Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!22. 5. 2017

Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!

Co mají společného divadlo a cestování? Obojí je vášeň, ze které plynou nezapomenutelné zážitky. S předplatným do Národního divadla moravskoslezského v Ostravě teď máte šanci vyhrát letecký zájezd pro dva do historií prodchnutého Říma. A navíc vám dáme letní dávku inspirace na cestu. Jak, kdy a proč? Je to snadné! 

Přečteno 535x
Novinka: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!12. 5. 2017

Novinka: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!

Hrabě Drákula Brama Stokera, Plešatá zpěvačka Eugèna Ionesca, dadaismus milence Nataši Gollové, Tristana Tzary, červená, modrá a žlutá barva vlajky, Karpaty, východní blok, Balkán... A čím je Rumunsko pro Vás? Poznejte opomíjenou zemi jako skutečný cestovatel, prožijte mystický výlet do minulosti a objevte překvapivě moderní tvář současné Bukurešti. Země hraběte Drákuly z první ruky!

Přečteno 686x
NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí10. 5. 2017

NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí

Londýn ve světle vojenské historie, příběhů moci, síly a vynálezů? Pro všechny militantní milovníky poznávání, fanoušky válečné éry, ale i obdivovatele Londýna máme připravenu novinku nabitou zajímavostmi. Po stopách hrdinů i největších lumpů, bizarních rozhodnutí a velkých gest se vydáme již v říjnu s Magdou. 

Přečteno 809x
Videomedailonek Zdeňky Pošepné: cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček8. 5. 2017

Videomedailonek Zdeňky Pošepné: cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček

Poznala Evropu, Asii a Ameriku – a jak sama říká, odnikud se jí nechtělo zpět. Být průvodkyní pro ni znamená využít naplno příležitosti a cestovat po světě, ale zároveň trávit více času doma. Zdeňka Pošepná, průvodkyně Radynacestu.cz, vás vezme na procházku uličkami, o kterých tištěný bedekr nemá tušení, restauracemi, kam chodí jen místní, a zasvětí vás do souvislostí, které by vás nenapadlo hledat. Podívejte se na videomedailonek!

Přečteno 690x
Fotoreportáž ze zájezdu do Skandinávie aneb Jak jsem okusila polární mráz a projela Trolí stezkou!1. 5. 2017

Fotoreportáž ze zájezdu do Skandinávie aneb Jak jsem okusila polární mráz a projela Trolí stezkou!

Přejete-li si být pravým cestovatelem, na vašem seznamu navštívených míst by rozhodně neměla chybět nádherná, divoká a nespoutaná Skandinávie. Já sama jsem se vydala otestovat naši „skandinávskou ochutnávku“ – zájezd po západní části Norska, kde nechyběla ani návštěva hlavního města Osla. Pojďte se tedy se mnou vydat po stopách našeho norského dobrodružství v autentické fotoreportáži!

Přečteno 928x
Novinka: Kde načerpáte typickou atmosféru francouzského venkova? Savoir vivre – Alsasko!28. 4. 2017

Novinka: Kde načerpáte typickou atmosféru francouzského venkova? Savoir vivre – Alsasko!

Nádherné přírodní scenérie, hrady a pevnosti na svazích kopců. Fascinující města, jejichž architektura je tou nejlepší kombinací německých a francouzských tradic – malebné uličky, barevné domky a jedny z nejkrásnějších vánočních trhů ve Francii. A pak také lahodné víno a gastronomie plná lokálních dobrot... Kde jsme? Přeci v Alsasku! Ochutnejte naši novinku plnou zážitků.

Přečteno 2320x
NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo 24. 4. 2017

NOVINKA: Poznejte Mozartův Salzburg, jezero Königssee a Hitlerovo kontroverzní sídlo

Nevadí vám cesta autobusem a hledáte možnost, jak za slušný peníz vidět opravdovou cestovatelskou chuťovku? Přidáte-li k tomu zájem o historii, svěží horský vzduch, Mozarta a pohled na vodopády z hladiny jezera, pak se vám naše srpnová novinka bude jistě zamlouvat. To nejlepší ze Salzburgu, Orlí hnízdo a průzračná jezera Königssee a Obersee čekají na vaši návštěvu. 

Přečteno 2049x
NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!17. 4. 2017

NOVINKA: Dobrodružství na severu - poznejte to nejlepší ze skandinávského trojlístku!

Více severských zážitků a poznávání během jediného zájezdu? Našli jsme způsob, jak toho docílit – kombinované zájezdy do Skandinávie. Letecky tam i zpět a na místě pak naším pohodlným busem. Nechte se provést zkušeným průvodcem nezapomenutelnými rybářskými vesničkami, unikátními skanzeny, po druhém největším mostě světa a kolem dechberoucích fjordů. 

Přečteno 1723x
Videomedailonek Antónia Nobreho: Když se jako cestovatel už narodíte a pak přijde životní výzva...10. 4. 2017

Videomedailonek Antónia Nobreho: Když se jako cestovatel už narodíte a pak přijde životní výzva...

Jako cestovatel se zřejmě už narodil. I díky tomu teď žije tři tisíce kilometrů od svého domova a režíruje a produkuje hudební klipy a dokumenty. Mimochodem, jak se vám líbí ty, které visí na našem Youtube kanálu? Pod mnohými z nich byste našli právě Antóniovo jméno. To, že dnes provází cestovatele CK Radynacestu.cz ve svém rodném městě Lisabonu, není až tak úplná náhoda...

Přečteno 826x
Fotoreportáž z Azurového pobřeží: Poznejte atmosféru našich zájezdů - údiv, spokojenost, nadšení!5. 4. 2017

Fotoreportáž z Azurového pobřeží: Poznejte atmosféru našich zájezdů - údiv, spokojenost, nadšení!

Nepřeprodáváme cizí zájezdy. Naši specialisté daná místa perfektně znají a vše si sami připravují. A když je potřeba něco doladit - ověříme, otestujeme a vyzkoušíme nejdříve za vás. Pojďte se s námi podívat na autentických fotografiích přímo z místa, jak jsme s naší specialistkou na Francii Karolínou Petrovou odzkoušely zájezd na Azurové pobřeží.

Přečteno 2030x
12...16