Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo v srdci hor24. 4. 2017

NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo v srdci hor

Nevadí vám cesta autobusem a hledáte možnost, jak za slušný peníz vidět opravdovou cestovatelskou chuťovku? Přidáte-li k tomu zájem o historii, svěží horský vzduch, Mozarta a pohled na vodopády z hladiny jezera, pak se vám naše srpnová novinka bude jistě zamlouvat. To nejlepší ze Salzburgu, Orlí hnízdo a průzračná jezera Königssee a Obersee čekají na vaši návštěvu. 

Přečteno 1932x
NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!17. 4. 2017

NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!

Více severských zážitků a poznávání během jediného zájezdu? Našli jsme způsob, jak toho docílit – kombinované zájezdy do Skandinávie. Letecky tam i zpět a na místě pak naším pohodlným busem. Nechte se provést zkušeným průvodcem nezapomenutelnými rybářskými vesničkami, unikátními skanzeny, po druhém největším mostě světa a kolem dechberoucích fjordů. 

Přečteno 1667x
Videomedailonek Antónia Nobreho: Když se jako cestovatel už narodíte a pak přijde životní výzva...10. 4. 2017

Videomedailonek Antónia Nobreho: Když se jako cestovatel už narodíte a pak přijde životní výzva...

Jako cestovatel se zřejmě už narodil. I díky tomu teď žije tři tisíce kilometrů od svého domova a režíruje a produkuje hudební klipy a dokumenty. Mimochodem, jak se vám líbí ty, které visí na našem Youtube kanálu? Pod mnohými z nich byste našli právě Antóniovo jméno. To, že dnes provází cestovatele CK Radynacestu.cz ve svém rodném městě Lisabonu, není až tak úplná náhoda...

Přečteno 767x
Fotoreportáž z Azurového pobřeží: Poznejte atmosféru našich zájezdů - údiv, spokojenost, nadšení!5. 4. 2017

Fotoreportáž z Azurového pobřeží: Poznejte atmosféru našich zájezdů - údiv, spokojenost, nadšení!

Nepřeprodáváme cizí zájezdy. Naši specialisté daná místa perfektně znají a vše si sami připravují. A když je potřeba něco doladit - ověříme, otestujeme a vyzkoušíme nejdříve za vás. Pojďte se s námi podívat na autentických fotografiích přímo z místa, jak jsme s naší specialistkou na Francii Karolínou Petrovou odzkoušely zájezd na Azurové pobřeží.

Přečteno 1035x
NOVINKA: Madeira a koupání na Porto Santo nebo plavba lodí? Dopřejte si exotické zážitky!3. 4. 2017

NOVINKA: Madeira a koupání na Porto Santo nebo plavba lodí? Dopřejte si exotické zážitky!

Věčně zelený ostrov Madeira s průvodkyní, která se vyzná, a romantickou plavbou po moři nebo koupáním na malebném ostrově Porto Santo? Dokonalá kombinace, zážitky bez starostí na všech frontách a spolehlivě jedna opravdu nezapomenutelná dovolená v exotice. Čím vás Madeira dostane, překvapí i potěší, a proč jsme si ji pro vás vlastně vyhlédli? 

Přečteno 1280x
Videomedailonek Pavla Volfa: osudové Benátky, věčná láska Řím a práce snů31. 3. 2017

Videomedailonek Pavla Volfa: osudové Benátky, věčná láska Řím a práce snů

Pavel Volf je vynikající průvodce a velký milovník pravé italské kávy. Nechybí mu nadšení, znalosti ani pokora. Specializuje se na Itálii, kde prožil třetinu svého života. Antika, baroko, vůně moře, zmatky, spousta lidí – to všechno na ní miluje. Kouzlo Itálie ale objevil nejen v Benátkách a věčném Římě. Provede vás utajenými krásami menších měst i zapadlými kouty na předměstí. Seznamte se!

Přečteno 1879x
Videomedailonek Míši Smékalové: Když máte cestování v povaze, Řecko v srdci a vzdělání je motor24. 3. 2017

Videomedailonek Míši Smékalové: Když máte cestování v povaze, Řecko v srdci a vzdělání je motor

Řecko zná od historie, přes vývoj jazyka až po místní zvyky. Má tady spustu kamarádů a jakmile vystoupí z letadla a nadechne se, cítí, že je doma. Naše průvodkyně Míša Smékalová k Řecku přirostla, stejně jako k CK Radynacestu.cz, kde se s ní můžete potkávát už šest let. Podívejte se na videomedailonek naši světaznalé expertky Míši a nahlédněte do zákulisí zájezdů, na kterých se na vás i letos těší!

Přečteno 2540x
NOVINKA: Za legendárními Brouky, fotbalem i uměním do Liverpoolu!20. 3. 2017

NOVINKA: Za legendárními Brouky, fotbalem i uměním do Liverpoolu!

Londýn jste už viděli a Stonehenge vás neláká? Cuká to s vámi, když slyšíte melodii skladeb Yesterday, Hey Jude nebo Help!? Pusťte si Johna, Paula, George a Ringa do bytu a začněte balit! Vyrážíme za hvězdami hitparád šedesátých a sedmdesátých let. Dopřejte si seznámení s městem, které dalo světu legednu zvanou Beatles, ale i fotbalový klub Liverpool nebo výborné skopové.

Přečteno 1164x
Videomedailonek Hanky Suchánkové: Seznamte se s průvodkyní i s důvody, proč poznávat svět s námi!10. 3. 2017

Videomedailonek Hanky Suchánkové: Seznamte se s průvodkyní i s důvody, proč poznávat svět s námi!

Do vln Niagáry, hledí tulák starý... Cítit se jako u táboráku se skvělou partou přátel, a přitom být tisíce kilometrů daleko? To se vám podaří jedině s Hankou Suchánkovou, naší zkušenou průvodkyní, milovnicí cestování a nových výzev. Kam se s ní můžete vypravit a proč pro vás cestování s Hankou bude nevšedním zážitkem, prozradí její nový videomedailonek. Podívejte se!

Přečteno 1212x
Fotoreportáž průvodkyně Magdy: Miami, to je adrenalinová jízda splněnými sny aneb Autenticky z USA!22. 2. 2017

Fotoreportáž průvodkyně Magdy: Miami, to je adrenalinová jízda splněnými sny aneb Autenticky z USA!

Ne všechny fotografie, které naše průvodkyně Magda Jurczygová pořídila na zájezdu do Miami, jsou dokonalé, ale zážitky, které si naši cestovatelé odvezli, ty ano! Zmapovala pro vás zájezd pěkně krok a za krokem a z každého jednoho snímku můžete cítit čirou radost. Aligátor v náruči, hlavou dolů na obří horské dráze nebo jízda mokřady na vznášedle? To je jen malý výčet radostí... Usmívejte se, jedeme na Miami! 

Přečteno 1234x
12...15