Zájezdy pro cestovatele
Volejte Po-Pá 8-17 hod.+420 608 261 719Napište nám

Anglie z Prahy letadlem a autobusem

Dojmy v anglickém stylu

Hodláte navštívit evropský sever? Pak je vaše volba jasná! Stará dobrá Anglie se všemi pevnými zvyky! Čaj o páté, etiketa i nejlepší whisky světa. Jedinečný smysl pro vtip rozmarný jako počasí. Poznejte ostrovní krásy!

Příroda i historie! Pestrá britská metropole, Plymouth či mystický Stonehenge. Kraj bájného Artuše, temné středověké hrady. Tam i zpět pohodlným letadlem, na místě naším autobusem. Za zážitky vyrážíme z Prahy!

Anglie z Prahy letadlem a autobusem Land´s End
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Vyhlídkové kolo London Eye
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Westminster Abbey
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Přímořské letovisko Brighton
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Posvátné místo Stonehenge
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Loď HMS Warrior v Portsmouth
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Plymouth - The Hoe
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Katedrála sv. Petra v Devonu
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Ostrov St. Michael´s Mount
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Dechberoucí pobřeží Land´s Ends
Anglie z Prahy letadlem a autobusem Pozůstatky hradu Tintagel
Doprava:
z Prahy
Nejdříve od:
Nejpozdeji do:
Cena do:
Zobrazit po: Skupinách Termínech
Seřadit dle: Data odjezduCeny
To nejlepší z jihozápadní Anglie (letecky z Prahy)

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejzajímavější z jihozápadní Anglie. Zastavíte se v Brightonu, projedete se lodí v Portsmouth, navštívíte bájný Stonehenge, stanete na nejzápadnějším cípu Land´s Ends, zhlédnete unikátní Clapper Bridge a stihnete i Londýn. Vydejte se s námi za krásami britské přírody a poznejte jihozápad Anglie!

Hledáte poznávací zájezd do Anglie / Velké Británie, ve kterém na vás čeká bohatý program, příjemný kolektiv a skvělá atmosféra? Tak to můžete vyzkoušet poznávací zájezdy Letadlem + autobusem. Pro vaší pohodlnost jsme zařídili odjezd přímo z Prahy.

Vyberte si z naší nabídky obsahující 1 poznávacích zájezdů Anglie / Velká Británie, během kterých máte možnost navštívit zajímavé kulturní památky, projít se tamější krajinou, nakupovat nebo jen relaxovat. U nás si přijdou na své také milovníci relaxu, moře i adrenalinu.

Eurovíkendy a poznávací zájezdy do Anglie s odjezdem z Prahy vám umožňují poznat kouzelná místa Anglie / Velké Británie a okolí. Mezi velmi žádané zájezdy paří například To nejlepší z jihozápadní Anglie (letecky z Prahy). Sbalte si všechy kufry, s námi si dovolenou vždy užijete!