Zájezdy pro cestovatele

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Zájezdy pro cestovatele

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: To nejlepší z jihozápadní Anglie - víme kam, víme proč a hlavně s kým!10. 2. 2017

NOVINKA: To nejlepší z jihozápadní Anglie - víme kam, víme proč a hlavně s kým!

Stanout na nejzápadnějším cípu Evropy, projet se lodí v Portsmouthu, na vlastní oči spatřit bájné Stonehenge a nakouknout do soukromí královně Alžbětě v majestátním Londýně. Anglie divoká i akurátní, v moci svéhlavé přírody i nejlepších architektů. Zažijte ji v celé její kráse a poznejte všechny stránky hrdé země s novým zájezdem, u kterého už při čtení programu budete mít chuť cestovat...

Přečteno 965x
Fotostory z Normandie: silný příběh o leknínech, partičce šachu, velké bitvě a pikniku na útesech 30. 1. 2017

Fotostory z Normandie: silný příběh o leknínech, partičce šachu, velké bitvě a pikniku na útesech

Fotografie jsou otiskem duše. A protože duši nemají jen lidé, ale i místa, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější snímky, které jsme pořídili přímo na našem zájezdu do Normandie. Autentické obrázky z malebného koutu Francie s bohatou historií vám jistě řeknou víc než dlouhý popis v katalogu... Toho se u nás nedočkáte. Realita je zkrátka mnohem lepší!

Přečteno 2145x
NOVINKA: Odhalte všechny trumfy Slovinska - vodopády, jeskyně i hrady16. 1. 2017

NOVINKA: Odhalte všechny trumfy Slovinska - vodopády, jeskyně i hrady

Soutěska Vintgar, jezero Bohinj, vodopád Savica, Postojnské jeskyně, Predjamský hrad… Máme pokračovat? Sepište svůj vlastní cestovatelský příběh a objevte spolu s námi to nejlepší ze Slovinska. Ukážeme vám místa, o kterých v bedekrech nenajdete ani zmínku, a chybět nebude ani romantika. Krása, se zkrátka musí prožít. 

Přečteno 1092x
NOVINKA: Normandie a Bretaň pro cestovatele - dopřejte si zážitky ve francouzském stylu!9. 1. 2017

NOVINKA: Normandie a Bretaň pro cestovatele - dopřejte si zážitky ve francouzském stylu!

Do nového roku jsme vstoupili s novinkami, stálicemi i srdcovkami. Jezdíme dál, trávíme ve světě více času, a tak pro vás nemáme nic menšího, než velký okruh Normandií a Bretaní! Nezapomínáme ale, že krása je v maličkostech. Proto vás vezmeme do malebné vesničky Giverny, přímořské perličky Étretat a nemineme ani slavnou pláž Omaha. 

Přečteno 1155x
Thajsko: Usmívejte se po celý rok. Známe důvod – do země úsměvů nově s námi!16. 12. 2016

Thajsko: Usmívejte se po celý rok. Známe důvod – do země úsměvů nově s námi!

Thajský box, thajské masáže, thajské jídlo...  a co ještě? Pulzující Bangkok s tisíci Asijci na malých motorkách, chrámy zasvěcené Buddhovi na každém rohu i skále a národní parky se zvířaty, které u nás potkáte jen v ZOO. To, co vás ale na Thajsku dostane nejvíc, je mystická atmosféra, vřelost a úsměvy od rána až do noci. Pojeďte to prožít s námi!

Přečteno 592x
Novinka: Francouzský šarm, americká drzost a kanadská inteligence v jediném zájezdu 9. 12. 2016

Novinka: Francouzský šarm, americká drzost a kanadská inteligence v jediném zájezdu

Prohlédnout si Montreal z největšího kostela v Kanadě, projít se k vodopádům o třicet metrů vyšším, než jsou slavné Niagáry, ujít Historickou míli v Ottawě a skleněným výtahem vystoupat na nejvyšší budovu CN Tower v Torontu. Máme co dělat. Půjdete do toho s námi? Nové zájezdy do Kanady jsou již v prodeji! Pořiďte si prima zážitky…

Přečteno 661x
Plážová exotika na Bali: Poznejte kousek sopečného ráje s chrámovým duchem21. 11. 2016

Plážová exotika na Bali: Poznejte kousek sopečného ráje s chrámovým duchem

Představujeme vám další exotickou novinku pro náročné cestovatele! Bali, země s jedinečnými přírodními scenériemi, činnými sopkami, průzračnými jezery, rýžovými poli a luxusními plážemi, je perlou Indonésie a příslibem nezapomenutelných zážitků. Pojeďte si pro ně s námi!

Přečteno 368x
Island, země kontrastů: Oheň, voda, led... roztajte nad jeho krásami na spoustu let7. 11. 2016

Island, země kontrastů: Oheň, voda, led... roztajte nad jeho krásami na spoustu let

Jak si představujete Island? Země zalitá v ledu a přikrytá mlžným oparem? Možná vás to překvapí, ale na jednom z nejméně obydlených míst planety, je pořádně horko a živo. A navíc je neustále v pohybu! Popusťte uzdu fantazii a vydejte se s námi objevovat dramatické krásy Islandu od vřelých pramenů a gejzírů, až po stále činné sopky, vodopády a ledovcové laguny. 

Přečteno 456x
Odemkněte s námi tajnou komnatu Evropy – Pobaltí: Proti proudu za novými zážitky 24. 10. 2016

Odemkněte s námi tajnou komnatu Evropy – Pobaltí: Proti proudu za novými zážitky

Kurská kosa, Klaipéda, Nida, Kaunas… Jsou pro vás tato jména jen vybledlou vzpomínkou z hodin zeměpisu? Pojeďte s námi zažít Pobaltí, osvěžit si paměť a vydat se tak trochu proti hlavnímu turistickému proudu. S průvodcem, který vás zasvětí do tajů netušených krás Litvy, Lotyšska či Estonska jako nikdo jiný.

Přečteno 288x
Rozkvetlé Japonsko: Poleťte s námi za životními zážitky do Asie. Poznejte Tokio i horu Fudži! 7. 10. 2016

Rozkvetlé Japonsko: Poleťte s námi za životními zážitky do Asie. Poznejte Tokio i horu Fudži!

Dopřejte si opravdu životní zážitek a poznejte s námi exotický květ Asie! Japonsko, země plná zajímavostí, na jaře rozkvétá festivalem a otevírá své tradiční chrámy, kláštery a kuchyni plnou nevšedních chutí evropským návštěvníkům. Kjóto, Ósaka, Tokio, Hirošima nebo hora Fudži. Překročte hranice poznání a objevte krásu míst, která jste dosud znali jen z dokumentů.

Přečteno 327x
12...14