Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Blog ze zákulisí

FOTOREPORTÁŽ: Nádech – výdech – Švýcarsko! aneb Proč jsme z něj byli úplně paf2. 8. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Nádech – výdech – Švýcarsko! aneb Proč jsme z něj byli úplně paf

Na konci května jsme s autobusem Radynacestu.cz a průvodkyní Katkou vyrazili poznávat malebná města a fantastickou přírodu do Švýcarska. Museli jsme totiž otestovat jeden z nejoblíbenějších zájezdů z naší nabídky. A jak to dopadlo? Počasí nám opravdu přálo, slunce svítilo a teploty byly chvílemi dost vysoké… Sníh na vrcholcích hor nás ale rychle zchladil. Ale ty výhledy! Podívejte se sami.

Přečteno 1011x
FOTOREPORTÁŽ: Amsterdam – květinové korzo, sýry a vůně tulipánů na vlastní nos28. 7. 2017

FOTOREPORTÁŽ: Amsterdam – květinové korzo, sýry a vůně tulipánů na vlastní nos

Když se řekne největší květinová slavnost v Evropě, pak máme na mysli jediné – Květinové korzo v holandském městečku Lisse. A co že to je? Průvod alegorických vozů bohatě zdobených květy tulipánů, hyacintů a modřenců – a vyvrcholení úžasné přehlídky květin v zahradě Keukenhof. To vše v zemi větrných mlýnů, aromatických sýrů a příjemné přímořské atmosféry... Na vlastní oči i nos se zájezdem Holandsko + Květinové korzo, kde jsme pro vás pořídili autentické fotografie. Tady jsou!

Přečteno 1071x
NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!3. 7. 2017

NOVINKA: Za krajinou gejzírů, vodopádem zážitků a maorskou kulturou na Nový Zéland!

Na druhé straně zeměkoule existuje snový svět, který znáte z Pána prstenů nebo trilogie Hobit. Země, nad kterou se vznáší bílá oblaka, voda padá z obdivuhodných výšin a původní obyvatelé dodnes tančí slavný válečný tanec haka. Poznejte Nový Zéland s průvodcem, který si tuto zemi zamiloval, a prožijte i vy lásku na první pohled. Již v listopadu s námi!

Přečteno 713x
SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!14. 6. 2017

SOUTĚŽ: Zaparkujte u zoo Lešná a vyhrajte letecký zájezd do Dubaje pro dva!

Chystáte se do zoo Lešná? Zaparkujte u Restaurace a penzionu Lešná a získejte šanci vyhrát zájezd do Dubaje pro dva v hodnotě krásně kulaťoučkých padesáti tisíc korun. Zážitek ze seznámení s faunou a florou vystřídá dobrá káva v krásné restauraci a nakonec třeba i cesta do Spojených arabských emirátů – ve dvou, s péčí Radynacestu.cz a úplně zadarmo!

Přečteno 617x
FOTOREPORTÁŽ: S Bárou Klementovou v Japonsku aneb Vzpomínky na rozkvetlou horu Fudži8. 6. 2017

FOTOREPORTÁŽ: S Bárou Klementovou v Japonsku aneb Vzpomínky na rozkvetlou horu Fudži

V květnu jsme pořádali první zájezd do Japonska. Naše putování bylo spojeno s návštěvou květinového festivalu přímo pod posvátnou horou Fudži. Sešla se skvělá parta a všechny nás spojilo množství zážitků. Zájezdy do Japonska u nás najdete i v příští sezoně. Provázet je budu já, Barbora Klementová, nebo Vláďa Soukup. Na letošní cestě jsme se sešli oba, abychom pro vás zájezd vypilovali. Jak to probíhalo? 

Přečteno 1807x
NOVINKA: Nejkrásnější bavorský zámek, největší jezero, kulturní Mnichov i emotivní Dachau 25. 5. 2017

NOVINKA: Nejkrásnější bavorský zámek, největší jezero, kulturní Mnichov i emotivní Dachau

Čistá příroda, hory, řeky, jezera, ale i pivo, klobásy a tradiční lidová architektura. Bavorsko má všechny atributy cíle opravdových cestovatelů. Staňte se jím i vy a poznejte, co největší spolková země Německa skrývá očím běžných turistů. S naším průvodcem Jiřím Tomanem, který má Německo jednoduše rád. Proč? 

Přečteno 985x
SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!22. 5. 2017

SOUTĚŽ: Osvěžující zážitky po celý rok: předplaťte si vstup do divadla v Ostravě a vyhrajte zájezd!

Co mají společného divadlo a cestování? Obojí je vášeň, ze které plynou nezapomenutelné zážitky. S předplatným do Národního divadla moravskoslezského v Ostravě teď máte šanci vyhrát letecký zájezd pro dva do historií prodchnutého Říma. A navíc vám dáme letní dávku inspirace na cestu. Jak, kdy a proč? Je to snadné! 

Přečteno 639x
NOVINKA: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!12. 5. 2017

NOVINKA: Do Rumunska za Drákulou, drsnou krajinou a přátelskými lidmi!

Hrabě Drákula Brama Stokera, Plešatá zpěvačka Eugèna Ionesca, dadaismus milence Nataši Gollové, Tristana Tzary, červená, modrá a žlutá barva vlajky, Karpaty, východní blok, Balkán... A čím je Rumunsko pro Vás? Poznejte opomíjenou zemi jako skutečný cestovatel, prožijte mystický výlet do minulosti a objevte překvapivě moderní tvář současné Bukurešti. Země hraběte Drákuly z první ruky!

Přečteno 778x
NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí10. 5. 2017

NOVINKA: Londýn pro milovníky vojenské historie. Nahlédněte město jinak – optikou válečných událostí

Londýn ve světle vojenské historie, příběhů moci, síly a vynálezů? Pro všechny militantní milovníky poznávání, fanoušky válečné éry, ale i obdivovatele Londýna máme připravenu novinku nabitou zajímavostmi. Po stopách hrdinů i největších lumpů, bizarních rozhodnutí a velkých gest se vydáme již v říjnu s Magdou. 

Přečteno 899x
VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček8. 5. 2017

VIDEOMEDAILONEK: Zdeňka Pošepná cestuje na plný úvazek, přesto je to pořád koníček

Poznala Evropu, Asii a Ameriku – a jak sama říká, odnikud se jí nechtělo zpět. Být průvodkyní pro ni znamená využít naplno příležitosti a cestovat po světě, ale zároveň trávit více času doma. Zdeňka Pošepná, průvodkyně Radynacestu.cz, vás vezme na procházku uličkami, o kterých tištěný bedekr nemá tušení, restauracemi, kam chodí jen místní, a zasvětí vás do souvislostí, které by vás nenapadlo hledat. Podívejte se na videomedailonek!

Přečteno 776x
12...17