Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

Videomedailonek Míši Smékalové: Když máte cestování v povaze, Řecko v srdci a vzdělání je motor24. 3. 2017

Videomedailonek Míši Smékalové: Když máte cestování v povaze, Řecko v srdci a vzdělání je motor

Řecko zná od historie, přes vývoj jazyka až po místní zvyky. Má tady spustu kamarádů a jakmile vystoupí z letadla a nadechne se, cítí, že je doma. Naše průvodkyně Míša Smékalová k Řecku přirostla, stejně jako k CK Radynacestu.cz, kde se s ní můžete potkávát už šest let. Podívejte se na videomedailonek naši světaznalé expertky Míši a nahlédněte do zákulisí zájezdů, na kterých se na vás i letos těší!

Přečteno 2324x
NOVINKA: Za legendárními Brouky, fotbalem i uměním do Liverpoolu!20. 3. 2017

NOVINKA: Za legendárními Brouky, fotbalem i uměním do Liverpoolu!

Londýn jste už viděli a Stonehenge vás neláká? Cuká to s vámi, když slyšíte melodii skladeb Yesterday, Hey Jude nebo Help!? Pusťte si Johna, Paula, George a Ringa do bytu a začněte balit! Vyrážíme za hvězdami hitparád šedesátých a sedmdesátých let. Dopřejte si seznámení s městem, které dalo světu legednu zvanou Beatles, ale i fotbalový klub Liverpool nebo výborné skopové.

Přečteno 747x
NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo v srdci hor13. 3. 2017

NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo v srdci hor

Nevadí vám cesta autobusem a hledáte možnost, jak za slušný peníz vidět opravdovou cestovatelskou chuťovku? Přidáte-li k tomu zájem o historii, svěží horský vzduch, Mozarta a pohled na vodopády z hladiny jezera, pak se vám naše srpnová novinka bude jistě zamlouvat. To nejlepší ze Salzburgu, Orlí hnízdo a průzračná jezera Königssee a Obersee čekají na vaši návštěvu. 

Přečteno 1820x
Videomedailonek Hanky Suchánkové: Seznamte se s průvodkyní i s důvody, proč poznávat svět s námi!10. 3. 2017

Videomedailonek Hanky Suchánkové: Seznamte se s průvodkyní i s důvody, proč poznávat svět s námi!

Do vln Niagáry, hledí tulák starý... Cítit se jako u táboráku se skvělou partou přátel, a přitom být tisíce kilometrů daleko? To se vám podaří jedině s Hankou Suchánkovou, naší zkušenou průvodkyní, milovnicí cestování a nových výzev. Kam se s ní můžete vypravit a proč pro vás cestování s Hankou bude nevšedním zážitkem, prozradí její nový videomedailonek. Podívejte se!

Přečteno 1190x
Fotoreportáž průvodkyně Magdy: Miami, to je adrenalinová jízda splněnými sny aneb Autenticky z USA!22. 2. 2017

Fotoreportáž průvodkyně Magdy: Miami, to je adrenalinová jízda splněnými sny aneb Autenticky z USA!

Ne všechny fotografie, které naše průvodkyně Magda Jurczygová pořídila na zájezdu do Miami, jsou dokonalé, ale zážitky, které si naši cestovatelé odvezli, ty ano! Zmapovala pro vás zájezd pěkně krok a za krokem a z každého jednoho snímku můžete cítit čirou radost. Aligátor v náruči, hlavou dolů na obří horské dráze nebo jízda mokřady na vznášedle? To je jen malý výčet radostí... Usmívejte se, jedeme na Miami! 

Přečteno 1138x
NOVINKA: To nejlepší z jihozápadní Anglie - víme kam, víme proč a hlavně s kým!10. 2. 2017

NOVINKA: To nejlepší z jihozápadní Anglie - víme kam, víme proč a hlavně s kým!

Stanout na nejzápadnějším cípu Evropy, projet se lodí v Portsmouthu, na vlastní oči spatřit bájné Stonehenge a nakouknout do soukromí královně Alžbětě v majestátním Londýně. Anglie divoká i akurátní, v moci svéhlavé přírody i nejlepších architektů. Zažijte ji v celé její kráse a poznejte všechny stránky hrdé země s novým zájezdem, u kterého už při čtení programu budete mít chuť cestovat...

Přečteno 1821x
Fotostory z Normandie: silný příběh o leknínech, partičce šachu, velké bitvě a pikniku na útesech 30. 1. 2017

Fotostory z Normandie: silný příběh o leknínech, partičce šachu, velké bitvě a pikniku na útesech

Fotografie jsou otiskem duše. A protože duši nemají jen lidé, ale i místa, vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější snímky, které jsme pořídili přímo na našem zájezdu do Normandie. Autentické obrázky z malebného koutu Francie s bohatou historií vám jistě řeknou víc než dlouhý popis v katalogu... Toho se u nás nedočkáte. Realita je zkrátka mnohem lepší!

Přečteno 2317x
NOVINKA: Odhalte všechny trumfy Slovinska - vodopády, jeskyně i hrady16. 1. 2017

NOVINKA: Odhalte všechny trumfy Slovinska - vodopády, jeskyně i hrady

Soutěska Vintgar, jezero Bohinj, vodopád Savica, Postojnské jeskyně, Predjamský hrad… Máme pokračovat? Sepište svůj vlastní cestovatelský příběh a objevte spolu s námi to nejlepší ze Slovinska. Ukážeme vám místa, o kterých v bedekrech nenajdete ani zmínku, a chybět nebude ani romantika. Krása, se zkrátka musí prožít. 

Přečteno 1127x
NOVINKA: Normandie a Bretaň pro cestovatele - dopřejte si zážitky ve francouzském stylu!9. 1. 2017

NOVINKA: Normandie a Bretaň pro cestovatele - dopřejte si zážitky ve francouzském stylu!

Do nového roku jsme vstoupili s novinkami, stálicemi i srdcovkami. Jezdíme dál, trávíme ve světě více času, a tak pro vás nemáme nic menšího, než velký okruh Normandií a Bretaní! Nezapomínáme ale, že krása je v maličkostech. Proto vás vezmeme do malebné vesničky Giverny, přímořské perličky Étretat a nemineme ani slavnou pláž Omaha. 

Přečteno 1189x
Thajsko: Usmívejte se po celý rok. Známe důvod – do země úsměvů nově s námi!16. 12. 2016

Thajsko: Usmívejte se po celý rok. Známe důvod – do země úsměvů nově s námi!

Thajský box, thajské masáže, thajské jídlo...  a co ještě? Pulzující Bangkok s tisíci Asijci na malých motorkách, chrámy zasvěcené Buddhovi na každém rohu i skále a národní parky se zvířaty, které u nás potkáte jen v ZOO. To, co vás ale na Thajsku dostane nejvíc, je mystická atmosféra, vřelost a úsměvy od rána až do noci. Pojeďte to prožít s námi!

Přečteno 640x
12...15