpáte typickou atmosféru francouzského venkova? Savoir vivre – Alsasko!28. 4. 2017

NOVINKA: Kde načerpáte typickou atmosféru francouzského venkova? Savoir vivre – Alsasko!

Nádherné přírodní scenérie, hrady a pevnosti na svazích kopců. Fascinující města, jejichž architektura je tou nejlepší kombinací německých a francouzských tradic – malebné uličky, barevné domky a jedny z nejkrásnějších vánočních trhů ve Francii. A pak také lahodné víno a gastronomie plná lokálních dobrot... Kde jsme? Přeci v Alsasku! Ochutnejte naši novinku plnou zážitků.

Přečteno 2346x
NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo 24. 4. 2017

NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo

Nevadí vám cesta autobusem a hledáte možnost, jak za slušný peníz vidět opravdovou cestovatelskou chuťovku? Přidáte-li k tomu zájem o historii, svěží horský vzduch, Mozarta a pohled na vodopády z hladiny jezera, pak se vám naše srpnová novinka bude jistě zamlouvat. To nejlepší ze Salzburgu, Orlí hnízdo a průzračná jezera Königssee a Obersee čekají na vaši návštěvu. 

Přečteno 2102x
NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!17. 4. 2017

NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!

Více severských zážitků a poznávání během jediného zájezdu? Našli jsme způsob, jak toho docílit – kombinované zájezdy do Skandinávie. Letecky tam i zpět a na místě pak naším pohodlným busem. Nechte se provést zkušeným průvodcem nezapomenutelnými rybářskými vesničkami, unikátními skanzeny, po druhém největším mostě světa a kolem dechberoucích fjordů. 

Přečteno 1768x
12...16