Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Lodivodem svých snů? Plavba Atlantikem a to nejlepší z ostrova Tenerife! 24. 11. 2017

NOVINKA: Lodivodem svých snů? Plavba Atlantikem a to nejlepší z ostrova Tenerife!

Kde mají sezonu v podstatě po celý rok, nádherné vulkanické pláže, vysoká pohoří, botanické zahrady, orchidária, městečka s kouzelnou přímořskou atmosférou a jedinečnou architekturou? Poznejte Tenerife s průvodkyní, která je na Kanárských ostrovech jako doma. Cítíte? To je vůně Atlantiku...

Přečteno 258x
FOTOREPORTÁŽ: Severní Polsko aneb Jak podmanivé je baltské pobřeží a města na břehu Visly10. 11. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Severní Polsko aneb Jak podmanivé je baltské pobřeží a města na břehu Visly

Přiznejme si upřímně, Polsko není u Čechů zrovna populární turistickou destinací. Je to snad tím, že v Polsku neočekáváme žádnou exotiku? Nebo se ještě pořád mnozí z nás dívají na severního souseda tak trochu skrz prsty? Těžko říct, každopádně naše společná cesta přesvědčila mnohé o tom, že Polsko je země plná překvapení... Tady je důkaz – fotoreportáž přímo ze zájezdu.

Přečteno 469x
NOVINKA: Madrid ve víru tance - poznejte Španělsko autenticky s průvodcem a expertkou na flamenco!6. 11. 2017

NOVINKA: Madrid ve víru tance - poznejte Španělsko autenticky s průvodcem a expertkou na flamenco!

Co je nejtypičtějším kulturním projevem Španělska? Odpověď je snadná - je to tanec jménem flamenco a Madrid s námi můžete poznat i skrze něj. S českou expertkou na tento vášnivý tanec a průvodkyní, která zná město jako své boty. Popusťe uzdu, odvažte se, staňte se na chvíli horkokrevnými Španěly a ochutnejte všechny krásy této šarmantní země. 

Přečteno 288x
NOVINKA: Z luxusních pláží v Miami přes filmový svět a aligátoří farmu až na Bahamy. To chcete!18. 10. 2017

NOVINKA: Z luxusních pláží v Miami přes filmový svět a aligátoří farmu až na Bahamy. To chcete!

Amerika je sen, Florida je zážitek a Bahamy jsou za odměnu. Pojeďte s námi poznávat jih USA a pochopíte, proč superlativy nešetříme. Těšit se můžete na zábavní parky, výlety lodí, koupání v průzračném moři, historii dobývání vesmíru i život místních. Zkrátka na surovou Ameriku s průvodkyní, která ji zná jako své boty. 

Přečteno 366x
NOVINKA: Někteří jsou z Marsu a jiní... Poznejte Ostrovy západních mužů a to nejlepší z Islandu!9. 10. 2017

NOVINKA: Někteří jsou z Marsu a jiní... Poznejte Ostrovy západních mužů a to nejlepší z Islandu!

Slibují vulkanické zážitky a vodopád čistých myšlenek. Zavedou vás na místa mrazivá i ohnivá. Nepřestanou vás udivovat ani bavit. Zveme vás do nádherně jiného světa - na Island a jeho originálně pojmenované Ostrovy západních mužů - v novém zájezdu. Zaleťte si s námi pro nezapomenutelné chvíle. Tak tedy v červnu na palubě!

Přečteno 384x
NOVINKA: Poznejte Bordeaux - region vyhlášené gastronomie a nejlepších francouzských vín 29. 9. 2017

NOVINKA: Poznejte Bordeaux - region vyhlášené gastronomie a nejlepších francouzských vín

Rádi poznáváte svět se sklenkou dobrého vína v ruce? Když navrch přidáme šarm francouzského regionu a znalosti naší průvodkyně, dává to dohromady neopakovatelný zážitek. Pojeďte si spolu s námi udělat obrázek o místu, které prý směle konkuruje Paříži a svým romantickým dojmem nezaostává ani za Provence. Představujeme vám region Bordeaux!

Přečteno 303x
SOUTĚŽ: Známe vítěze zájezdu do Říma! Kdo si bude užívat kultury v NDM i v Itálii? 25. 9. 2017

SOUTĚŽ: Známe vítěze zájezdu do Říma! Kdo si bude užívat kultury v NDM i v Itálii?

Odměňovali jsme a jak jinak než se vší parádou. V rámci galavečera v Divadle Antonína Dvořáka proběhla ukázka novinek i stávajících děl z repertoáru divadla, ale i jedna napínavá losovačka v režii Martina Šimka, majitele CK Radynacestu.cz. Se synem Henrykem rozsvítili sál, když z jednoho z předplatitelů udělali výherce leteckého zájezdu do věčného města, Říma, pro dvě osoby. A kdo byl oním šťastlivcem?

Přečteno 360x
NOVINKA: Čína - fascinující svět odlišností s průvodcem, který rozumí jemu i vám22. 9. 2017

NOVINKA: Čína - fascinující svět odlišností s průvodcem, který rozumí jemu i vám

Ve světě ji proslavila kuchyně, která se rozšířila na každý kontinent. Čínské čtvrti jsou součástí evropských metropolí, navíc Číňané stojí také za nejmodernějšími dopravními i stavebními projekty. Země duchovních tradic, nedostižného pokroku a zcela odlišné kultury je lákadlem pro opravdové cestovatele. Pojeďte s námi objevovat nejlidnatější zemi světa s průvodcem, který je ve fascinující kultuře odlišností jako doma.

 

Přečteno 326x
FOTOREPORTÁŽ: Petrohrad aneb krása sevřená okovy moci konečně zblízka18. 9. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Petrohrad aneb krása sevřená okovy moci konečně zblízka

V červnu jsme se rozhodli otestovat jeden z našich nejoblíbenějších zájezdů vůbec - zájezd do ruského Petrohradu. Je to letadlem jen dvě hodinky z Prahy, takže jsme se ani nenadáli a už jsme přistávali na letišti Pulkovo. Prošli jsme povinnou celní kontrolou, vyzvedli zavazadla a vyrazili na hotel. Naše ruské dobrodružství mohlo začít. A takhle jsme jej zachytili na autentických fotografiích. Lákalo by i vás? 

 

Přečteno 490x
NOVINKA: Bulharsko pro cestovatele aneb suchou nohou za královnou měst Sofií11. 9. 2017

NOVINKA: Bulharsko pro cestovatele aneb suchou nohou za královnou měst Sofií

Evropa i orient v kuchyni a navíc za hubičku. Všudypřítomná vůně plátků růže, hlavní město s překvapivě vysokým počtem kavárniček a barů. Příroda, která sice neláme rekordy, zato je silná na všech stranách. Pláže, hory, vodní plochy a samozřejmě moře. Kdo tohle má? Naše novinka - Bulharsko!

 

Přečteno 308x
12...18

Cestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.