Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: K jezeru zážitků na Bajkal, krajinou nevšednosti Transsibiřskou magistrálou a zpět!19. 2. 2018

NOVINKA: K jezeru zážitků na Bajkal, krajinou nevšednosti Transsibiřskou magistrálou a zpět!

Napadlo vás někdy vzít rodinu a vyrazit vstříc zážitkům napříč Evropou jen tak vlakem, ale nikdy jste k tomu nesebrali odvahu? S námi se bát nemusíte! A když vlakem, tak legendární Transsibiřskou magistrálou! Ovšem se vším pohodlím a v bezpečí. Do Ruska i zpět letadlem, hlavy složíme v krásném hotelu a odpočineme si na břehu legendárního jezera Bajkal.

Přečteno 1031x
NOVINKA: Objevte rajskou Sicílii, gurmánskou Neapol, nevyhaslou sopku Etnu a ostrov sladké zahálky12. 2. 2018

NOVINKA: Objevte rajskou Sicílii, gurmánskou Neapol, nevyhaslou sopku Etnu a ostrov sladké zahálky

Malý ráj na zemi s velmi bohatou minulostí plný fascinujících kontrastů, okouzlujících scenérií, srdečných lidí, pohody… Takhle naše průvodkyně Barča popisuje Sicílii, kam jsme po vás připravili nový zájezd plný zážitků. Budete objevovat zdejší památky, skrytá místa a reálie, nevynecháte koupání a odpočinek na pláži, a samozřejmě budete i ochutnávat. Co? Přece skvělou sicilskou gastronomii, bez které by to prostě nebylo ono!

Přečteno 392x
FOTOREPORTÁŽ: Slovinsko autenticky se skvělou partou cestovatelů – to chcete zažít!5. 2. 2018

FOTOREPORTÁŽ: Slovinsko autenticky se skvělou partou cestovatelů – to chcete zažít!

Všechno to začalo na hranici s Itálií, kam jsme ráno přijeli ke dvěma nádherným jezerům – Hornímu a Dolnímu. Den jsme odstartovali příjemnou procházkou okolo nich. Voda byla tak čistá, že jsme v ní mohli pozorovat pstruhy. Slovinsko nás pak přivítalo s otevřenou náručí a nebem bez mráčků. Tak jak se na tuhle sympatickou zemi plnou nedotčené přírody sluší. A co bylo dál? Mrkněte na fotografie!

Přečteno 1177x
NOVINKA: Koktejl úchvatných památek v Soluni, koupání na Chalkidiki a tajuplné útočiště mnichů2. 2. 2018

NOVINKA: Koktejl úchvatných památek v Soluni, koupání na Chalkidiki a tajuplné útočiště mnichů

Toužíte-li poznat místo, kde se potkává hned několik kultur, stavebních slohů i kuchyní s řeckou pohostinností, přívětivým počasím a přírodními skvosty, pak se s námi vypravte do Soluně. Město, které od této chvíle bude mít místo nejen ve vašich fotoalbech, ale především v srdci, je řeckou perlou, kterou stojí za to prožít se vším všudy. Proč? 

Přečteno 326x
NOVINKA: Finsko versus Rusko – výjimečná kombinace pro vášnivé cestovatele. Ochutnejte!29. 1. 2018

NOVINKA: Finsko versus Rusko – výjimečná kombinace pro vášnivé cestovatele. Ochutnejte!

Rusko je oříšek, nebo spíš pořádný ořech, a objevovat jej bez průvodce je, jako když nemáte po ruce louskáček. Pojďte s námi pod povrch a poznejte ty největší zajímavosti Petrohradu... a Helsinek! V  rámci jedinečně nakombinovaného zájezdu totiž budete moci obdivovat pevnost Suomenlinna, olympijský stadion i helsinské trhy a dech se vám zatají při otevírání mostů nad Něvou nebo při procházce v Petrodvorcích. Finsko-ruský speciál právě teď podáváme jen u nás!

Přečteno 484x
NOVINKA: Vydejte se do Drážďan a za obří kamélií na romantický zámek v Německu15. 1. 2018

NOVINKA: Vydejte se do Drážďan a za obří kamélií na romantický zámek v Německu

Milovníci květin jistě zpozorní, když zaslechnou jméno kamélie. Jedná se totiž o jednu z nejkrásnějších pokojových rostlin. Své o tom vědí na zámku Pillnitz v Německu, kde každý rok v dubnu rozkvétá jedna z nejstarších kamélií v Evropě. Obrovský keř s průměrem téměř 11 metrů a výškou 9 metrů určitě stojí za podívanou. A my vám ji teď nabízíme spolu s osvědčeným cílem našich cestovatelů – Drážďanami. 

Přečteno 311x
NOVINKA: S dětmi do Vídně? Výprava za dobrodružstvím, poučením, pandou a spoustou zábavy!8. 1. 2018

NOVINKA: S dětmi do Vídně? Výprava za dobrodružstvím, poučením, pandou a spoustou zábavy!

Svézt se na obřím ruském kole, ochutnat legendární Sachrův dort, vidět na vlastní oči vzácné pandy velké, omrknout, jak se vyrábí čokoláda, podívat se do světa motýlů a odhalit tajemství slavného města a jeho obyvatel. Tomu říkáme dobrodružství! Zažijte ho se svými dětmi a vydejte se bádat, bavit se a cestovat společně. Třídenní zájezd do Vídně pro rodiče a děti je konečně tady!

Přečteno 598x
NOVINKA: Objevte nevšední spojení přírody a vznešeného města – Petrohrad + Karélie s ostrovem Kiži!5. 1. 2018

NOVINKA: Objevte nevšední spojení přírody a vznešeného města – Petrohrad + Karélie s ostrovem Kiži!

Psal o něm už Tolstoj, proháněl se jím agent 007 v bondovce Zlaté oko a naše specialistka Radka Hájková si na něm dala opravdu záležet – Petrohrad. Společně s průvodcem Ondřejem Vokatým pro vás připravili zájezd do ruské metropole v kombinaci s novou destinací, jaká tady ještě nebyla. Čeká vás slavná Ermitáž, Jantarová komnata, muzeum šperků, ale i výlet do další části Ruské federace, do Karélie a na ostrov Kiži, kde se zastavil čas. Zkrátka dobrodružství, které je běžným turistům zapovězeno...

Přečteno 496x
ROZHOVOR: Jana Dostálová, specialistka na dětské zájezdy, nejen o tajuplné cestě z deníku...29. 12. 2017

ROZHOVOR: Jana Dostálová, specialistka na dětské zájezdy, nejen o tajuplné cestě z deníku...

Dětské zájezdy Radynacestu dostanou od nového roku nový kabát. Dobrodružný, tajuplný a samozřejmě ještě lepší.  Kolegyně Jany Dostálové, která vystudovala obor Animace v cestovním ruchu a má tak k přípravě dětských programů a zábavy pro nejmenší cestovatele velice blízko, jsme se proto zeptali na podrobnosti. A co nám prozradila? 

Přečteno 1116x
FOTOREPORTÁŽ: Bosou nohou v písečných dunách aneb Autenticky za krásami Pobaltí8. 12. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Bosou nohou v písečných dunách aneb Autenticky za krásami Pobaltí

Myslíte si, že Pobaltí nemá cestovatelům co nabídnout? Nenapadlo by vás, že by se dovolená tady mohla líbit i dětem? A už vůbec byste neřekli, že se v Pobaltí bosou nohou projdete po písečných dunách na pobřeží moře? Silvie Grygarčíková, vaše poradkyně k zájezdům, nafotila fotografie přímo z jednoho z našich zájezdů a přidala komentář, který vás přesvědčí o opaku...

Přečteno 506x
12...19

Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.