Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

SOUTĚŽ: Známe vítěze zájezdu do Říma! Kdo si bude užívat kultury v NDM i v Itálii? 25. 9. 2017

SOUTĚŽ: Známe vítěze zájezdu do Říma! Kdo si bude užívat kultury v NDM i v Itálii?

Odměňovali jsme a jak jinak než se vší parádou. V rámci galavečera v Divadle Antonína Dvořáka proběhla ukázka novinek i stávajících děl z repertoáru divadla, ale i jedna napínavá losovačka v režii Martina Šimka, majitele CK Radynacestu.cz. Se synem Henrykem rozsvítili sál, když z jednoho z předplatitelů udělali výherce leteckého zájezdu do věčného města, Říma, pro dvě osoby. A kdo byl oním šťastlivcem?

Přečteno 210x
NOVINKA: Čína - fascinující svět odlišností s průvodcem, který rozumí jemu i vám22. 9. 2017

NOVINKA: Čína - fascinující svět odlišností s průvodcem, který rozumí jemu i vám

Ve světě ji proslavila kuchyně, která se rozšířila na každý kontinent. Čínské čtvrti jsou součástí evropských metropolí, navíc Číňané stojí také za nejmodernějšími dopravními i stavebními projekty. Země duchovních tradic, nedostižného pokroku a zcela odlišné kultury je lákadlem pro opravdové cestovatele. Pojeďte s námi objevovat nejlidnatější zemi světa s průvodcem, který je ve fascinující kultuře odlišností jako doma.

 

Přečteno 249x
FOTOREPORTÁŽ: Petrohrad aneb krása sevřená okovy moci konečně zblízka18. 9. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Petrohrad aneb krása sevřená okovy moci konečně zblízka

V červnu jsme se rozhodli otestovat jeden z našich nejoblíbenějších zájezdů vůbec - zájezd do ruského Petrohradu. Je to letadlem jen dvě hodinky z Prahy, takže jsme se ani nenadáli a už jsme přistávali na letišti Pulkovo. Prošli jsme povinnou celní kontrolou, vyzvedli zavazadla a vyrazili na hotel. Naše ruské dobrodružství mohlo začít. A takhle jsme jej zachytili na autentických fotografiích. Lákalo by i vás? 

 

Přečteno 400x
NOVINKA: Bulharsko pro cestovatele aneb suchou nohou za královnou měst Sofií11. 9. 2017

NOVINKA: Bulharsko pro cestovatele aneb suchou nohou za královnou měst Sofií

Evropa i orient v kuchyni a navíc za hubičku. Všudypřítomná vůně plátků růže, hlavní město s překvapivě vysokým počtem kavárniček a barů. Příroda, která sice neláme rekordy, zato je silná na všech stranách. Pláže, hory, vodní plochy a samozřejmě moře. Kdo tohle má? Naše novinka - Bulharsko!

 

Přečteno 248x
FOTOREPORTÁŽ: Srí Lanka očima cestovatelů aneb Proč se vám do srdce vryje lví silou31. 8. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Srí Lanka očima cestovatelů aneb Proč se vám do srdce vryje lví silou

Každá země vypráví příběhy, jen je třeba je pozorně poslouchat a taky fotit a fotit, aby ty příběhy časem neztratily pointu. Srí Lanka není v naší nabídce dlouho, ale zabydlela se v srdcích našich cestovatelů velmi rychle, stejně jako kdysi okouzlila průvodkyni Janu Dyršmídovou, která pro vás zachytila nejzajímavější momenty zájezdu To nejlepší ze Srí Lanky.

Přečteno 710x
NOVINKA: Pohádková zima? Pojeďte s námi do říše divů uprostřed Londýna!24. 8. 2017

NOVINKA: Pohádková zima? Pojeďte s námi do říše divů uprostřed Londýna!

Víte, jak vypadá říše divů? Zamyslete se, zasněte se… a zabalte si! Z mlžného snu vás přeneseme do reálného Londýna, ale podivovat se budete každopádně – nad krásou svátečně vyzdobené metropole, největším vánočním trhem ve městě, výhledem z obřího ruského kola nebo nepřebernou nabídkou obchodů na Oxford Street. Zažijte atmosféru adventu v Londýně na vlastní kůži.

Přečteno 311x
NOVINKA: Ochutnejte tradici – Štrasburk, Colmar a jedny z nejstarších vánočních trhů v Evropě!18. 8. 2017

NOVINKA: Ochutnejte tradici – Štrasburk, Colmar a jedny z nejstarších vánočních trhů v Evropě!

Jsou města, o kterých se o Vánocích hodně mluví a rozhodně stojí za návštěvu. Pak jsou ta, o kterých se hodně mluví, ale v podstatě tam není moc k vidění. A nakonec jsou taková, o kterých vám povíme jenom my – a navíc vám ukážeme, proč si splnit jedno velké přání ještě předtím, než odešlete dopis Ježíškovi. Prožijte advent ve Štrasburku, Colmaru a Baden-Badenu!

Přečteno 667x
FOTOREPORTÁŽ: Nádech – výdech – Švýcarsko! aneb Proč jsme z něj byli úplně paf2. 8. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Nádech – výdech – Švýcarsko! aneb Proč jsme z něj byli úplně paf

Na konci května jsme s autobusem Radynacestu.cz a průvodkyní Katkou vyrazili poznávat malebná města a fantastickou přírodu do Švýcarska. Museli jsme totiž otestovat jeden z nejoblíbenějších zájezdů z naší nabídky. A jak to dopadlo? Počasí nám opravdu přálo, slunce svítilo a teploty byly chvílemi dost vysoké… Sníh na vrcholcích hor nás ale rychle zchladil. Ale ty výhledy! Podívejte se sami.

Přečteno 1181x
FOTOREPORTÁŽ: Amsterdam – květinové korzo, sýry a vůně tulipánů na vlastní nos28. 7. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Amsterdam – květinové korzo, sýry a vůně tulipánů na vlastní nos

Když se řekne největší květinová slavnost v Evropě, pak máme na mysli jediné – Květinové korzo v holandském městečku Lisse. A co že to je? Průvod alegorických vozů bohatě zdobených květy tulipánů, hyacintů a modřenců – a vyvrcholení úžasné přehlídky květin v zahradě Keukenhof. To vše v zemi větrných mlýnů, aromatických sýrů a příjemné přímořské atmosféry... Na vlastní oči i nos se zájezdem Holandsko + Květinové korzo, kde jsme pro vás pořídili autentické fotografie. Tady jsou!

Přečteno 1227x
NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!3. 7. 2017

NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!

Na druhé straně zeměkoule existuje snový svět, který znáte z Pána prstenů nebo trilogie Hobit. Země, nad kterou se vznáší bílá oblaka, voda padá z obdivuhodných výšin a původní obyvatelé dodnes tančí slavný válečný tanec haka. Poznejte Nový Zéland s průvodcem, který si tuto zemi zamiloval, a prožijte i vy lásku na první pohled. Již v listopadu s námi!

Přečteno 759x
12...17