Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!3. 7. 2017

NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!

Na druhé straně zeměkoule existuje snový svět, který znáte z Pána prstenů nebo trilogie Hobit. Země, nad kterou se vznáší bílá oblaka, voda padá z obdivuhodných výšin a původní obyvatelé dodnes tančí slavný válečný tanec haka. Poznejte Nový Zéland s průvodcem, který si tuto zemi zamiloval, a prožijte i vy lásku na první pohled. Již v listopadu s námi!

Přečteno 669x
SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!14. 6. 2017

SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!

Chystáte se do zoo Lešná? Zaparkujte u Restaurace a penzionu Lešná a získejte šanci vyhrát zájezd do Dubaje pro dva v hodnotě krásně kulaťoučkých padesáti tisíc korun. Zážitek ze seznámení s faunou a florou vystřídá dobrá káva v krásné restauraci a nakonec třeba i cesta do Spojených arabských emirátů – ve dvou, s péčí Radynacestu.cz a úplně zadarmo!

Přečteno 567x
FOTOREPORTÁŽ: S Bárou Klementovou v Japonsku aneb Vzpomínky na rozkvetlou horu Fudži8. 6. 2017

FOTOREPORTÁŽ: S Bárou Klementovou v Japonsku aneb Vzpomínky na rozkvetlou horu Fudži

V květnu jsme pořádali první zájezd do Japonska. Naše putování bylo spojeno s návštěvou květinového festivalu přímo pod posvátnou horou Fudži. Sešla se skvělá parta a všechny nás spojilo množství zážitků. Zájezdy do Japonska u nás najdete i v příští sezoně. Provázet je budu já, Barbora Klementová, nebo Vláďa Soukup. Na letošní cestě jsme se sešli oba, abychom pro vás zájezd vypilovali. Jak to probíhalo? 

Přečteno 1654x
NOVINKA: Nejkrásnější bavorský zámek, největší jezero, kulturní Mnichov i emotivní Dachau 25. 5. 2017

NOVINKA: Nejkrásnější bavorský zámek, největší jezero, kulturní Mnichov i emotivní Dachau

Čistá příroda, hory, řeky, jezera, ale i pivo, klobásy a tradiční lidová architektura. Bavorsko má všechny atributy cíle opravdových cestovatelů. Staňte se jím i vy a poznejte, co největší spolková země Německa skrývá očím běžných turistů. S naším průvodcem Jiřím Tomanem, který má Německo jednoduše rád. Proč? 

Přečteno 921x
SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!22. 5. 2017

SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!

Co mají společného divadlo a cestování? Obojí je vášeň, ze které plynou nezapomenutelné zážitky. S předplatným do Národního divadla moravskoslezského v Ostravě teď máte šanci vyhrát letecký zájezd pro dva do historií prodchnutého Říma. A navíc vám dáme letní dávku inspirace na cestu. Jak, kdy a proč? Je to snadné! 

Přečteno 606x
NOVINKA: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!12. 5. 2017

NOVINKA: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!

Hrabě Drákula Brama Stokera, Plešatá zpěvačka Eugèna Ionesca, dadaismus milence Nataši Gollové, Tristana Tzary, červená, modrá a žlutá barva vlajky, Karpaty, východní blok, Balkán... A čím je Rumunsko pro Vás? Poznejte opomíjenou zemi jako skutečný cestovatel, prožijte mystický výlet do minulosti a objevte překvapivě moderní tvář současné Bukurešti. Země hraběte Drákuly z první ruky!

Přečteno 750x
NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí10. 5. 2017

NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí

Londýn ve světle vojenské historie, příběhů moci, síly a vynálezů? Pro všechny militantní milovníky poznávání, fanoušky válečné éry, ale i obdivovatele Londýna máme připravenu novinku nabitou zajímavostmi. Po stopách hrdinů i největších lumpů, bizarních rozhodnutí a velkých gest se vydáme již v říjnu s Magdou. 

Přečteno 870x
VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček8. 5. 2017

VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček

Poznala Evropu, Asii a Ameriku – a jak sama říká, odnikud se jí nechtělo zpět. Být průvodkyní pro ni znamená využít naplno příležitosti a cestovat po světě, ale zároveň trávit více času doma. Zdeňka Pošepná, průvodkyně Radynacestu.cz, vás vezme na procházku uličkami, o kterých tištěný bedekr nemá tušení, restauracemi, kam chodí jen místní, a zasvětí vás do souvislostí, které by vás nenapadlo hledat. Podívejte se na videomedailonek!

Přečteno 747x
FOTOREPORTÁŽ: Působivá Skandinávie aneb Jak jsem okusila polární mráz a projela Trolí stezkou!1. 5. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Působivá Skandinávie aneb Jak jsem okusila polární mráz a projela Trolí stezkou!

Přejete-li si být pravým cestovatelem, na vašem seznamu navštívených míst by rozhodně neměla chybět nádherná, divoká a nespoutaná Skandinávie. Já sama jsem se vydala otestovat naši „skandinávskou ochutnávku“ – zájezd po západní části Norska, kde nechyběla ani návštěva hlavního města Osla. Pojďte se tedy se mnou vydat po stopách našeho norského dobrodružství v autentické fotoreportáži!

Přečteno 1566x
NOVINKA: Kde načerpáte typickou atmosféru francouzského venkova? Savoir vivre – Alsasko!28. 4. 2017

NOVINKA: Kde načerpáte typickou atmosféru francouzského venkova? Savoir vivre – Alsasko!

Nádherné přírodní scenérie, hrady a pevnosti na svazích kopců. Fascinující města, jejichž architektura je tou nejlepší kombinací německých a francouzských tradic – malebné uličky, barevné domky a jedny z nejkrásnějších vánočních trhů ve Francii. A pak také lahodné víno a gastronomie plná lokálních dobrot... Kde jsme? Přeci v Alsasku! Ochutnejte naši novinku plnou zážitků.

Přečteno 2372x
12...16